X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zrobilam progesteron w 23dc, 8 dni po domniemanej owulacji. Reszte robilam pol roku temu i bylo ok. Sa juz wyniki, progesteron 18,33 to chyba niezle co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 16:07

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:01

    Evaa lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 10 marca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko waginalnie.... Bedziesz miala precyzyjnie fotki pomiary itd.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 10 marca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne tylko waginalnie tak jak pisze Evaa, przez brzuch nie slyszalam zeby sie robilo jak chce sie sprawdzic czy wszystko ok jest w srodku ;)

    a tak w ogole czesc dziewczyny!

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Miłego dnia ;)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) przez brzuch to na macanki moga ci spr.ewentualnie jajniki czy sa na miejscu :) milego dnia laski... Moj juz 3ci miesiac lyka suplementy jak myslicie jakas poprawa jest? Mi sie juz bzykania odechcialo w dni plodne ...bo zawsze jak sie mega staramy przychodzi okres... I zalamka :|

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny! :-) Milego dnia!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa jezeli 3 miesiace lyka to powinna juz byc poprawa bo plemniki nowe produkuja sie okolo 72 dni:) moj lyka 2 miesiace, tez czekam na poprawe niecierpliwie :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) to trzymam kciuki dziewczyny za nas wsxystkie.... Zeby wszystkim sie udalo i zebysmy sie doczekaly malych bobasow <3

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny pomimo tej brzydkiej pogody :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Miłego dnia dziewczyny pomimo tej brzydkiej pogody :)

    Jakiej brzydkiej? U mnie piękne słońce od rana :) tylko z pogodą ducha jest u mnie słabo.. idziemy dziś do kliniki z pogorszonymi wynikami nasienia po 3 miesiącach. 3 miesiące temu lekarz mówił, że jak uda się podciągnąć morfologię to można będzie próbować inseminacji. Udało się ją pogorszyć z 2 % na 1 % :( ciekawe co teraz.. w sumie to przecież wiem co powie.. in vitro, którego my nie uznajemy więc przyjdzie nam się rozstać z myślą o dziecku. Już się nawet rozstałam z tą myślą gdzieś głęboko.. może tak po prostu miało być!

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita przytulam... nie wiem co mogę Ci napisać, nie poddawajcie się, bo mimo że teraz wszystko wydaje sie takie beznadziejne to wierzę że mimo wszystko spotka Was ten cud...

    kita lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!!! Kita kochana tak własnie nie poddawajcie się, może spróbujcie takiej suplementacji jaka mój brał?? Z fertilman co? Mówię Ci zE parametry się poprawia! :) ją wiem ze teraz jest czarna dziura w głowie bo wierzyluscie ze pomoże a tu... ale uwierz to przejściowe nie raz tak miałam, i tak jak mówisz nic Wam nie pozostaje to warto kombinować z suplementacj.

    Powiedz mi mieliście wymaz po względem chlamydii, mykoplazmy i ureaplasmy?
    Jaka mace brał Twój mąż? Ta niebieska dla młodzieży?
    L- karnityne w jakich dawkach?

    Kup koniecznie l-arginine, zaraz Ci coś o niej wkleję.
    A i jeszcze jedno czy mąż miał problemy z,wątroba?



    Post poniżej jest na samym dole o l arginine

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 10:47

    kita lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita moze sprobujcie jesczze poprawiac te wyniki ..

    Ania a wy jak keidy wyniki macie ??

    Hej kochane tak wogole :)
    my juz po wizycie :)

    iii .. okazuje sie ze jestem po owulacji :D szok.. bo zawsze mialam 19/20 dc wg wykresu .. a wczoraj mialam 15 dc

    w nastepnym cyklu HSG .. i jelsi bedzie ok.. to w tym samym cyklu robimy IUI :) na naturalnym cyklu dr powiedzial ze u mnei wszytsko wyglada pieknie endo 12 mm ..tylko czeka zebyscos sie wgryzlo w nie :) biocenoza 2 .. pobral cyt, i geenrlanie pwoeidzial ze u mnei wszytsko pieknie zero torbielek, macia czysta, prozodozgieta.. gladka.. jajniki prawidlowej wielkosci .. i zero znamion PCO..jak to twierdzil moj gin ....;/

    kita, Lena87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamina C (500-1500 mg / dobę) Witamina C pomaga w zwalczaniu zanieczyszczeń otacza nas. Zanieczyszczeń, zwłaszcza chemikalia rolnicze wykazano powodują znacznie mniejsze ilości plemników. Witamina C zmniejszają uszkodzenia DNA plemników w o 91%. Wykazano również, aby zmniejszyć aglutynację i nieprawidłowości. Witamina C (1000mg) dziennie podniósł liczby plemników o 140% w pierwszym tygodniu w jednym badaniu i 200 mg zwiększenie liczby plemników o 112% w pierwszym tygodniu. Po upływie 60 dni 200 mg była grupa dogoniła 1000mg grupy. Wszystkie z tych kobiet impregnowane żony się do końca badania.
    • Witamina E (400-800 jm dziennie) Badania pokazują, że witamina E może zwiększyć siłę plemników przez 2 i pół razy. Dwa badania wykazały, że suplementacja witaminy E prowadzi do 20% ciąż u mężczyzn uprzednio niepłodnych. , Która jest wyższa niż w większości procedur wspomaganego rozrodu! Weź witaminę E w postaci mieszanej tokoferol. Zabierz go z witaminą C, ale nie bierz tego bez konsultacji z lekarzem, jeśli masz anemię, słabo krzepnięcia krwi, nadczynnością tarczycy, wysokie ciśnienie krwi lub choroby wątroby.
    • Cynk (15-60 mg / dzień) Nawet łagodny niedobór cynku może spowodować drastyczne obniżenie liczby plemników. Cynk może poprawić funkcje seksualne. W jednym z badań, trzydziestu siedmiu mężczyzn z ponad pięciu lat niepłodności i których plemniki były liczy mniej niż 25 mln / ml trwało 60 mg cynku dziennie przez czterdzieści pięć do pięćdziesięciu dni. Na dwudziestu dwóch pacjentów z początkowo niskim poziomem testosteronu wykazała wzrost testosteronu i średnia liczba plemników znacząco wzrosła, od 8 do 20 mln / ml. Dziewięć z dwudziestu dwóch żon w ciążę w trakcie badania. Na piętnastu mężczyzn z prawidłowym poziomem testosteronu, liczba plemników zwiększyła się nieznacznie, ale nie było żadnych zmian w poziomie testosteronu i nie ciąży wystąpił. Jeśli wziąć cynk dłużej niż przez kilka tygodni należy dodać 1-3 mg miedzi w celu zapobiegania niedoboru miedzi.
    • B-12 (10-100 mcg / dzień) i B-Complex suplement może pomóc testosteronu równowagi i LH / FSH wydzieliny. Brak witamin z grupy B jest bardzo często u osób, które jedzą głównie rafinowanych i przetworzonych pokarmów, jak również tych, którzy palą. Dwadzieścia siedem procent mężczyzn w jednym badaniu z liczby plemników poniżej 20 mln / ml wziął 1.000 mcg witaminy B12 dziennie. W rezultacie, ich łączna plemników wzrosła ponad 100 milionów / ml.
    • Selen (100-200 mcg / dzień) Niedobór selenu powoduje delikatną spermę z łatwo złamane ogony. Nasienie jest wysokie w selen więc musi być regularnie uzupełniane. Selen jest toksyczny w dużych dawkach, więc nie zajmie więcej niż 200 dni mcg. Jedną metodą podwójnie ślepej próby, że plemników u mężczyzn dwukrotnie wcześniej niepłodnych po suplementacji selenu.
    • Co-enzym Q10 (30-100 mg / dobę) zwiększa ilości spermy. Również przeciwutleniacz.
    • L-karnityna (do 3 g dziennie) włoski badaniu stwierdzono, że 2 gramy dni karnityny za trzy miesiące bardzo się poprawiła liczby plemników i mobilności.
    • dobry multiwitaminowy w tym witaminy A nie jest to dobry pomysł, aby witaminy osobno, to jest bardzo łatwe do przedawkowania tej witaminy jest. Wielu nie będzie miał wystarczająco dużo innych dodatków, ale jest to dobry punkt wyjścia, aby upewnić się, że nie brakuje niczego. Witamina A pomaga zwiększyć produkcję spermy.
    • Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) są jeszcze ważniejsze dla mężczyzn niż dla kobiet. Jedz dużo ryb zimnowodnych i nasion lnu ziemi lub dodatek z kombinacji grubości 1-7 gramów oleju z ryb i oleju lnianego kapsułek. Olej rybny i olej lniany zawiera różne EFA więc trzeba będzie dodać znaczne ilości zarówno do swojej diety. EFA są istotne obniżenie ryzyka wystąpienia cukrzycy i chorób serca, poprawę ogólnego stanu zdrowia, a także poprawę liczbę plemników. Bądź ostrożny przy zbyt dużo, jeśli jesteś na leki przeciwzakrzepowe. Należy wybrać destylowanej olej rybny, ponieważ oleje, takie jak olej z wątroby dorsza zawiera toksycznych ilości witaminy A.
    • L-Arginina (2-4 g) Arginina wykazała bardzo obiecujące rezultaty w licznych badaniach zarówno liczby plemników i ruchliwość. Najlepiej jest stosować, gdy wszystko inne zawiodło.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mój na 20stego zarejestrowany na badanie a więc jeszcze chwila bezstresowa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity czy endmetrioze widać na usg?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kobity czy endmetrioze widać na usg?
    ja dosc trudno wykryc.. chyba dopeiro przez hsiteroskopie ppoteirrdza sie ja albo wyklucza calkowiecie..ale nie wiem dokaldnie ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ja dosc trudno wykryc.. chyba dopeiro przez hsiteroskopie ppoteirrdza sie ja albo wyklucza calkowiecie..ale nie wiem dokaldnie ..
    Pytam bo koleżance wczoraj wykrył przez usg i tak zaś sobie wykrecilam ze może to cholerstwo i u mnie jest?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Pytam bo koleżance wczoraj wykrył przez usg i tak zaś sobie wykrecilam ze może to cholerstwo i u mnie jest?
    na usg moga byc widoczne zmieny .. jak przy endometriozie.. ale chyba ostateczna diagnoze stawiaja przy histeroskopii..
    jednym z takich objawow sa np torbiele czekoaldowae endomettrialne..czy jak to sie tam zwie..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ