X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Kita czytam ze przed uzyciem desmoksanu nalezy pogadac z lekarzem. Wiec moze on wplywa na plodnosc


    Wiecie co już mnie takie zniechęcenie do tego wszystkiego ogarnęło, że naprawdę nie wiem... już nawet całe to forum mi działa na nerwy i cieszę się, że nie kupiłam premium.. w środę wizyta w klinice 200 zł od pary!!! mam już tego naprawdę dość!! O kant d. to wszystko!!!! Już nawet nie wiem czy chcę dziecka!!! Zbudujemy dom za miastem i będziemy w nim leżeć do góry brzuchem.. z tego leczenia i tak nic nie wynika oprócz pewności, ze szans właściwie nie mamy na naturalną ciążę, a in vitro nie uznajemy... a inseminacja przy takich wynikach to wyrzucenie kasy w błoto bo szanse są też żadne - pech że jestem racjonalistką!! Może nam pomóc tylko cud.. więc po co to wszystko...

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! wszystkiego naj dziewczyny oby spelnily nam sie marzenia :)

    ja dzisiaj leniuchuje bo jutro do pracy, spacer zaliczony obiad tez i zaraz koniec dnia, milej niedzieli do konca :)

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego kochane :*
    Obyśmy w przyszłym roku poza Dniem Kobiet wszystkie obchodziły Dzień Matki!

    aipoite lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba sie zawiesilam... dzisiaj skonczyl mi sie okres no i co znowu mam myslec i mam miec zludna nadzieje ze moze w tym miesiacu sie uda?! chyba juz nie mam na to sily bo nigdy to sie nie udaje... chociaz gdyby okres sie spoznial kilka dni to bym miala nadzieje a ja dostaje jak w zegarku ;-( nie wiem juz co myslec, chyba juz tylko czekac na cud. moze cos ze mna jeszcze jest nie tak, ale niby jestem zbadana, oprocz prolaktyny jakis hormon tez moze blokowac zajscie w ciaze?

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możemy kochana odpuszczać, też miewam takie myśli ale tylko chwilami. Jak dzisiaj pół dnia bawiłam mojego 5-miesięcznego siostrzeńca, jak widziałam jego cudowny uśmiech to wiem, że będę walczyć do upadłego!

    aipoite lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ja mam tak codziennie pracuje z dziecmi malymi... musze znalezc w sobie wiecej sily, mam nadzieje ze teraz to u mnie taka przejsciowa zalamka i minie ;)

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak będzie :* Każda z Nas ma chwilowe kryzysy najważniejsze jest to aby te porażki Nas tylko umacniały

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze tak bedzie, postanowilam ze postaram sie nie myslec o tych niepowodzeniach do maja (wtedy robimy badanie nasienia po braniu tabletek) a potem zobaczymy ;-)

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Na pewno tak będzie :* Każda z Nas ma chwilowe kryzysy najważniejsze jest to aby te porażki Nas tylko umacniały

    dzieki, podnioslas mnie na duchu :) juz mi troche lepiej, wsrod moich znajomych nikt mnie nie rozumie bo wszyscy maja dzieci (nie dziwie sie im nie maja takiego problemu) ale poprostu nie mam z kim pogadac, dobrze ze ktos tu jest z takim samym problemem, chociaz wolalabym zeby bylo nas jak najmniej!

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze do usług kochana :* Po to tu jesteśmy aby się wspierać :) Ja też ciesze się, że trafiłam na to forum, też nie mam w swoim otoczeniu takiej osoby, która by mnie rozumiałam, rozmowa z mamą pomaga ale to nie to samo, a z siostrą nie za bardzo o tym rozmawiam bo ona dzieciaczki miała niemal na zawołanie, także wspiera mnie ale nie zdaje sobie sprawy z sytuacji w jakiej jestem

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki :)no wlasnie nawet jak ktos probuje zrozumiec i pociesza to i tak nie bedzie wiedzial tak na prawde jak to jest... ktos musialby to przezyc zeby zrozumiec.

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak, ja też jeszcze rok temu nie sądziłam, że czeka mnie taka droga, teraz już jestem gotowa na wszystko i bardzo mnie wkurza jak słyszę o kolejnych "wpadkach" czy jak ktoś mówi, że co to takiego "zrobić" dziecko

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem.. mnie smucą bardzo takie teksty i od razu chce mi sie płakać... pewnie zadna z nas nie spodziewala sie ze taka droge bedziemy musialy przejsc, ale jestesmy silne i damy rade!

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak nie My to kto? :P Jak to się mówi, po każdym upadku, musimy wstać, poprawić koronę i iść dalej :)

    Evaa, amygdala lubią tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swieta prawda!!! :D

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje dziewczyny, tylko jak jest taki dzien jak dzis to sie odechciewa wszystkiego... dowiedzialam sie wlasnie ze w rodzinie beda kolejne dzieci. I o ile jedna para bedzie miala pierwsze to ta druga zaliczyla wpadke z 5!! To jest takie cholernie niesprawiedliwe ze my sie tyle staramy i guzik z tego wychodzi, a inni nie chca a maja!!

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 9 marca 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! zaraz wychodze do pracy, zycze Wam milego poniedzialku i calego tygodnia :) nie zalamujemy sie i walczymy dalej pamietajcie! :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu za smutki...
    glowy do gory ... kazda z nas tu zajdzie...
    dzis bylam w klinice na pobraniu krwi... wiec w piatek mam juz wyniki...ciekawa jestem jakie beda...
    Jeszcze jest tak nie sympatyczna babka w tej klinice...ma mine srajacego kota... z wielka laska odpowiada ... pytam sie o ceny a ona nic nie wie... wkurwilam sie i powiedzialam czy wie jak sie nazywa bynajmniej... poszlam na skarge na nia bo mnie wyprowadzil wredny babsztyl z rownowagi i tak zaczelam poniedzialek.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzis badania, zrobilam progesteron, wyniki wieczorem.
    Evaa to fakt niektore to sie z powolaniem minely i lache robia. Tam gdzie ja bylam jest na szczescie bardzo mila pielegniarka i tak fajnie pobiera krew ze nigdy nic nie czuje. Milego dzionka :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja robie progesteron w 18 dniu dzis zrobilam wszystkie inne czyli w 2 gim dniu cyklu ... zrobili mi FSH,LH,E2,Prl,TSH,AMH...

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ