X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę, polubcie mój komentarz pod postem z konkursem https://www.facebook.com/Ovufriendpl?fref=ts
    Ovufriend.pl
    Agnieszka Drygała
    Z góry dziękuję :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 12:23

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy u lekarza i cóż.. tak jak było od początku wiadomo. Nasienie nie nadaje się na chwilę obecną do niczego oprócz in vitro. Lekarz powiedział, że nie proponuje nam tego, ponieważ nie jest przyjęte, że od tego zaczyna się leczenia niepłodności, ale tak to wygląda. Inseminacja nie wchodzi w grę bo przy takiej ruchliwości i morfologii to wyrzucenie kasy (19% i 1 %). Mąż dostał receptę na leki:
    Witamina E400 2 x 1
    Prolongatum 2 x 1
    I fertilman plus 2 x 1.
    Komplecik leków prawie 300 zł, a pewności żadnej. My z tych co nie uznają in vitro więc na tym moc lekarza się kończy. Tyle jeszcze dobrego, że przejrzał moje wyniki od mojego gina i mnie zbadał i powiedział, że jest ok, brakuje tylko HSG, którego i tak nie będziemy teraz robić bo to bez sensu z takimi wynikami męża. I tak nie pójdziemy na inseminację, to po co robić nieprzyjemne badanie tak od ręki, jak nasienie się nie nadaje. O naturalnej ciąży nie ma co marzyć. Powiedział też żeby się na nic nie nastawiać, bo cudotwórcą nie jest i jeśli mąż się nie zregeneruje to nic nam nie zostaje jeśli nie chcemy in vitro. Czyli to, co wiedziałam jeszcze przed wizytą.
    Za 6 tygodni powtórka badań nasienia.. coś powinno już ruszyć po lekach.. tak powiedział. A jeśli nie ruszy, bo są i takie przypadki to niestety..

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 marca 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade dzis do kliniki Po badania 3majcie kciuki za wyniki troche sie boje :P buziaki

    Kita kochana 3mam kciuki z calych sil musi sie udac ... Po suplementach sie poprawia zobaczysz.

    agus3004 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam z dobra nowina :P

    Wyniki wzorowe .... Ciesze sie ze wszystko u mnie ok dzis pije czerwone winkoo ;)

    kita lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa to super! Ja tez sie dzis chyba napije wieczorkiem. Czekam na okres, wczorajszy test negatywny, choc po kilku godzinach zobaczylam druga kreske to sie nie liczy. Milego weekendu :)

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja dzis wychodze z moim do kina pozniej idziemy na winko... Mama moja dzis zostaje z malym ;)

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na co idziecie? Tez bym obejrzala cos fajnego. Do nas tez przyjezdza moja mama na caly weekend.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jakies romansidlo :) zobaczymy w kinie co bedzie...to rozerwij sie ... I wyjdz z mezem na randke... ;)

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa gratuluje wynikow :D milego wieczoru dziewczyny i weekendu :D ja imprezuje dzisiaj i jutro :) musze troche odreagowac te starania i sie wyluzowac, paaaa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 17:36

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego tygodnia kochane :)
    Samych pozytywnych wiadomości

    Evaa, aipoite lubią tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cicho sie zrobilo.... :) u mnie pada deszcz Ale od jutra wraca slonce....

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! prawie nikogo tu nie ma ... milego tygodnia! ja zaczynam tydzien z choroba, lece pod kocyk ;)

    <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 marca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki :)


    juz pisze.. bardzo sie bałam...jak dr zareaguje na to ze jednak nie podchodzimy..ale nie byl zdziwiony i powiedzial ze szczerze rozumie ze przy tak małym procencie sie nie zdecydowalismy, ucieszyl sie bardzo z wynikow :)
    powiedzial ze włąsnie do tego dazylismy zeby to FSH i LH spadlo a test wzrosl :)
    porozmawialismy o dawcy .. wyjasnil nam jak u nich to wyglada i powiedział ze jesli sie zdecydujemy na Novum to zaprasza i ze przekaze nasza historie dalej oraz ze jesli nawet zdecydujemy sie na Gamete to czeka na telefon od nas jak sie uda :)
    pokierwoal nas jak dalej mamy dbac o zdrowie michala..oczywiscie bedzie go prowadzil., co pol roku kontrola, i badania raz w roku USG jamy brzusznej i jader, nauczył i mnie i samego michala jak ma badac sobei jadra mamy sie macac co 4 tyg :D
    pierwszy raz widziałam ze Michał z czystym sumieniem powiedzial jaks ie czuje.. po tych lekach czego jeszcze mu brakuje..np powiedzial ze chcialby zeby mogl czesciej sie ze man kochac.. ale jakos nie ma takiego popedu.. sama sie zdziwilam :) ale powiedzial mu ze to calkiem normlane i przepisal suplement Ezerex :) moj m jak na skrzydlach polecial do apteki zeby to kupic :)
    generalniedr Wolski powiedział ze jest z nas dumny ze podjelismy tak trudna decyzje.. ale zarazem mysli ze jest to odpowiednia decyza do naszej sytuacji :)
    mnie pochwalił za to ze jestem z Michałem na kazdej wizycie ze tak skrupulatnie szukałąm mozliwosci i ze jesczze mnie mpamieta z mojego postu na naszym bocianie ..szok.. :)
    i jak tak sie pytal michala jak sie ogolnie czuje czy jak porowna samopoczucie sprzed kuracji a teraz czy widzi rozniece..Michał mowie ze nie jakos nie bardzo a ja wypalilam ze wg mnie jest bardziej pewny siebie, realizuje swoje plany, i spełnia sie w tym co lubi.. dr az to podkreslil w karcie i powiedzial ze to jest bardzo wazne spostrzezenie boto wlasnei to pokazuje ze test i inne hormony zaczely funkcjonowac prawidlowo.. :)

    aipoite, paaulla84, Evaa, sylwiaśta159, Anulkaa, zoe31 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 17 marca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim! Ania super same pozytywne wiadomości :) aż sama wpadlam w dobry humor mimo choroby :) fajnie macie plan i tak trzymać! lece do pracy, milego dnia.

    <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dobrze ze z mezem wszysko ok...ze dobrze sie czuje... :) ciesze sie ze podjeliscie decyzje... na pewno nie byla latwa.... u mnie zaczynaja sie dni plodne..... :) wiec gralce meza przez kilka dni... ruja zaczeta :D pozdrowienia

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu gratuluję podjęcia decyzji, domyślam się jak było ciężko.
    Miłego wieczoru dla wszystkich Staraczek :)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten piękny słoneczny poranek :)
    Mój wymaz wreszcie wyszedł dobry, pozbyłam się wszystkich bakterii, teraz 24 czeka mnie HSG :)

    Ania1986, aipoite lubią tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!! Miłego dnia :)
    agus super wieści, teraz życzę bezbolesnego hsg :) u nas za chwilę stres w piątek badanie nasienia.

    Evaa lubi tę wiadomość

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej kochane!! Miłego dnia :)
    agus super wieści, teraz życzę bezbolesnego hsg :) u nas za chwilę stres w piątek badanie nasienia.
    Oby ta wiosna przynosiła samy pozytywne wiadomości, a bociany wracające do Polski przyniosły Nam małe-wielkie prezenciki

    Evaa lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, agus3004 super wiadomosci teraz nic tylko dzialac :) Ania trzymam kciuki za wyniki badan :)niech w koncu cos sie ruszy na tym watku, moze niedlugo ktoras napisze chociaz o zrobionym tescie... :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ