X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 września 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa wrote:
    Kurde z tego wynika ze tylko estradiol mam odpowiednio wyznaczony. No nic, zrobie w tym cyklu jak pani doktor kaze, zobacze jakie beda wyniki i najwyzej na wlasna reke zrobie jeszcze w innych dniach.

    22dc to u mnie tez niestety jest okres okolo owulacyjny :/
    Lekarz kazał Ci zrobić hormony w 22 dc bo u kobiet z " książkowym cyklem " będzie to miało miejsce po owulacji. U Ciebie lekarz po wynikach stwierdzi ,że masz późną owulacje i albo to zostawi albo będzie próbował "skrócić cykl" przepisując duphaston od 16dc. Tak się mi wydaje ale jak będzie to zobaczymy . Zrób badania tak jak Ci lekarz kazał :)

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Witam się z Wami cieplutko.

    Przygarniecie?

    Cykl wrześniowy był cyklem spisanym na starty - cykl po poronieniu. W październiku musi się udać :)

    Przy założeniu, że długość cykli się nie poprzestawia testuję 21 października :)
    Witaj:* zapisałam Cię na 21.10 :)

    malika89, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 17 września 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolnym krokiem do was zmierzam...
    Jak tylko napadną mnie czerwone (nomen omen) brygady czyli Rydź, to się u was zamelduję.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 września 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa wrote:
    On chce, ale daje czas do konca roku. Staramy sie niedlugo wiec nie chce wprowadzac jeszcze stresujacej atmosfery wokol tematu :) ja sie badam bo te cykle takie dlugie, powalone i w sumie nigdy nie badalam hormonow a w tym wieku to juz chyba warto :)
    skoro chce, to nie czekałabym wcale, Może się okazać, że jego wyniki nie są takie super i musi coś brać czyli kolejne miesiące czekania.
    Badanie nasienia nie jest stresujące jeśli facet chce ;) mój miał polewę z tego. i jedno na liście można było odhaczyć bo wyniki miał idealne

    Bratek, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 17 września 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Baronową :)
    Mój stres miał, ale z drugiej strony nabijaliśmy się potem z czerwonego pokoiku z miękkim fotelem i gazetkami :P :P :P
    A różnie bywa. Za pierwszym razem wyniki wyszły dobre. I przynajmniej łaził potem szczęśliwy i dumny, jak paw ;) Ostatnio wyszły gorsze (mam nadzieję, że przez zapalenie, które Go męczyło kilka tygodni) - tylko rzecz w tym, że produkcja nowej brygady trwa jakieś trzy miesiące... To czasem już babkę szybciej podreperujesz ;/ ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 17 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka ja mam skierowanie na 22-24dc czyli w moim przypadku okres okołoowulacyjny.
    Chlopa przebadamy po nowym roku, on juz chcial coprawda od razu ze mna zaczac sie badac ale staramy teoretycznie od marca praktycznie od stycznia wiec to jeszcze krótko.

    Zazdroszcze takich krótkich cyklów! Trzymam kciuki zeby ten byl ostatni!

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 17 września 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no to dałyście mi do myślenia :)
    Po ilu mscach starań zaczynałyście z ze swoimi facetami sie badac?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa wrote:
    Hmm no to dałyście mi do myślenia :)
    Po ilu mscach starań zaczynałyście z ze swoimi facetami sie badac?
    moj poszedł po 3 cyklach bo akurat były darmowe badania na dzień ojca

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa wrote:
    Hmm no to dałyście mi do myślenia :)
    Po ilu mscach starań zaczynałyście z ze swoimi facetami sie badac?
    Mój po pół roku, bo lekarka stwierdziła, że nie ma sensu mnie stymulować, iść w poważniejszą diagnostykę, typu hsg, histeroskopia, jeżeli mąż nie będzie przebadany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 13:45

    pepsunieczka, Bratek lubią tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 17 września 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie ja swojego tez wyslalam po 3 cyklu i gin od razu mowil brac chlopa i od razu badac ...ma vit.c i l-karnitynke ...

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 17 września 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwsze badanie zrobił, zanim się staraliśmy. Były darmowe i ku mojemu zaskoczeniu zgodził się "zbadać na wszelki wypadek". To było 3 lata temu :)
    Teraz zrobiliśmy badania po kilku miesiącach bezowocnych starań, zwłaszcza, że po drodze przypałętało się Mu zapalenie. Ale nawet gdyby nie ono, to na bank i tak już byśmy robili, wiedząc, że naprawianie armii trwa kilka miesięcy.

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym dołączyć :) proszę o wpisanie na 11.10

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 17 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny na info! Moze faktycznie nie ma na co czekac, chciałoby sie zeby to było takie romantyczne - decyzja, max 2 msce i 2 krechy - no ale chyba jestem za stara na bajki :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 17 września 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa...stara nie stara szkoda czasu tak poprostu i zwyczajnie...mi sie tez wydawalo ze jak z 1 poszlo raz ciach pach to teraz po 10 latach tez...niestety tak nie jest..

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.naa wrote:
    Dzieki Dziewczyny na info! Moze faktycznie nie ma na co czekac, chciałoby sie zeby to było takie romantyczne - decyzja, max 2 msce i 2 krechy - no ale chyba jestem za stara na bajki :)
    No niestety :) Gdyby to było takie proste ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wysikam 2 kreseczki w Dzień Edukacji Narodowej (14 października). Bynajmniej nie dlatego, że popieram kolejne cudne reformy edukacji ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 17 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie zbliża się wielkimi krokami Aleksis :D :D :D Byłam dziś na monitoringu i lewy jajnik z pęcherzykiem dominującym o średnicy 16 mm. Jupi!! Więc może już w weekend mnie nawiedzi szanowna Lady :)
    Musiałam się z Wami podzielić tą wiadomością. Dziś chodzę jak w skowronkach. Jeśli w sobotę wynik usg też będzie dobry, a nam się w tym cyklu nie uda to zdecydowanie wysyłam męża na badania żołnierzy.

    emaj, Morwa lubią tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 17 września 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna do mnie też zbliża się Aleksis a jutro USG i podgląd jajeczek a dziś tast owu wyszedł bardzo pozytywny.

    Morwa lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 17 września 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa, zatem powoli trzeba zacząć się szykować do tej rewolucji, tak żeby dać ładny przykład :) Trzymam kciuki!!

    Kjopa3, Morwa lubią tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 17 września 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj miałam kolejny negatywny test owulacyjny, a śluz rozciągliwy, nie wiem o co chodzi? Zaczęłam nawet 2 dni temu mierzyć temperaturę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

    3jgxrjjgmue5631q.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ