X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 12 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę na 27 :) Z nadzieją, że się uda :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UWAGA !!!! proszę o podanie co mam wpisać osobom ,które zapisały się na listę i które teorytycznie powinny testować bądź dostać @ do tego czasu? Takowe osoby są przerzucone na koniec dnia ,w którym były zapisane aby było to łatwiej widoczne.

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 12 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    baaardzo się cieszę :) i życzę każdej tego szczęścia. Oczywiście kicham i smarkam na wszystkie jeszcze bez kocurów :)

    emaj, blondyna5555, kattalinna, pirelka, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim dziewczynom,którym się udało :) u mnie okresu brak, brzuch bolał jak na @ ale przestal a test niestety negatywny. Jeśli nie dostanę@ za dwa dni powtórzę test

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:43

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmyszaa wrote:
    Gratuluję wszystkim dziewczynom,którym się udało :) u mnie okresu brak, brzuch bolał jak na @ ale przestal a test niestety negatywny. Jeśli nie dostanę@ za dwa dni powtórzę test
    W takim razie trzymam kciuki :*:*:* U mnie też od czasu do czasu bóle @ a testy pozytywne ,więc liczę ,że u Ciebie też zmieni się to na lepsze i kolejny test będzie pozytywny :)

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 12 października 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również gratuluje wszystkim którym się udało - to zawsze mnie motywuje żeby się nie poddawać :)

    dziewczyny w którym dniu po owulacji można zrobic bete i będzie wiarygodna ? zastanawiam się czy jutro nie iść na bete czy zaczekać i testowac na sikańca w piatek bo bede na wyjeździe ?

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 12 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz już 14 dpo więc spokojnie Ci wyjdzie na becie wynik, ja np dzis poleciałam a mam 9-10 dpo, to troche wygłupy ale cóż:)

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 12 października 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny, gratki serdeczne <3!!!

    JennyXS lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 12 października 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 14:36

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny gratulacje :)

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 12 października 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    masz już 14 dpo więc spokojnie Ci wyjdzie na becie wynik, ja np dzis poleciałam a mam 9-10 dpo, to troche wygłupy ale cóż:)
    sama nie wiem czy mam siłe na kolejne rozczarowanie, no ale chyba pójdę jak nie to musze zacząć brać luteine na wywołanie okresu :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 12 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, a dostanę ja winiacza na pocieszenie z braku staranek ? :P <robi maślane oczy>

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 12 października 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do przodu trza iść z podniesioną głową, czy to z wińskiem w łapie czy z kotem pod pachą! nie łam sie idź na bete towarzyszko, co sie stało to się nie odstanie. Ament!

    aleala lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Morwa, a dostanę ja winiacza na pocieszenie z braku staranek ? :P <robi maślane oczy>
    Jasne,że tak :) na kiedy chcesz mieć wpisane winko ?

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 12 października 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jasne,że tak :) na kiedy chcesz mieć wpisane winko ?

    Jakoś końcem miesiąca, kiedy Ci wygodnie towarzyszko :) wtedy, kiedy wkleisz, będę opijać Wasze zdrowie <3

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Jakoś końcem miesiąca, kiedy Ci wygodnie towarzyszko :) wtedy, kiedy wkleisz, będę opijać Wasze zdrowie <3
    Już Cię wpisałam :) razem z niespodzianką :D

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 12 października 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    masz już 14 dpo więc spokojnie Ci wyjdzie na becie wynik, ja np dzis poleciałam a mam 9-10 dpo, to troche wygłupy ale cóż:)
    kurcze teraz widze że stary cykl mi się wyświetla bo ja mam dzić 10dpo. Nie wiem jak to zmienić :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję II kresek :)

    Jenny widzę, że poprzednie testy też miałaś negatywne.. a jednak się udało ;) daje mi to wiarę w mój negatyw i brak @. Powiedz czy bolą Cię piersi? Bo ne masz na wykresie.. a ja też mam zero objawów..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    kurcze teraz widze że stary cykl mi się wyświetla bo ja mam dzić 10dpo. Nie wiem jak to zmienić :(
    Udostępnij nowy wykres masz to pod swoim obecnym wykresem , następnie zaznacz ,że udostępniasz dla wszystkich i skopiuj link do wykresu ,który tam będzie podany . Następnie wejdź na ustawienia(prawy górny róg) -> społeczność -> usuń to co masz w podpisie i wklej to co wcześniej skopiowane:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 15:19

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ