X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobilam tego testu. Rano temperatura drastycznie spadła i juz wiedziałam że nie ma sensu. Godzinę temu zaczelam plamić:( , jutro pewnie rozkreci się na maxa . Jest jeden plus będę mogła wypić lampkę szampana.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Nie zrobilam tego testu. Rano temperatura drastycznie spadła i juz wiedziałam że nie ma sensu. Godzinę temu zaczelam plamić:( , jutro pewnie rozkreci się na maxa . Jest jeden plus będę mogła wypić lampkę szampana.
    tule kochana mocno!! mi moj ostatni wykres tez narobil nadziei bo tempka nie spadała i nie bylo plamien od 11-12 dpo jak to zwykle bywa...

    zoe31 lubi tę wiadomość

  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Nie zrobilam tego testu. Rano temperatura drastycznie spadła i juz wiedziałam że nie ma sensu. Godzinę temu zaczelam plamić:( , jutro pewnie rozkreci się na maxa . Jest jeden plus będę mogła wypić lampkę szampana.


    Nowy Rok z nowym cyklem :-) na pewno szczęśliwy :-)

    zoe31 lubi tę wiadomość

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Nam wszystkim, aby rok 2015 należał do Nas i abyśmy wszystkie zostały Mamami !

    zoe31, ITKA lubią tę wiadomość

  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również wysyłam Wam same serdeczności. Pomyślności w każdej dziedzinie życia, pogody ducha i dużo wiary...oby nasze marzenia te maleńkie i te duże, te głośno wypowiedziane i te skrywane zrealizowały się :-)

    zoe31, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Nie zrobilam tego testu. Rano temperatura drastycznie spadła i juz wiedziałam że nie ma sensu. Godzinę temu zaczelam plamić:( , jutro pewnie rozkreci się na maxa . Jest jeden plus będę mogła wypić lampkę szampana.
    tulam kochana :(

    Ja ze swojejj strony dziewczynki zycze Wam i Waszym parterom/mezom duzo sily i wytrwalosci ..oby ten rok byl lepszy i bardziej owocny od poprzedniego.. aby wyniki w Nowym roku was zaskoczyly i zakonczyly sie zielonoscia :)

    a od str nie dzieciastej .. zycze Wam zdrówka bo to najwazniejsze, szczescia spełnienia osobistego, zawodowego, parterskiego abyscie w tym roku i w nastepnych robily to co lubicie, rozwijaly swoje pasje i z kazdym dniem odnajdywaly w sobie to co w Nas jest najlepsze .. wspolnego gotowania, spacerow, wycieczek :) zarabistego sexu :) kupe kasy co by sobie dogadzac :)
    i tego czego nam wszytskim chyba brakuje..troche spokoju .. i mozliwosci zadbania o nasze kobiece ja :) duzo sexapilu ;)
    jesli macie zwierzaczki to niech beda Waszymi przyjaciolmi dbajcie o nie bo to skarby ktore czuja co nam w duszy gra :)

    Buziaki :)
    ale sie rozpisalam :D chyba jestem jeszcze pod wplywem :D

    zoe31, ITKA, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane!
    Ja również chciałabym życzyć Wam spełnienia wszystkich marzeń. Zdrowka , pogody ducha, uśmiechu w każdy dzień 2015. I zielonosci jak najszybciej!

    ITKA, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ITKA wrote:
    a ja dzisiaj byłam z naszymi wynikami u mojego gina...i mam taki niedosyt
    informacji, taka się czuje "spławiona"...wiadomo wysłał mojego do urologa i androloga, dał namiary na takiego dwa w jednym, poczytałam trochę i okazuje się że u nas w Szczecinie i okolicy to bieda z takimi lekarzami, zadnego z prawdziwego zdarzenia...no juz sama nie wiem... i tak do niego pójdziemy, od czegoś musimy zacząć.
    wyniki mojego meża nie napawają optymizmem
    morfologia 1 %
    ruch postępowy 0%
    ruch niepostępowy 15 %
    nieruchome 85 %
    i zbyt mała liczba plemnków 12 ml
    a on do nas spokojnie, że nie jest tak źle :O ... ze jak trafimy do androloga to po 3 miesiącach powtórzyć badanie, ze dwa razy nam się udało (mamy synka, druga ciąża poroniona) to trzeba być dobrej myśli ie sobie ... wiem że nie będzie sobie włosów z głowy rwał ale takie mam wrażenie że bagatelizuje nasz problem...z drugiej strony to moze dobrze, że tak przy moim m mówił... nie wbił go w ziemie,że to beznadziejny przypadek, będzie mu łatwej walczyć... a martwić za nas oboje będę sią ja heh

    Itka a w Szczecinie jest androlog Machoy bylam u niego ale ze względu na dojazd juz nie wróciłam ale kto wie....no kasy tez trzeba z dojazdem ...podobna masz sytuacje do mojej... Pozdrawiam.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka ja też nie jestem ze Szczecina wiec mnie też czekają dojazdy. mój gin przyjmuje w Szczecinie i dał mi do niego namiary. Poczytałam o nim, z niego to raczej urolog niz androlog...i tak do niego pojedziemy bo musimy od czegoś zacząć wiec zaczniemy od usg...a jak go oceniasz? rzeczowy? kompetentny?

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co to jest starszy dr za dużo nie chce mówić trzeba ciągnąć za język...taki spokojny ale mily.mysle ze wiedzę ma ale nie jest zwolennikiem np operacji męża żylaków każą nam czekać bo skoro mam jedno dziecko to będzie i drugie.
    Zrobil mężowi usg przepisał leki ale juz tak sama od siebie niechce juz narazie jeździć po tych lekarzach...tyle kasy wydanej i dalej nic :(
    Powiem Ci ze wykrył u męża w badaniu nasienia bakterie na ktora dal leki (a której mi niewykryl wcześniej dr z Vitrolive) to mi się spodobało.
    Ile km mieszkasz od Szcz.? Bo ja stówę...

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Wiesz co to jest starszy dr za dużo nie chce mówić trzeba ciągnąć za język...taki spokojny ale mily.mysle ze wiedzę ma ale nie jest zwolennikiem np operacji męża żylaków każą nam czekać bo skoro mam jedno dziecko to będzie i drugie.
    Zrobil mężowi usg przepisał leki ale juz tak sama od siebie niechce juz narazie jeździć po tych lekarzach...tyle kasy wydanej i dalej nic :(
    Powiem Ci ze wykrył u męża w badaniu nasienia bakterie na ktora dal leki (a której mi niewykryl wcześniej dr z Vitrolive) to mi się spodobało.
    Ile km mieszkasz od Szcz.? Bo ja stówę...

    nie musi za duzo mówic ,byle był skuteczny :)

    ale jak wykrył bakterie? kazał wam robic drugie badanie z posiewem, czy jak?
    my własnie mamy takie badanie jakby troche okrojone...no i bez posiewu..robilismy u dr Zgolika. gdzie robiliście badania nasienia?

    Moj nie chce zebym z nim wchodziła do gabinetu, mam nadzieje że jeszcze zmieni zdanie.. w sumie to nie wiem...a jak było u Was?

    Od nas do Szczecina też stówka

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka a jakie leki przepisał?

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Wiesz co to jest starszy dr za dużo nie chce mówić trzeba ciągnąć za język...taki spokojny ale mily.mysle ze wiedzę ma ale nie jest zwolennikiem np operacji męża żylaków każą nam czekać bo skoro mam jedno dziecko to będzie i drugie.
    Zrobil mężowi usg przepisał leki ale juz tak sama od siebie niechce juz narazie jeździć po tych lekarzach...tyle kasy wydanej i dalej nic :(
    Powiem Ci ze wykrył u męża w badaniu nasienia bakterie na ktora dal leki (a której mi niewykryl wcześniej dr z Vitrolive) to mi się spodobało.
    Ile km mieszkasz od Szcz.? Bo ja stówę...

    ciekawa jestem czy nam przyniesie to usg jakies nowe informacje...jesteśmy umówieni na 15 stycznia...jak sie na coś czeka to czas wlecze sie okrutnie...trochę mnie dziwi to ze nie chce operować żylaków, gdzie czytałam to jednak taki zylak jest wskazaniem do operacji...no chyba że się mylę...a może powinniście jeszcze gdzieś sie udać, wiesz żeby czegoś nie przeoczyć,wyniki same z siebie sie nie poprawią, żylaki same nie znikną a przecież są jedną z najczęstrzych przyczyn pogorszenie nasienia

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja bylam z moim w gabinecie.badanie i tak bylo za kotarą takze luz.
    Z leków to dostał antybiotyk na te leukocyty które mu wyszly i dostał Promen chociaz i tak mu daje Salfazin...diosminex na żylaki i Clo na miesiąc też dostał
    Badanie nasienia bylo komputerowe z powiewem w Vitrolive robione 150zl kosztowało.
    Nam kazał być w grudniu z nowym badaniem...no ale ja mam narazie dr dość.
    Tez dal nam namiary na Zgolika ale ja i tak jak juz cos to w Vitrolive zrobię bo jest porządnie zrobione.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Kurde tak teraz przeglądam na allegro ten Profertil i cena na mc ok 200zl możecie mi powiedzieć co ma ten Profetil a czego nie maja inne tabl.??

    Zanim zdecydujesz się na tzw tańszy zamiennik - upewnij się, czy aby na pewno skład jest ten sam i czy poszczególne substancje są w tych samych ilościach. Z tego co wiem, Profertil jako jedyny miał przeprowadzone badania potwierdzające jego skuteczność http://www.profertil.pl/pl/co-warto-wiedziec-o-profertilu/badania,10032
    Z resztą osobiście znam 2 osoby, które używały tego preparatu i przyniosło rezultat, a co do tańszych zamienników - żebyś tylko nie zmarnowała cennego czasu. W takich sprawach oszczędności czasami bywają pozorne, ale to tylko moje przemyślenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 00:32

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Zanim zdecydujesz się na tzw tańszy zamiennik - upewnij się, czy aby na pewno skład jest ten sam i czy poszczególne substancje są w tych samych ilościach. Z tego co wiem, Profertil jako jedyny miał przeprowadzone badania potwierdzające jego skuteczność http://www.profertil.pl/pl/co-warto-wiedziec-o-profertilu/badania,10032
    Z resztą osobiście znam 2 osoby, które używały tego preparatu i przyniosło rezultat, a co do tańszych zamienników - żebyś tylko nie zmarnowała cennego czasu. W takich sprawach oszczędności czasami bywają pozorne, ale to tylko moje przemyślenia.
    a ja znam duzo osob ktory po Profertilu sie pogorszyly wyniki.. i kilku andrologow..kttorzy twierdza ze profertil jest przerklamowany i ma po porstu za duzo wita..mineralow..a to tez nie dobrze..
    nadmiar tez szkodzi na nasienie..

    fakt jest taki.. jednym pomaga innym nie ..i wg mnie zalezy wszytsko od problemu..bo jesli np klopotem sa zylaki.. to czy profertil czy inny to beda tylko suplementy.. i za wielkeij roznicy niebedzie..
    dwa nie raz wystarczy zmeinic jeden czynnik.. i w naszym codzienniem zyciu .. oraz w jedzeniu .. i to tez ma wplyw..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 09:02

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu84 mój mąż ma żylaki 2st.lekarz zalecil Promen ale mąż lyka Salfazim bo akurat mamy zapas.wiec jak skończy to brać to mysle co by tu włączyć...
    Jest tyle opinii ile lekarstw jednemu pomaga to innemu tamto.
    I taka to robota.
    Sama niewiem co juz kupić.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie ten Promen ma fajny sklad.. moze nie ma wszytskiego ale .. moze wlasnie tego potrzebuje..
    nie ma tez co przesadzac z witaminami..ja bym dokonczyla salfazin a pozniej wziela ten Promen .. plus do tehgo kwas foliowy

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana.Wiesz juz Ci kiedyś gdzieś pisałam ze jesteś nasza kopalnią wiedzy.:)

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    a ja znam duzo osob ktory po Profertilu sie pogorszyly wyniki.. i kilku andrologow..kttorzy twierdza ze profertil jest przerklamowany i ma po porstu za duzo wita..mineralow..a to tez nie dobrze..
    nadmiar tez szkodzi na nasienie..

    fakt jest taki.. jednym pomaga innym nie ..i wg mnie zalezy wszytsko od problemu..bo jesli np klopotem sa zylaki.. to czy profertil czy inny to beda tylko suplementy.. i za wielkeij roznicy niebedzie..
    dwa nie raz wystarczy zmeinic jeden czynnik.. i w naszym codzienniem zyciu .. oraz w jedzeniu .. i to tez ma wplyw..

    Lepiej zanim zaczniesz pisac głupoty to sprawdz sobie skład Salfazin i zobacz ze zawiera wit B6 10mg co stanowi az 500% zalecanego dziennego spozycia i to co niby jest takie zdrowe wg Ciebie????Chyba,ze Salfazin jest taki super bo zawiera 5mg dzikiej rozy?Zdecydowanie zdrowiej jest wypic herbate z dzikiej rozy.
    Promen ma bardzo słaby sklad,wit E,B12,cynk,selen,żeń-szeń (to bardziej na energie),olej z lnu (bardziej wartosciowy jest zwykly olej lniany z butelki niz sproszkowany).

    f2wli09kno5rlzcx.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ