X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ,które nie za bardzo mogły się starać w październiku a są na liście mają specjalnego kota dla dodatkowego pocieszenia :)

    dotik, Vesper, Bratek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skusiłam się na kolejny test, ale znowu I kreska :(

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    masz już 14 dpo więc spokojnie Ci wyjdzie na becie wynik, ja np dzis poleciałam a mam 9-10 dpo, to troche wygłupy ale cóż:)

    A kiedy bedziesz miała wynik? :) Bo jestem ciekawa jaki wynik może byc przy 9dpo ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Skusiłam się na kolejny test, ale znowu I kreska :(
    Z porannego moczu powtórz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Z porannego moczu powtórz.
    Na razie dam sobie spokój, to mój drugi test negatywny, na pewno nic z tego.. jak zawsze. Nie będę się już nakręcać. Mam nadzieję tylko, że z moim cyklem nic się nie powaliło :/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Na razie dam sobie spokój, to mój drugi test negatywny, na pewno nic z tego.. jak zawsze. Nie będę się już nakręcać. Mam nadzieję tylko, że z moim cyklem nic się nie powaliło :/
    Zrobisz jak uważasz ja za to mocno trzymam za Ciebie kciuki :* czytam sobie właśnie Twoje notatki ,te gdzie masz zaznaczony rozciągliwy śluz pasują do mnie , bo ostatnimi czasy mi się we łbie kołuje. Piersi tez mam bardziej wrażliwe z wieczora niż z rana ;) te plamienie co masz na wykresie zaznaczone to podejrzewasz może ,że to wtedy owulacja była ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zrobisz jak uważasz ja za to mocno trzymam za Ciebie kciuki :* czytam sobie właśnie Twoje notatki ,te gdzie masz zaznaczony rozciągliwy śluz pasują do mnie , bo ostatnimi czasy mi się we łbie kołuje. Piersi tez mam bardziej wrażliwe z wieczora niż z rana ;) te plamienie co masz na wykresie zaznaczone to podejrzewasz może ,że to wtedy owulacja była ?
    Generalnie nic nie podejrzewam, myślę że owulacja była około 14-15 dnia, przynajmniej zawsze miałam 27-28 dniowe cykle, ale nie wiem może w tym cyklu wszystko później?! Sama nie wiem, ale nadziei prawie już nie mam.
    Śluzu specjalnie nie badam, w ten dzień gdzie zaznaczyłam był widoczny na papierze, ogólnie to miewam jakiś biały na bieliźnie w znikomej ilości lub wodnisty-mokro. Zawsze raczej mam go niewiele, nie zalewa mnie nigdy.

    Piersi pierwszy raz w życiu chyba mnie nie bolą nic, a nic.. może w ciągu dnia, w staniku jak przycisnę to mi się zdaje, że coś czuję, ale jak zdejmę stanik to flaki miękkie.
    W okolicy terminu @ strasznie bolało mnie podbrzusze z 2 dni i tyle, taki ucisk miałam, rozpieranie i kłucie.. teraz odpuściło..

    Także ja nic z tego nie rozumiem, pierwszy taki mój cykl chyba, mam nadzieje, że to nie żadna ciąża pozamaciczna czy inne cuda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 15:50

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 12 października 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Te ,które nie za bardzo mogły się starać w październiku a są na liście mają specjalnego kota dla dodatkowego pocieszenia :)

    kociak cudo!dziękować Towarzyszko <3
    dziś byłam upuścić trochę krwi na grupę krwi i test ROMA, który uszczuplił moje konto o 150 ziko :O ile bym za to wina miała to tylko dobry matematyk wie!

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mi przy ciąży pozamacicznej testy wychodziły normalnie. Nie wiem czy masz już jakieś dzieci i czy byłaś w ciąży, miałaś kiedyś pozytywne testy, ale niektórym dziewczynom przez dłuższy czas nie wychodzą sikanie chociaż na usg jest widoczne już serduszko , może ty należysz do nich, nie wiem ale weź to pod uwagę i jak @ jeszcze jakiś czas nie będzie się pojawiać to idź na betę. Jak długa masz fazę lutealną?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    kociak cudo!dziękować Towarzyszko <3
    dziś byłam upuścić trochę krwi na grupę krwi i test ROMA, który uszczuplił moje konto o 150 ziko :O ile bym za to wina miała to tylko dobry matematyk wie!
    Nie zrobili by Ci grupy w szpitalu przed operacją? Mi zrobili i przez to kilka złoty w kieszeni . No wina by za to było, a było .
    Cały czas myślę o Tobie i mam nadzieje ,ze wszystko pójdzie po Twojej myśli a obcy wyniesie się raz na zawsze :*

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 12 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    A kiedy bedziesz miała wynik? :) Bo jestem ciekawa jaki wynik może byc przy 9dpo ;)

    Jeśli piguły łykną moje żale i będą miały choć trochę litości nad starą rurą, błagającą o betę to będę miała dziś po 17.
    choć na wiele nie liczę bo to 9-10 dpo to po pierwsze a po 2 to ja w ciaży na bank nie jestem...czułabym coś nie wiem przynajmniej miałabym złowrogie sny :D:D

    koniec zartów:)

    Morwa kotki -psotki są fajowe:)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszlamamo a czy sikasz raz jeszcze na patol?

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 12 października 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sikam , boje się! : ) pojadę twardo dziś po wynik, nie dam się wygonić. wszystko się okaże co z tym moim cieniem cienia. jak mnie w ciula zrobił to ja mu pokażę!:)

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 października 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej zeby w ciula nie robil. Nie ladnie to tak.

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 12 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie zrobili by Ci grupy w szpitalu przed operacją? Mi zrobili i przez to kilka złoty w kieszeni . No wina by za to było, a było .
    Cały czas myślę o Tobie i mam nadzieje ,ze wszystko pójdzie po Twojej myśli a obcy wyniesie się raz na zawsze :*

    akurat grupę miałam z pakietu w medicover, tylko ROMA odpłatna :/
    tak! za tydzień eksmisja obcego w pakiecie z histeroskopią i hsg i zobaczymy co się z tego urodzi ;) thnx! :*

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kochana mi przy ciąży pozamacicznej testy wychodziły normalnie. Nie wiem czy masz już jakieś dzieci i czy byłaś w ciąży, miałaś kiedyś pozytywne testy, ale niektórym dziewczynom przez dłuższy czas nie wychodzą sikanie chociaż na usg jest widoczne już serduszko , może ty należysz do nich, nie wiem ale weź to pod uwagę i jak @ jeszcze jakiś czas nie będzie się pojawiać to idź na betę. Jak długa masz fazę lutealną?
    Dzieci niestety jeszcze żadnych nie mam, w ciąży też nigdy nie byłam, II kresek też nigdy nie było mi dane zobaczyć.
    Temp. mierzyłam może z 2 cykle i przestałam bo strasznie mnie to stresuje więc dokładnie nigdy nie wiem kiedy jest owulacja, jedynie po odczuciach, ale nie zaznaczam jej, ani nic więc faza lutealna nie wiem ile trwa.
    Pocieszyłaś mnie jednak, że w ciąży pozamacicznej testy pozytywne wychodzą.
    Moją ostatnią nadzieją jest to, że może owulacja i cykl się poprzesuwały i wszystko nastąpiło później. Tylko te bóle podczas terminu @ w podbrzuszu mnie zdziwiły.
    No nic, mam teraz ciężki tydzień w pracy, ale jak nie dostanę @ do końca tygodnia i nadal nie będzie objawów oraz @, a test kolejny znowu wyjdzie negatywny to umówię się na wizytę do gina, niech mnie zbada, może zaleci usg i wezmę skierowanie na betę.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    akurat grupę miałam z pakietu w medicover, tylko ROMA odpłatna :/
    tak! za tydzień eksmisja obcego w pakiecie z histeroskopią i hsg i zobaczymy co się z tego urodzi ;) thnx! :*
    Jak tylko moja ciąża okaże się taka jak być powinna i będzie siedzieć grzecznie w macicy to będę Cię nawiedzać z wirusami aż się coś z tego urodzi:) napewno Ci nie odpuszczę a Ty za jakiś czas będziesz najszczęśliwsza i zapomnisz o problemach :D

    dotik, Vesper, stacey lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dzieci niestety jeszcze żadnych nie mam, w ciąży też nigdy nie byłam, II kresek też nigdy nie było mi dane zobaczyć.
    Temp. mierzyłam może z 2 cykle i przestałam bo strasznie mnie to stresuje więc dokładnie nigdy nie wiem kiedy jest owulacja, jedynie po odczuciach, ale nie zaznaczam jej, ani nic więc faza lutealna nie wiem ile trwa.
    Pocieszyłaś mnie jednak, że w ciąży pozamacicznej testy pozytywne wychodzą.
    Moją ostatnią nadzieją jest to, że może owulacja i cykl się poprzesuwały i wszystko nastąpiło później. Tylko te bóle podczas terminu @ w podbrzuszu mnie zdziwiły.
    No nic, mam teraz ciężki tydzień w pracy, ale jak nie dostanę @ do końca tygodnia i nadal nie będzie objawów oraz @, a test kolejny znowu wyjdzie negatywny to umówię się na wizytę do gina, niech mnie zbada, może zaleci usg i wezmę skierowanie na betę.
    Dobra decyzja :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 12 października 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, to teraz ja i moje wyniki - 8dpo.
    TSH 4,024 [0,340 - 5,600]
    FT3 2,80 [2,50-3,90]
    FT4 0,73 [0,60-1,12]
    AntyTG 0,3 [0-4]
    AntyTPO 0,5 [0-9]
    Prolaktyna 31,17
    Progesteron 13,45.

    Poproszę o kota na przytulenie, Mąż daleko ode mnie, a ciąży znów nie będzie z takimi wynikami. Omg..
    Jutro mam wizytę u endo - o co pytać?

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 12 października 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Skusiłam się na kolejny test, ale znowu I kreska :(

    I najlepiej dziś napij się wina :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ