X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Siedzę w robocie i nawet ludzie wokoło mnie dziś drażnią. Mam ochotę wygarnąć szefowi jakim jest skończonym dupkiem. Trzymajcie mnie bo wylecę z roboty...
    Oddychaj, wdech, wydech :) pamiętaj! Tylko spokój nas uratuje :):*

    Nadira, Evaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik Chlamydia u nas nie mieszka z jednej strony super ale z drugiej jakby wyszła to przynajmniej był by punkt zaczepienia jakiś.

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira on nie jest wart twoich nerwów! Ja zawsze tak sobie tlumaczę.
    Mam dziś pierwszy dzień wolny od dłuższego czasu i tyle planów jak go wykorzystać że powinien trwać co najmniej 48 h :-D

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu i tak macie dużo problemów, jeszcze chlamydii by brakowało... Cieszę sie że nie macie mendy. Zoe ja też sobie tłumaczę że moja złość to atak w siebie przez głupotę innych, ale czasami się nie da znieść tego wyzysku i poniżania. E tam nie warto się pierdołami przejmować .

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira jeszcze kiedyś sprawiedliwość go dopadnie!

    Nadira lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również wzloty i upadki, raz wierzę w to, że nasz cel i koniec drogi jest już blisko, a jak odbieramy kolejne złe wyniki to przychodzą łzy i załamanie i myśli czy kiedyś to się skończy. Ale musimy być silne, ostatnio doszłam do wniosku, że te wszystkie porażki mocniej mnie umacniają w tym, że prane dziecka i da mi ono pełnie szczęścia. Szkoda tylko, że nigdzie nie można kupić cierpliwości

    Nadira lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    U mnie również wzloty i upadki, raz wierzę w to, że nasz cel i koniec drogi jest już blisko, a jak odbieramy kolejne złe wyniki to przychodzą łzy i załamanie i myśli czy kiedyś to się skończy. Ale musimy być silne, ostatnio doszłam do wniosku, że te wszystkie porażki mocniej mnie umacniają w tym, że prane dziecka i da mi ono pełnie szczęścia. Szkoda tylko, że nigdzie nie można kupić cierpliwości


    .. a mi się coraz częściej wydaje, ze to pragnienie dziecka niszczy nasz związek.. że nawet jak ustalamy, że odpuszczamy.. nawet wtedy jest między nami coś niedopowiedzianego.. nie mówimy o tym, nie nakręcamy się.. ale wciąż te myśli wracają mimo odpędzania.. i choć mamy już dość tego.. nie chce nam się o tym gadać i myśleć to i tak czujemy jakąś dziwną presję na siebie nawzajem.. nie wiem czy tak można żyć? Tak tęsknię za tymi czasami, kiedy się nie staraliśmy i żyliśmy sobie beztrosko z dnia na dzień.. chyba bardziej nie możemy się pogodzić z tym, że nie możemy niż z tym, że nie mamy dzieci.. przecież kiedyś żyliśmy bez dzieci bardzo szczęśliwi.

    zoe31 lubi tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    .. a mi się coraz częściej wydaje, ze to pragnienie dziecka niszczy nasz związek.. że nawet jak ustalamy, że odpuszczamy.. nawet wtedy jest między nami coś niedopowiedzianego.. nie mówimy o tym, nie nakręcamy się.. ale wciąż te myśli wracają mimo odpędzania.. i choć mamy już dość tego.. nie chce nam się o tym gadać i myśleć to i tak czujemy jakąś dziwną presję na siebie nawzajem.. nie wiem czy tak można żyć? Tak tęsknię za tymi czasami, kiedy się nie staraliśmy i żyliśmy sobie beztrosko z dnia na dzień.. chyba bardziej nie możemy się pogodzić z tym, że nie możemy niż z tym, że nie mamy dzieci.. przecież kiedyś żyliśmy bez dzieci bardzo szczęśliwi.
    Coś w tym jest. My też przechodzimy wzloty i upadki w tych staraniach. Może dlatego że wszystkie problemy padły w jednym czasie na nas, łacznie z tymi finansowymi. Mąż rzucił pracę w delegacji, znalazł coś na miejscu, męczy sie strasznie w tej nowej robocie a pracę ma jeszcze przez 2 tygodnie. Później zobaczymy co będzie. Jedno jest pewne, pragnienie dziecka jest teraz priorytetem. Nie wyobrażam sobie żebyśmy zostali kiedyś tylko we dwoje. Ale te starania i niepowodzenia to coraz większy cios. Najgorzej że coraz częściej mój mąż ma chwilę załamania. Ale oboje stwierdziliśmy że musimy zrobić wszystko co w naszej mocy aby walczyć dalej. I doczekamy się. Ja .mam ogromne wsparcie w swojej mamie, która o ciążę ze mną starała się ponad 8 lat, tylko zaczynała w wieku 20 a nie 28 lat tak jak ja. Ona wie i rozumie co czujemy teraz bo sama przechodziła przez to samo piekło.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja macica szykuje się do płaczu, a ja szykuję się do nowego cyklu i dalszej walki!

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zauważyłam, że nasze małżeństwo nie jest takie jak kiedyś, staramy się nie rozmawiać o staraniach ale ten temat ciągle w nas siedzi, ja jestem mega wrażliwcem i każde złe wyniki wywołują u mnie płacz, mąż wtedy mnie bardzo wspiera i dodaje sił mówiąc, że w końcu nam się uda. Ale wiem, że też się męczy jak wszystkie pieniądze idą na badania i leki, jak nasze przyjemności są odkładane na dalszy plan bo trzeba mieć kasę na wizytę i badania. Wierzę jednak w to, że kiedyś się doczekamy, i jak spojrzymy w oczka naszego dziecka to cały ten ból, wszystkie pieniądze, cała ta długa droga nie będą miały żadnego znaczenia

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny widzę, że coś wisi w powietrzu bo i my mamy już dosyć tych badań wizyt i wyczekiwania na wyniki:( w pon byliśmy u innej androlog ktora zleciła badania do pełnej diagnostyki P - sukces bo poprzednia to olała , ale też wprost powiedziała, że nie mamy co czekać na cud i jak będą wyniki to szykować się na in vitro :( bo szkoda czasu....tyle tylko, że ja się boję in vitro :( tych znieczuleń ogólnych, hormonów i że się nie uda ....i zastanawiam się czy aż tak pragnę dziecka żeby wszystko poświęcać :( wiem, że to okrutne ale mam mieszane uczucia :( jutro @ powinna być ...póki co objawów oprócz rozdrażnienia brak ...zawsze sobie robię nadzieję ale ona i tak przychodzi .. taka małpa ;-))
    A odnośnie androloga w łodzi to polecam prof Hilczer , chociaż i tak wizyta nie wyglądała tak jak bym tego chciała może dlatego, że państwowo .....

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki :)
    A podlamalam sie znowu... W tym cyklu mierzylam tempke i co... I dupa zamiast isc w gore idzie od 3dni w dol... I tyle troche sie ludzilam drodi miesiac suplementow meza...seks co 4dni :/ i co?? I dupa... Pewnie znowu nie wyszlo...musialam sie wygadac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 18:57

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa głowa do góry, jak nie teraz to przecież musi się udać! U mnie też dupa, trzeba zbierać się i zasuwać dalej :-)

    Evaa lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No latwo sie mowi ... :) no Ale co mam zrobic s'ama sie przeciez nie zaplodnie ...trzeba czekac.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz, nam też nie jest łatwo. Modlę się żeby nasienie mojego męża nadawało się chociaż do inseminacji, bo na naturalny cud przestałam już liczyć.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira ty 86 rok jestes?

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie 85

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Nie 85
    a myslalam ze jestes czarnobylka tak jak ja:P

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 83 :)

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że dziś u wszystkich dzień na nie

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ