X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby normalne badanie polega na tym że ręcznie wszystko można policzyć itp. a to jest dokładniejsze, chociaż ja myślałam że właśnie komputerowe jest lepsze, no ale jest jak jest.

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 7 listopada 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam z utęsknieniem na @. Mam teraz cykl bezowulacyjny i dziś jest to 48 dzień :-/ ciekawe ile jeszcze przede mną

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus współczuję takich długich cykli.
    Mnie strasznie boli brzuch podczas tej @
    Dziewczyna która z Was miała HSG?

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 listopada 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój dzisiaj to 30 dzień, najdłuższy to 33dni na szczęscie, chociaż też nie mam regularnych :/ moja koleżanka miała hsg bolało ją ale wiedziała po co to robi i to było silniejsze, nieraz hsg pomaga zajść w ciążę.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Przepraszam że się nie odzywam ale mam nalot teściów na długi weekend :/ u mnie zaraz owulacja w 7 dc na prawym jajniku był już pęcherzyk prawie 18 mm.. A zaraz jadę robic badania na tokso ig M/ ig G i na rozyczke ig M/ ig G bo tyle udało mi się wyzebrac w Lux medzie mimo że mam w pakiecie wszystkie bad hormonalne i nie tylko to nie chciała mi dac bo nie widzi powodu, cykle z owulacja, regularne :/ chore to jest wszystko mieć w pakiecie a nie móc korzystać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam o hsg ale lekarz nie widzi takiej potrzeby bo przecież ciąże były :/ a prywatnie to koszt prawie 500 zł

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! rozumiemy naloty teściów heh... a co do badań niestety tak jest z tymi lekarzami i załatwianiem, też miałam pakiet do wykorzystania niedawno i co też nie mogłam zrobić wszystkich bo u mnie jest OK, mąż ma problem :/ dziwne to wszystko, powodzenia z teściami :)

    <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla ja mialam hsg dwa razy. Pierwsze 6 lat temu i w tym samym cyklu zaszlam w ciaze. Drugie w lipcu tego roku, na razie w ciazy nie jestem. Badanie do przezycia, mnke bardziej bolalo zakladanie tego osprzetu nic samo badanie. Bol porownywalny do miesiaczkowego, tyle ze u mnie wszystko bylo ok, brak zrostow. Niewiem jak boli jak jest niedroznosc.
    Dlugo mnie tu nie bylo, mialam slaby okres w zyciu, 1,5 tygodnia temu zmarla moja ukochana chrzestna i wszystko takie jakies do dupy bylo. Ale pomalu jest coraz lepiej. Jestem nadal przed ovu, w 12dc mialam usg i pecherzyk w lewym jajniku mial 19mm. Chyba nadal nie pekl bo boli mnie ten jajnik i tempka nie skoczyla. Obstawiam ze to moze dzis ten dzien, zobaczymy jutro.
    To tyle, postaram sie zagladac na biezaco, pozdrowienia dla wszystkich.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    A ja czekam z utęsknieniem na @. Mam teraz cykl bezowulacyjny i dziś jest to 48 dzień :-/ ciekawe ile jeszcze przede mną
    kochana czemu nie daja ci jakiejs lutki czy dupka na wywolanie ?? bez sensu tak czekac ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 listopada 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam HSG
    Jeden drożny i jeden niedrożny, wcale mnie ten niedrożny bardziej nie bolał, ba bolało tylko jakies 30s i to był identyczny skurcz @, do przeżycia a zakładanie tych wszystkich cewników jest nieprzyjemne ale nie bolesne.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 listopada 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    kochana czemu nie daja ci jakiejs lutki czy dupka na wywolanie ?? bez sensu tak czekac ;/
    Tydzień temu na wizycie mówiłam o tym lekarzowi to mi powiedział, że zanim się za mnie weźmie to musi wiedzieć jaki miałam najdłuższy cykl i jaki najkrótszy więc póki zajmujemy się mężem to ja mam czekać na @ aż sama przyjdzie i się nie martwić, za tydzień znowu mamy wizytę więc jeśli @ nadal nie będzie to znowu z nim porozmawiam.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź, pojadę dziś do szpitala ze skierowaniem, zobaczymy na kiedy mi wyznaczą termin.

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 8 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, dopisuję się do Wa, mój ma słabe nasienie, morfologia 3,ruchliwość 15%, mała żywotność.Ja jeszcze mam problemy z owulacją.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nową koleżankę :)
    A długo już się staracie?

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również witam Butter :)

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! mam pytanie, w styczniu mój ma wizytę u androloga do tego czasu musi zrobić badania genetyczne i hormonalne, orientujecie się może ile czeka się na wyniki? bo nie wiem czy zdążymy do stycznia.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    hej dziewczyny! mam pytanie, w styczniu mój ma wizytę u androloga do tego czasu musi zrobić badania genetyczne i hormonalne, orientujecie się może ile czeka się na wyniki? bo nie wiem czy zdążymy do stycznia.
    na genetyke okolo 6-8 tyg .. choc nie raz i sie zdarza nawet 10 tyg
    hormony tego samego dnia .. chyba ze masz testosteron wolny to czeka sie chyba 3 dni :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za info no to genetykę mój musi już zrobić, dobrze że się zapytałam, nawet wcześniej nie pomyślałam że można tak długo czekać na wyniki ufff może zdążymy ;-) testosteron ma do zrobienia zwykły.

    <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    dzięki za info no to genetykę mój musi już zrobić, dobrze że się zapytałam, nawet wcześniej nie pomyślałam że można tak długo czekać na wyniki ufff może zdążymy ;-) testosteron ma do zrobienia zwykły.
    wiesz zalezy w jakim miejscu robicie genetyke :) ale z reguly to trwa :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, jutro przejdę się do laboratorium i się zapytam dokładnie,ale pewnie tyle sę czeka tak jak piszesz w małym mieście mieszkamy, ciekawe czy w ogóle tą genetykę oni robią... tylko najgorzej z moim kiedy będzie mógł bo jest kierowcą i jeździ od rana do wieczora, trudno go usidlić ;/ mam nadzieję że się uda jak najszybciej.

    <3
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ