X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 października 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu super :) niedługo i u Ciebie będzie suwaczek ciążowy :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 1 listopada 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeej :) co tu taka cisza ;) ?Co u Was słychać ;)? Jakaś nowa zaciążona może ;)?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja byłam na wizycie u gin i niestety stwierdził u mnie torbielke krwotoczną, którą leczymy hormonami, oprócz tego mam infekcję i czekam na wyniki wymazu czystości pochwy :(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Paula spokojnie ... torbielka sie wchlonie ... infekcje wyleczycie i na nowy rok zaciazycie :)

    Monia jak tam sie czujesz ??
    Karolaa co tam u ciebie :)

    my wczoraj bylismy na wizycie u dr :)

    jestem cala w skowronkach :D
    byl mega zadowoloy w wynikow meza.. :D
    mowi ze pieknie poszedl na leki :)
    a z racji tego ze po 2 yg FSH zaczelo spadac to powiedzial ze cianiemy ta kuracje przez nastepne 2 miesiace .. skoro jadra chca podjac funkcje to damy im szanse :D
    tak wie c w styczniu powtorne wyniki, wizyta :) jak wszystko bedzie ok.. to wtedy miesiac przerwy bez rzadnych lekow zeby zregenerowac jadra i zeby test troche opadl .. bo jak bedzie za wysoki to bedzie bardzo wszytsko ukrwione ;) i po miesiacu biopsja wiec moze luty/marzec 2015 bedziemy mieli biopsje :D

    magdaP82 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa i jeszcze jednp. pytalam sie o komorki okragle powiedzial ze dobrzeze sie pojawiliy i ze o infekcji nie ma mowy bo po pierwsze PH jest dobre a po drugie jakby byla infekcj to bylaby aglutynacja, oraz uplynnienie bylo by powyzej 40 min :)
    wiec taki dodatkowy news :D
    co do nasienia :)
    co moze wsakazywc na infekcje ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane a u mnie 16 cykl sie zaczol puki co bez staranek zobaczymy jak to sie rozwinie ale nie licze na nic, dzis dowiedzialam sie o kolejnym bejbiku i teraz tylko my ze strony meza zostalismy bez dzidzi:( jak takie czarne owce, zle mi z tym i to bardzo:(

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    aaaa i jeszcze jednp. pytalam sie o komorki okragle powiedzial ze dobrzeze sie pojawiliy i ze o infekcji nie ma mowy bo po pierwsze PH jest dobre a po drugie jakby byla infekcj to bylaby aglutynacja, oraz uplynnienie bylo by powyzej 40 min :)
    wiec taki dodatkowy news :D
    co do nasienia :)
    co moze wsakazywc na infekcje ;)
    hej! czyli jak mój ma upłynnienie 60 min i ph-8,2 tzn że ma infekcje?

    <3
  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dawno nie pisałam ale sobie Was poczytuję :-))) z niecierpliwością czekam na wizytę 26 u androlog ciekawe co nam powie tym razem...no a przed wizytą badanie nasienia...oby się parametry poprawiły...

    Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze :) Fajnie będzie jak wszystkie doczekamy się upragnionych maleństw :-)))
    Ja osobiście mam ostatnio mieszane uczucia..na szczęście też nie mam za dużo wolnego czasu na rozmyślanie ;-) zapisałam się na fitness i dołączyłam do grona konsultantek jednej z firm której reklamy robić nie będę ;-)

    Ania ja właśnie dzisiaj zobaczyłam, że moja sąsiadka urodziła bo z maleństwem na balkonie była...takie życie :( tłumacze sobie tym, że na wszystko przyjdzie pora, że jeszcze łazienkę muszę wyremontować i mały pokój ;-) może to głupie ale trochę pomaga :D

    Miłego wieczoru Wam życzę :)

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    hej! czyli jak mój ma upłynnienie 60 min i ph-8,2 tzn że ma infekcje?
    kochana tu chodzilo o to .. ze u nas pojawily sie nagle komorki okragle.. i ja podejrzewalam ze to leukocyty ..stad bylo moje pytanie do dr ..ale dr powiedzial ze skoro te prametry sa ok to ni sa to leukocyty tylko niedojrzale plemniki.. predzej bo jesli bylaby aglutynacja i uplynninie powyzej 40 min to mogoby wskazywac na infekcje..

    takze jesli u was sa te czyniki nie halo to warto zrobic posiew w kierunku bakterii

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie juz dzieci nie ruszaja.. predzej mojego emka ...
    ja nie wiem ..nie raz sobie mysle czy bede dobra mmatka..bo to moj maz patrzy na dzieciaczki z taka tesknota.. i pragnieniem.. a ja . nie wiemmoz e to mur obroonny ale nauczylam sie zyc z mysla ze moze nam to po porstu byc nie pisane..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    kochana tu chodzilo o to .. ze u nas pojawily sie nagle komorki okragle.. i ja podejrzewalam ze to leukocyty ..stad bylo moje pytanie do dr ..ale dr powiedzial ze skoro te prametry sa ok to ni sa to leukocyty tylko niedojrzale plemniki.. predzej bo jesli bylaby aglutynacja i uplynninie powyzej 40 min to mogoby wskazywac na infekcje..

    takze jesli u was sa te czyniki nie halo to warto zrobic posiew w kierunku bakterii

    OK, dzięki za info :-)

    <3
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 11:56


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie tam wydaje, że i tak przecież wygra zdrowy silny plemnik który zapłodni .. taki gorszy sie tam raczej nie doczołga :)
    a to że są gorsze nie oznacza, że nie można poprawić wyników ! urolog, androlog przepisze leki,zrobi badania i będzie tylko lepiej ..
    a co o słów lekarzy to ja to juz traktuje z przymróżeniem oka bo nie od jednego słyszałam,że my mamy szanse tylko na in vitro ...
    a jednak Bozia nas wysłuchała :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jak mieliśmy fatalne wyniki nie przerywaliśmy starań..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 11:57


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wogole co za lekarz ze tak was informuje o wynikach ;/

    sa dwie szkoly czesc lekarzy twierdzi ze za czesne poronienia i wady gentyczne moga odpowiadc złe plemniki .. bo wtedy zarodek zle sie dzieli .. nie ma ani dowodo na to ze tak jest ani ze nie ..
    na chlopski rozum.. jelsi sa ruchliwe i maja jaks wade.. genetyczna w sobie to moze dojsc do wad na etapie wczesnej ciazy ..

    ale wiekszosc ztych wadliwych po prpostu nie dociera do jajeczka ..bo pada ;)

    pozatym najwieksz wada jaka moze przeniesc plemnik jest mutacja genu AZF i CFTR .. - AZF wystepuje w wiekszosci przypadkach kiedy jest malo plemnikow lub ich brak w nasieniu . a CFTR - to mutacja mukowiscytowy .. i pojawia sie ona u niewielkiego odsetka mezczyzn glownie majacych problem z mala il plemnikow..

    dopoki nie masz wynikow to nie zamartwiaj si e..a pozatym..jelsi nawet sa zle to trzeba po porstu diagnozowac.. USG jaer, posiew nasienia, hormonyy..

    wiec glowa do gory :)

    z gorszymi tutaj zachodzily dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 16:18

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    również chcę do Was dołączyć. Mój mąż podobnie jak u Was ma słabe wyniki.
    Teraz jest na etapie faszerowania tabletkami. Ja z resztą też, żeby ułatwić plemnikom wszelkie próby :) Poczytałam ten wątek troszeczkę, lepiej się poczułam przez samo czytanie... Widzę, że słabe wyniki nasienia to nie wyrok, że da się zrobić dzidziusia samemu - w sposób naturalny. Gdzieś czytałam, że jak się ma problem męski, w dni płodne należy serduszkować ile sił. Sprawdzę w kolejnym cyklu :)

    wnid9vvjodizjocx.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Monia, ale widzę ze Wam się udało! A jakie suplementy Twój Mąż brał i po jakim czasie Wam sie udało? My jak odbierzemy wynik to w czwartek do androloga. Na razie daje mezowi androvit, jednak zdaje sobie sprawę ze taka kuracja moze troche potrwac... Podlamalam sie bardzo tym wynikiem ale jakos trzeba sie otrzasnac i probowac dalej! A staran tez nie przerwe!
    kochana mąż leczy sie od 8 m-cy . Startowaliśmy w wynikami 15 % ruchliwych albo mniej nawet, 1,2 mln w ml plemników :O i prawidłowych 4 %.. po 8- m cach doszliśmy do ruchliwości 40%, poprawnych 15% i 7,8 mln w ml .. i szanse zerowe na inseminacje, jedynie in vitro.... ja miała owulacje dopiero 2- gi cykl i to po clo bo mam policystyczne jajniki.
    Wyprosiłam ten cud u Boga - zaufałam mu i Bardzo sie o niego zbliżyłam , wypłakałam sie w kościele nie raz i wykłóciłam z Nim też kilka razy .. byliśmy w sanktuarium Maryjnym - wybłagać maleństwo i nasze prośby zostały wysłuchane :) <3 za co dziękuje Bogu i prosze o zdrowe dziecko.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż brał l- karnityne, anrovit, salfazin, mace - polecam w proszku - naprawe działa , undestor, potem profertil- szkoda kasy , mega drogi i wyniki sie pogorszyły. Zmieniliśmy urologa i clo , proviron, androvit, maca, fertilmen- po 3 tyg kuracji nasz mały cud <3

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, a ja całą swoją nadzieję wiązałam z profertil...
    Monia, powiedz mi, które z tych leków co podajesz są na receptę i ewentualnie jak sama mogę stworzyć mieszankę dla mojego R.
    Wizytę u specjalisty mamy dopiero w marcu, nie mam zamiaru bezczynnie siedzieć do tego czasu.

    wnid9vvjodizjocx.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ