X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja jestem w ciazy i mam duzo wolnego czasu :) a co zabronisz mi byc na forum???
    Ja nie zamierzam milczeć jesli ktos mnie zatakuje bez powodu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 15:09

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 15:40

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 15:44

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 15:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ale ty nie potrafisz...
    Każdy kto ma plemniki ma szansę na naturalna ciążę...

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    No właśnie ale ty nie potrafisz...
    Każdy kto ma plemniki ma szansę na naturalna ciążę...

    To twoja nadinterpretacja :)
    Im mniej plemnikow tym nikłe szanse ale próbuj do bólu nic wiecej ci nie zostalo,moze kiedys sie doczekasz :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    To twoja nadinterpretacja :)
    Im mniej plemnikow tym nikłe szanse ale próbuj do bólu nic wiecej ci nie zostalo,moze kiedys sie doczekasz :)
    A skąd ty możesz wiedzieć ile obecnie mamy plemników? Nie wiesz to się nie wypowiadaj na ten temat. Powiem Ci tyle ze napewno mamy więcej w ml niż wy.

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 16:25

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 16:30

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Ania1986, Malibu lubią tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 17:44

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gneralnei stwierdziłąm ze nie wracam do sprawy :
    temat suplementow.. kazdy bierze co uwaza..
    dwa suplement moze ale nie musi pomoc, wszytsko jest zalezne od tego co u faceta nie gra..


    "ze trzeba zrobic 50 innych badan zanim cokolwiek sie wezmie do ust,"

    TAK - trzeba - dlaczego odp kazdy lekarz.. złe wyniki badania nasienia sa sygnalem ze u faceta cos sie dzieje..

    TAK jestem za badaniami.. w momencie kiedy maz miał zle wyniki pierwsze o czym pomyslalam to nie o ciazy i dziecku a pomyslalam o moim mezu .. o tym ze moze cos jest nie tak.. nam androlog pierwsze co powiedzial . zeby byc ojcem trzeba miec na to zdrowie .. nie wazne jak bedzie pan ojcem.. ale zdrowie jest najwazniejsze.. dlatego TAK wole wydac 500 zl na badania.. bo przy okazji upewnie sie ze moj maz jest zdrowy .. a jesli cos jest nie tak to wczesniej to wykryjemy .. moze inaczej na topatrze bo przeszlismy przez podejrzenia nowotoworowe.. i ciaza tak aparwde zchodzi wtedy na II plan.. Wole miec zdrowego meza niz byc w ciazy ..

    ciesze sie i nie zaluje zadnego badania.. dzieki wiedzy ktora w ciagu roku zebralam na temat hormonow i zaleznosci oraz wplywu na zdrowie faceta wiem ze bylo warto..przy okazj moj maz sam jest za tym zeby badac sie co rok.

    dlatego zawsze bede powtarzala ze warto zrobic badania ..

    Malibu lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to jest twoje zdanie i masz prawo do niego,nikt ci nie zabroni.
    Ja mam zdrowego faceta i jestem w ciazy dzieki suplementacji Profertilem i rzuceniu palenia i nikt mi nie wmowi,ze jest inaczej :)

    Poza tym twoj maz mial duzo gorsze wyniki nasienia (a raczej jego brak w sensie plemników)a nie tak jak my nieznacznie ponizej normy wiec na chlopski rozum wiadomo,ze trzeba szczegolowej diagnostyki a nie suplementacji.To sa dwa skrajne przypadki,ktore niemozliwoscia jest leczyc podobnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 17:56

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Odwal sie ode mnie

    nie przeginasz ???? przebieraj i waż słowa !!!

    nie zapominaj , że ten wątek też tyczy/ł i mnie i mam prawo być gdzie chcę ... widocznie nie mają mnie tu dosyć skoro żadna jeszcze mi tego nie napisała ...



    Sorry ale wnioskujesz ciąże po teście , który pokazał kreskę po 20 min ? :O

    Ania_84, Landryneczka, Ania1986 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia widzę ze już znacie płeć:) Gratulacje córuni:)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ