X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas to problem z ruchliwoscia... niby pozostale wszysto ok,,, androlog przepisal 2 suplementy dla facetow wlasnie na poprawe... ja mieszkam we wloszech tu sa inne leki wiem ze bierze 2 tabletkii dziennie plus wieczorem do rozcienczenia w wodze proszek :) my staramy sie 9 cykli ... pierwsze dziecko wyszlo w 1 szym cyklu wiec nie wiem o co kaman :D ale tak na powaznie... to trzeba czekac i tylke i zajac glowe czyms innym bo zwariujemy dziewczyny... ja w przyszlym tygodniu mam ginekologa ide i ja na badania...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 witamy ponownie :) współczuje z powdodu taty :(
    Evaa trzymam kciuki za pprawe :)

    Evaa, agjot1979 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam te poprawy ... w zyciu bym nie pomyslala ze chlop mi sie zepsuje i beda cyrki z nasieniem naprawde ... :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    E tam te poprawy ... w zyciu bym nie pomyslala ze chlop mi sie zepsuje i beda cyrki z nasieniem naprawde ... :)
    a mowia ze to kobieta zmienna jest :P

    Evaa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie a to :) facet... znalazlam ten watek juz was czytalam od jakiegos czasu tylko dzis cos wam tu naskrobalam :) i zycze Wam nam wszystkim zeby tu sie posypaly groszki...i kazda zaszla w ciaze....

    aipoite, Ania_84, zoe31 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekujemy Evaa :) zycze tego samego! :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9a945584585b.jpg


    macie slodziaki :) maleee

    aipoite, SaRrEnKAa, Nadira, shooa lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leci 13 cykl odkad zaczelismy badania i leczenie... Fajnie jakby byl ostatni. Pierwszy raz tez udalo sie w 13 cyklu.Zobaczymy, na razie to troche sie boje badania m bo tam pewnie jakies niedobitki :( Wiosna idzie, a to czas siania, kielkowania i wzrostu, wiec kobietki mam nadzieje ze nasi panowie posieja :D

    Nadira lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam nadzieje i wierze w naszych panow!;) mogliby w koncu cos zasiac :D

    agjot1979, Nadira lubią tę wiadomość

    <3
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nadzieję że niebawem zmienimy temat naszego wątku na : słabe nasienie ja jednak udało się! Babeczki zaciążone ;-)

    Evaa, aipoite, agjot1979, Ania1986, shooa lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9a945584585b.jpg


    macie slodziaki :) maleee
    Ja chcę chociaż jednego!!!

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Nadira :)

    Nadira lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    A ja mam nadzieję że niebawem zmienimy temat naszego wątku na : słabe nasienie ja jednak udało się! Babeczki zaciążone ;-)

    mam nadzieje ze tak bedzie :)

    Nadira lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam trochę ostatnie posty i widzę że walczycie.. jak to robicie, że ciągle macie siły..? Ja dziś jestem na 37 dniu Nowenny Pompejańskiej.. ovufrienda staram się unikać.. bo czuję, że czas przecieka mi tu miedzy palcami.. Nie mieliśmy nawet sił powtórzyć nasienia.. LH i testosteronu w lutym.. tak sobie pomyśleliśmy - na in vitro nie pójdziemy - nie uznajemy tego z różnych względów.. jak wyniki wyjdą nadal zbliżone to strata kasy na testy.. jak wyjdą niewiele lepsze to może być przypadek - przecież każdy raz może mieć nieco inną jakość.. a nawet jak wyjdą dużo lepsze, to co z tego jak ciąży dalej nie ma.. a to przecież chodzi o ciążę a nie o jakieś liczby lepsze bądź gorsze!!! Tą logiką daliśmy na luz.. w ciążę w tym cyklu nie zaszłam - czuję wszystkie objawy @ i bez temperatury wiem co jest grane.. pewnie przyjdzie w sb :(
    poszłam dziś do gina bo miałam swędzenie-niewielka grzybica. Dostałam leki.. a mój gin z takim entuzjazmem się ze mną żegnał - że czeka na dobre wieści.. ciekawe skąd te dobre wieści miałby nadejść..?? Od jakiegoś czasu zaczęłam się modlić w intencji ciąży naturalnej... i naprawdę w czasie trwania modlitwy nabrałam wewnętrznego przekonania, że nam się nie ud i nie będziemy mieć własnych dzieci.. wiem, ze niektórym się udaje.. ale nie nam.. już to po prostu wiem.. nie wiem skąd ale wiem.. i uczę się z tym żyć.. bo przecież nie mogę tak do końca życia walczyć z czymś co i tak podpowiada mi przeczucie.. paradoksalnie nabrałam tego uczucia modląc się w intencji ciąży..
    Ale nabazgroliłam! Pewnie to oznaka, że już całkiem mi odbiło :)

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Ja chcę chociaż jednego!!!
    Najslodsze jest to śpiące O:-) :-* :-* :-* :-* :-* :-*

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita doskonale cię rozumiem! Ja nadziei jeszcze nie straciłam , ale zrozumialam że nie mogę uzależniać swojego szczęścia od ciąży .

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też podziwiam tutaj co poniektóre dziewczyny... z nasieniem mojego nie jest rewelacja ale nie ma też tragedii ogromnej a mimo wszystko jakoś coraz częsciej widzę posty kobiet, które mają podobne "warunki" jak my i podchodzą do inseminacji/in vitro... wiele kobietek tu ma jakąś stalową wolę... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem puki co na etapie sinusojdy raz przychodzi nadzieja i przekonanie ze będziemy rodzicami raz odchodzi i wpadam w czarną rozpacz może to przez to ze nie mamy szans na ewentualna adopcje? Na komercyjne ivf tez nie mamy kasiory odłożonej.

    Nadira, zoe31 lubią tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu witam w klubie. Jakbym o sobie czytała. Raz jestem pełna nadziei że naturalne poczęcie się uda, a jak przychodzi @ to zastanawiam się czy takim pechowcom życiowym jak my to nawet ivf nie wyjdzie... Masakra jakaś. Niestety wiem że bez dziecka nie będziemy wpełni szczęśliwi. Czy uzależniam tym swoje szczęście? Pewnie tak.

    Evaa lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w robocie i nawet ludzie wokoło mnie dziś drażnią. Mam ochotę wygarnąć szefowi jakim jest skończonym dupkiem. Trzymajcie mnie bo wylecę z roboty...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ