X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka1019 wrote:
    Oj, a ja całą swoją nadzieję wiązałam z profertil...
    Monia, powiedz mi, które z tych leków co podajesz są na receptę i ewentualnie jak sama mogę stworzyć mieszankę dla mojego R.
    Wizytę u specjalisty mamy dopiero w marcu, nie mam zamiaru bezczynnie siedzieć do tego czasu.
    profertilu nie polecam naprawde szkoda kasy.
    Zamiennie polecam : kup mace ale w proszku ... pól kilowe opakowanie ok 70 zł... płaską łyżeczke rozpuścić w troszeczce soku, jogurtu, herbaty itp i 2 x dziennie rano i wieczorem mu takie coś zapodaj.
    Rano aj mu jeszcze 1 kaps androvitu plus a wieczorem jedna kapsułke Fertilmenu (uważaj bo są 2 nazwy Fertimen i Fertilmen- to inne leki - ten drugi bogatszy skład) do tego kupiłabym jeszcze l- karnityne.

    Kurcze szkoda, ża nie macie prędzej wizyty bo te clo, proviron mój miał na recepte ...

    a tak zrobiono by Wam badania bo może niskie parametry są powodem niskiego testosteronu...

    no ale na początek jabym tak skomponowała leki i podawała - napewno już coś ruszy i nie będziecie biernie czekać . Powodzenia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 11:57


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dzieki Monia za wskazówki :-) a ta mace to w aptece sie kupuje? I jeszcze raz Wam gratuluje! Kazde dziecko to cud od Boga! I ja o ten cud tez sie modle...
    ja sie cały czas boje o moje maleństwo.. jutro ide zobaczyć <3.
    mace kupuje necie
    http://www.przedciaza.pl/107-wspomaganie-meskiej-plodnosci-zestaw-witamin-i-mineralow-fertilman-maca-w-proszku.html

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu profertil polecam :) u nad z 6mln w 1ml po 3 mcavh było 20. Ruchliwość mamy 75% a było chyba 50. Także na mojego męża zadziałał :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze się , że u Was ładnie zadziałało :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 11:57


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilośc super :) a morfologie poprawicie :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! jestescie czy ten watek juz nie dziala? w tylu tematach mnostwo dziewczyn juz w ciazy, zazdroszcze im ale pozytywnie, juz widza serduszka, wizyty u lekarza, badania itp zastanawiam sie czy kiedykolwiek w zyciu i ja bede to przechodzic i oczywiscie wszystkie dziewczyny ktore chca zajsc ze slabym nasieniem, moj bierze suplementy i czekamy na wizyte u androloga, ale jest bardzo zle :-(

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak jesteśmy :) witam cię w naszych skromnych progach, mój też ma słabe nasienie wszystko poniżej normy a już 4 razy byłam w ciąży która niestety kończyła się w terminie @ na początku było podejrzenie że to przez słabe plemniki te ciąże jednak miesiąc temu u mnie wyszło Hashimoto i niedoczynność tarczycy, i Endo twierdzi że to Hashimoto jest winowajca poronien... Kochana podasz nam wyniki badan Twojego?

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma niedoczynność tarczycy, dne moczanową i androlog powiedział że ma to wpływ na plemniki ale nie powinny być aż tak złe... (bo na te choroby mój bierze codziennie leki) ogólnie wynik to "pojedyńcze plemniki" od androloga dostał skierowanie na badania hormonalne,genetyczne i inhibineB, w styczniu wizyta u androloga i jeszcze raz badanie nasienia bo mój robił tylko raz w sierpniu i oddaliśmy do laboratorium gdzie jeszcze oni wiozą nasienie do badania do miasta oddalonego o 30km, wiec mam cichą nadzieję że może za długo dowozili i takie słabe wyniki... podaję wyniki, nie są szczegółowe...
    abstynencja-5 dni
    uplynnienie-60
    objetosc-1,1
    ph-8,2
    barwa-prawidlowa
    lepkosc-wzmozona

    komentarz-w preparatach bezposrednich znalezono pojedyncze plemniki,niektore z nich wykazujące ruch, w preparatach zageszczonych barwionych znaleziono pojedyncze plemniki o prawidlowej budowie.

    to wszystko...

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minęły właśnie dwa lata od naszych starań <3 ale dopiero od września z pomocą lekarza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 10:26

    <3
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 11:58


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zachęcam do wizyty u urologa i zrobienie badań tsh, fsh, prl, lh i testosteron.
    i suplementy naprawdę działają cuda (androvit, fertilmen) i maca w proszku też . Naprawde polecam spróbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 12:01

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu tu cicho ...

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ciężko nam rozkręcić ten wątek...

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal zaglądam na wątek, dziś przyszła @, więc zaczynamy 22 cykl starań. Mąż jest w połowie kuracji, za miesiąc powtórzymy badania nasienia, czy jest poprawa.

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też pewnie jutro dostanę @, mój też bierze suplementy i niedługo lekarz i badanie nasienia.

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja cały czas tu zaglądam ale faktycznie jakoś ten temat ucichł a chyba jest nas trochę z takim problemem? chociaż już sama nie wiem, albo większość się zdołowała i nie pisze... mi dużo nie brakuje

    <3
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja niestety znowu owulacja z niedrożnej strony :( 3 tabletki clo miałam i taki słaby efekt :( 1 pęcherzyk był w 13dc 18mm a na drożnej stronie tylko 11 :(
    Także ja odpadam w tym cyklu :(
    W grudniowo świątecznym cyklu podchodzimy do IUI ze względu na słabe nasienie oczywiście, chociaż mam nadzieję , że do tamtej pory już będzie lepsze ;)


    Spotkałyście się z tym, że badanie robione komputerowo są gorsze od normalnego ??

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie słyszałam o tym, ja nawet nie wiem jakie mój miał... ale w ogóle nie są szczegółowe, następnym razem zrobimy badanie w innym miejscu.

    <3
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ