Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    ja dzis mam wolne... juz jestem po biegu 8km :) zaraz prysznic i w planach na dzis mam zakupy ciuchowe :) cos sie przyda w szafie na wiosne... milego dnia...

    aipoite lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie z Zoe31 ze invitro teraz to niezla inwestycja dla lekarzy, my jak bylismy na pierwszym spotkaniu z andrologiem z pierwszym wynikiem nasienia odrazu zalecil invitro?! bylam w szoku, nawet nie znal przyczyny takich wynikow, maz nie brac zadnych lekow, suplementow.... chyba najpierw trzeba zaczac leczyc, badac a nie invitro zalecac! masakra, teraz wiemy ze jest coraz lepiej i wierzymy ze sie u da w koncu!

    Nadira lubi tę wiadomość

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja lece zalatwiac sprawy urzedowe, jak mi sie nie chce... no ale musze, wiec do zobaczenia dziewczynki, milego dnia! ;D

    Nadira lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!! Uff nareszcie piątek, piatunio :)

    Nadira, aipoite lubią tę wiadomość

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie plany na weekend? Ja jadę do rodziców na weekend.

    Nadira lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mąż ma cały weekend wolny w końcu to pewnie będzie błogie lenistwo :)

    Nadira, zoe31 lubią tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wieczorem idziemy do kina, w sobotę dezynfekujemy mieszkanie bo w niedzielę przyjeżdża teściowa na monitoring ;-)

    zoe31, aipoite, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    My wieczorem idziemy do kina, w sobotę dezynfekujemy mieszkanie bo w niedzielę przyjeżdża teściowa na monitoring ;-)
    Hihihi :-D Dobre !

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 791

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas planow brak. Bedziemy sami, mezus ma nakaz odpoczynku bo ostatnio w pracy ma niezly zapieprz. Wieczorami pewnie jakis film i blogie lenistwo mam nadzieje. Mama ma gosci wiec w ten weekend do nas nie przyjezdza.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    zgadzam sie z Zoe31 ze invitro teraz to niezla inwestycja dla lekarzy, my jak bylismy na pierwszym spotkaniu z andrologiem z pierwszym wynikiem nasienia odrazu zalecil invitro?! bylam w szoku, nawet nie znal przyczyny takich wynikow, maz nie brac zadnych lekow, suplementow.... chyba najpierw trzeba zaczac leczyc, badac a nie invitro zalecac! masakra, teraz wiemy ze jest coraz lepiej i wierzymy ze sie u da w koncu!



    u nas podobnie nie mial tam jakis tragicznych wynikow...a androlog zalecil inseminacje...tylko dlatego zeby kase wyrwac bo to klinika prywatna... za same badania meza wymysly wydziwy skroili nas jak zyda za okupacji... suplementy oczywiscie androlog wypisal najdrozsze... na 20 dni wydajemy na same suplementy ok 300zl.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas było tak samo, klinika prywatna to musza naciagac, tez zrobilismy mnostwo badan nie potrzebnych za ktore duzo zaplacilismy a wystarczylo posiew zrobic... na ktory sama musialam wpasc, porazka, ciezko znalezc klinika ktore na prawde leczy.

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze ja tez chodze do kliniki, ja mam problem nie maz i u mnie nie widze zeby naciagal. W sumie zglosilismy sie z polecenia innego lekarza, a ten tylko poparł diagnoze. Mnie czeka inseminacja. Lekarze czesciej proponuja invitro dlatego ze invitro ma duzo skutecznosci, tak naprawde nie jest takie bolesne czy straszne, ja mialam hsg bez znieczulenia i to dopiero bolało. Sadze ze ze znieczuleniem byłoby lzej. Na pewno jak inseminacja nie wyapli to pojde na invitro.

    Evaa, Nadira lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide do gina w srode oczywiscie prywatnie... zobaczymy co tym razem wymysli ja wam powiem jedno juz brak mi sil i ciaglego czekania... moze jednak pojde na ta inseminacje a moze jednak co myslicie dziewczyny o inseminacji???

    Nadira lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę że nas zakwalifikują do tej inseminacji. Nam lekarze mówili że ciąża naturalna wchodzi w grę tylko pozostaje pytanie czy nam starczy życia aby się o nią starać. Więc jeśli insema daje nam większą szanse na poczęcie to chcemy do niej podejść. Wiem że to tylko 10% więc dupy nie urywa, może nie będziemy podchodzić w nieskończoność ale zaryzykować trzeba. Tym bardziej że moj mąż hormonów na stałe brać nie może bo która wątroba to wytrzyma... Więc jak plemników choć ciut ciut będzie więcej to idziemy. Co do HSG to boję się strasznie... Pogadam z lekarzem w środę i zobaczymy co dalej.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 3 godziny w robocie... I weekendunio!!!

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pozdrawiam Was i zycze szczescia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:00

    Evaa lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez przeraża, raczej statystyka niż procedura. Boję sie co by było gdyby ostatnia deska ratunku nie przyniosła skutku.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 lutego 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala masz tak jak ja ... ja co miesiac widze ze nie wychodzi i nawet w dni plodne nie mam ochoty w tym cyklu bylo <3 tylko raz... nie mam ochoty robic nic na sile do tego moj mi fochy strzele i wczoraj mi powiedzial...ze moze to ze mna jest cos nie tak ze mam sie przebadac bo moze we mnie tkwi problem... wiec ide na totalne badania w srode...

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 27 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:01

    zoe31 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Powiem Wam ze ja tez chodze do kliniki, ja mam problem nie maz i u mnie nie widze zeby naciagal. W sumie zglosilismy sie z polecenia innego lekarza, a ten tylko poparł diagnoze. Mnie czeka inseminacja. Lekarze czesciej proponuja invitro dlatego ze invitro ma duzo skutecznosci, tak naprawde nie jest takie bolesne czy straszne, ja mialam hsg bez znieczulenia i to dopiero bolało. Sadze ze ze znieczuleniem byłoby lzej. Na pewno jak inseminacja nie wyapli to pojde na invitro.
    Nam powiedzieli ze skoro nie jestesmy przeciwni ivf to po co czekac ivf to droga na skróty :)i tak do tego podchodzimy obojetnie w jaki sposob wazne aby było, no ale ze u nas z badania na badanie poprawa w paramterach puki co to myslimy o iui

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 15:30

    Nadira lubi tę wiadomość

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ