X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to fajnie, tylko trzymać kciuki. A który to twój dc? i kiedy ew. test?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18dc ale owu miałam w 8. Test hmm jak temperatura będzie się tak ładnie utrzymywać to w sobotę podjadę na betę :)

    hewa81, Alicja81 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz to najgorsze- czekanie i odliczanie do soboty. Mam nadzieję, że pozytywnie się zakończy.

    Eni_gma, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś...no myślałam że rozpoczniesz na wątku dobrą passę :) Ale grunt że idzie wszystko coraz lepiej i do przodu, trzymam kciuki.

    Enigma i Alicja...może jak nie Karoluś to wy rozpoczniecie? Dawno tu chyba już nowej ciązy nie było, jestem od niedawna na forum ale chyba jeszcze nie zarejestrowałam :)

    U mnie koniec @ -oby ostatnia w tym roku..Zaczynam polowanie na owulację i choć ze względu na wyjazd mojej połówki w okresie owulacji szanse mamy małe, to liczę na cud. Bo przecież się zdarzają, prawda? :)

    Hewa, za Twoją poradą zamówiłam testy owulacyjne (i w gratisie ciążowe haha!)..i jak na razie udaje mie się mierzyć temperaturę każdego dnia.
    A więc...moja owulacja w naszej zabawie w policjanta i złodzieja ma nikłe szanse w tym cylu! Jeśli się zjawi gwiazda oczywiście..

    Miłego dnia dziewczyny!

    Karoluś81, hewa81, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Spokojniutko się zrobiło. 4dc, odpoczywam od owulacji, czekania na @ i takich tam. Niech ten błogostan trwa jak najdłużej, nawet jak przyjdzie co do czego, gorący czas się zacznie.

    AQGA ciekawe co znaczy to amh. Położna proponowała mi, żebym sobie zrobiła to badanie, ale stwierdziłam, że nie chcę się dołować. A może jednak warto? Czy to badanie może pokazać jakaś chorobę, przyczynę niepowodzeń? Czy może wskazać jakąś drogę dalszego postępowania? Bo wiem, że jest dość drogie. Ile płaciłaś?

    ENIGMA mam szczerą nadzieję, że Twoje przeczucia się sprawdzą. ELICA faktycznie dawno u nas nowej ciąży nie było, bo ostatnio SZYSZKA przed Wielkanocą dostąpiła tego zaszczytu, ale też nie jest nas aż tak dużo na wątku, wiec musimy sobie jakoś sprawiedliwie te ciąże rozłożyć w czasie ;)
    ELICA fajnie, że zaczęłaś mierzyć temperaturę, jeśli chcesz, to udostępnij wykres, będziemy mogły Ci kibicować :)

    Ja to już tak się przyzwyczaiłam do tego mierzenia temperatury, że jakoś przestać nie mogę. Wręcz jestem rano ciekawa co tam się dzieje w tym moim organizmie.

    W niedzielę odwiedziłam malutką Amelcię, trzy tygodniowego noworodka :) To ten dzidziuś, którego mamy brzuszek głaskałam na szczęście :) Powiem Wam, że strach takie maleństwo brać na ręce, ale jak już się odważyłam, to mogłabym Ją bawić i bawić :)

    Wczoraj w ramach odstresowywania zafundowałam sobie zakupy. Kupiłam fajne spodnie, fajną bluzkę i fajną torebkę :) Poczułam się fajną laską i tak z 5 lat ubyło na momencie hehhe :)

    Idę wiec za ciosem i wracam do ćwiczeń facefitness ;) No i rano znowu wskoczyłam na rower, bo ostatnio wolałam nie szaleć, wiadomo, liczyłam na implantację.

    Planuję sierpień spędzić aktywnie, chcę wykorzystać na maksa ostatni letni miesiąc. Później znowu będę tęsknić za ciepełkiem.

    We wrześniu zaczynam kolejne starcia u ginekologa, czeka mnie też wizyta u endokrynologa. Zobaczymy jak bardzo zbiłam tsh. Najdalej w październiku chciałabym to hsg zrobić, bo w sumie to zostało z takich ważniejszych badań.

    Póki co próbuję zachować spokój. Bardzo ale to bardzo chciałabym być w ciąży w czasie świąt Bożego Narodzenia, w przeciwnym razie wiem, ze będzie mi bardzo smutno... I pewnie wtedy zmienię lekarza licząc na to, że świeże spojrzenie pomoże.

    Dziewczyny piszcie po kolei co u Was? Życie nie kręci się tylko wokół naszych brzuszków, na pewno coś ciekawego macie do powiedzenia. Myślę, że wszystkim nam to pomoże.

    Pozdrawiam serdecznie: ALICJA, AQGA, DOTY, ENIGMA, ELICA, GRETTA, HEWA, KATTALINNA, KTOSIOWA, MAGGIA, NATASZA , SZYSZKA, SZATYNKA VESPER i wszystkie, których nie wymieniłam a są obecne na naszym wątku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 15:06

    hewa81, Eni_gma, Greetta lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widzę, że i tu wywaliło posty, w tym ten NAJWAŻNIEJSZY z newsem dnia!

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wywala posty i część danych na wykresach.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę, przywrócili stan z wczoraj. Przynajmniej wykres się zgadza

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie klapa. Wczoraj zrobiłam sikańca, wyszedł negatywny, ale idę za trendem, że dopóki nie ma @ to jestem w grze. A tu dziś rano niespodzianka - okres. 22 dc za to idealnie 14 dni po owulacji ;)
    Całe szczęście, że zarezerwowaliśmy w czwartek wakacje i nawet mi trochę ulżyło, bo podobno lot w pierwszych tygodniach nie jest wskazany.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma, kiedy lecicie? Ja właśnie zaczęłam urlop i płakać mi się chce z powodu pogody, prognozy nie dają nadziei :( i jeszcze okres mnie czeka nad jeziorem do kompletu smutków. Oby przyszedł po rocznicy ;)

    AQga, melduj nam jak się czujesz :) przez te ucięte posty nie wiem czy robiłaś betę?

    zem3qps6in5tddof.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    I ja się trochę wkurzałam w związku z tą awaria, bo taką wspaniałą wiadomość skasowało - AQGA jeszcze raz gratuluję, zycze spokojnej ciąży i żeby się wszystko dobrze ułożyło. Dużo zdrówka :)

    ENIGMA przykro mi :( wierzyłam, ze będzie kolejny dobry news. Trzymaj się dzielnie <3 A kiedy wakacje?

    KATTA, współczuję 1go dnia urlopy ze spadkiem temp. Może pogoda się poprawi. Życzę Ci mimo wszystko udanego urlopu i wszystkiego co dla Was najlepsze z okazji rocznicy :)

    No a mi ulżyło. Serduszko maleńkiej już prawidłowo bije, nie było żadnych zaburzeń. Także kamień z serca, ufff. Wszysko inne jest rowniez w normie, tylko znów termin mi sie przesunął tym razem z 25.10. na 21.10. Ogólnie wyszło ze ciąża jest starsza o tydz. jak wynika to z @ Ale ... przeciez to tylko pomiary i jakaś tolerancja błędu jest, a najważniejsze ze z maluszką wszystko ok, a waży już +-1250g.

    Buziaki dziewczyny, dzięki za wsparcie i spokojnej soboty :)

    kattalinna, Karoluś81, Greetta, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga jeszcze raz gratuluje.

    Ps ja tez od dzisiaj na urlopie... Czekam na ridża...

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się nie obraziła gdyby przyszedł tydzień wcześniej. Ale termin akurat zaraz po przyjeździe nad jezioro, w samą rocznicę. Ale kupiłam kostium kąpielowy ;)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQGA jej chyba mnie coś ominęło. .. udało się? :D

    Dziewczyny wakacje lecę 23.08 wiec krótko po owu ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    AQGA jej chyba mnie coś ominęło. .. udało się? :D

    Dziewczyny wakacje lecę 23.08 wiec krótko po owu ;)
    ominęło :) Aqga wysikała dwie piękne kreski :D


    Gdzie w końcu lecicie?

    My się chyba pozabijamy zanim gdziekolwiek wyjedziemy :/ nigdy się nie kłócimy, a od trzech dni łapiemy się o pierdoly. Dawno nie miałam takiego pmsa :/

    Marzena1991 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowite AQGa GRATULACJE! !!!!
    Rosnijcie z Maluszkiem zdrowo :*
    Mam nadzieje ze rozwiązałaś worek z ciazowymi brzuszkami :)

    Wakacje w Bułgarii nie ukrywam że że względu na szaleństwo cenowe,które psnuje w tym sezonie. Ale finalnie cena nas nie zabiła, a wybraliśmy hotel z atrakcjami dla synka. Myślę, że wybawi się jak nigdy. Plaża ma certyfikat błękitnej flagi wiec nie może być źle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 21:22

    kattalinna, hewa81 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    w związku z tym, że faktycznie posypały się wcześniejsze posty to tylko tak dla jasności powtórzę, że w piątek rano faktycznie test sikany pokazał dwie wyraźne grube kreski :)

    Od tamtej pory sytuacja się nie zmieniła, trochę pobolewa mnie podbrzusze i jestem baaaardzo ciepła. W nocy z czwartku na piątek jeszcze przed zrobieniem testu byłam prawie na 100 procent pewna, że się udało. Obudziłam się koło 3 rano i miałam ok 37 stopni. Miałam wrażenie, że twarz płonie mi, jak przy gorączce. To jedyne objawy w czasie kiedy tempka powinna już spadać.

    Od piątku wieczór łykam dupka tak jak umówiłam się z ginem. Na wizytę pójdę za tydzień, po długim weekendzie. Nie ukrywam, że cały czas jestem w stresie, czy tam w środku jest wszystko tak jak powinno być.

    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki <3.

    kattalinna, hewa81, Karoluś81, Eni_gma, ktosiowa, Maggia, doty22 lubią tę wiadomość

    Aqga
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje <3

    hewa81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga jeszcze raz gratuluję :-) wcięło nam tych postów trochę więc się powtarzam.
    Bardzo się cieszę Twoim szczęściem, życzę zdrowia i spokojnej ciąży. I nie zapominaj o nas :-)
    W ogóle w ostatnim tygodniu ciążowo się zrobiło. Na naszych wątkach dla kobiet po 35 roku życia aż cztery nowe ciąże, plus ciąża koleżanki i info o ciąży Natalii Kukulskiej i plotka o ciąży Jennifer Lopez :-) zaszalala matka natura.
    A ja czekam na swoją kolej :-)
    Pozdrawiam :-)

    Maggia lubi tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEWA cieszę się że wszystko dobrze z serduszkiem Dzidziusia. Pozdrawiam Ciebie i Maleństwo :-)

    Alicja81, hewa81 lubią tę wiadomość

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ