X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Robaczki moje <3

    AQGA - piękna beta :) Gratuluję :) Dużo, dużo, dużo zdrówka dla Was :)
    A TSH szybko wyrównasz do odpowiedniego poziomu, leki masz zwiększone, więc teraz będzie ok :)

    KAROLUŚ - owulka zaskoczyła ... czasem tak bywa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie, ale pamiętaj, że do zapłodnienia może dojść z bzykanka nawet sprzed 3-4 dni i 1 po, także głowa do góry, nie smutaj się, spróbujcie dziś jeszcze poprawić. Cykl wcale nie musi być stracony. A może właśnie takie "niby stracone" zaowocują??? Zaciskam kciuki :)
    Mam nadzieję, że się bardzo na tych schodach nie poobijalaś, biedactwo :( Ściskam Cię mocno, wracaj do sprawności szybko :)

    No a ja jestem po wizycie, tylko wczoraj już nic nie pisałam, bo późno wróciliśmy. Więc jest w miarę ok. Wg mojego dra szyjka wcale nie jest miękka a jej łączna długość (wew i zew) to 34mm, także całkiem nieźle, jak na ten czas. Oczywiście wszystko z dwóch stron pozamykane :) Tak to jest jak nagle do oceny zabiera się inny obcy lekarz, który nie wie w jakim stanie ta moja szyjka była wcześniej. Mój wiedząc jaka ona była we wcześniejszym czasie, stwierdził, że jej stan się nie zmienia. Tylko, że ja tak spanikowałam w poniedziałek, a u mojego dra nie było miejsc, więc dlatego zdecydowałam się na lekarza zastępczego. Ale tylko mnie jeszcze bardziej zestresował. No ale summa summarum jest git i ulżyło mi. Mam się oczywiście oszczędzać i odpoczywać jak tylko złapie mnie ból. Także siedzę sobie już w domku :)
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie i w ogóle <3 <3 <3

    Karoluś81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Robaczki moje <3

    AQGA - piękna beta :) Gratuluję :) Dużo, dużo, dużo zdrówka dla Was :)
    A TSH szybko wyrównasz do odpowiedniego poziomu, leki masz zwiększone, więc teraz będzie ok :)

    KAROLUŚ - owulka zaskoczyła ... czasem tak bywa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie, ale pamiętaj, że do zapłodnienia może dojść z bzykanka nawet sprzed 3-4 dni i 1 po, także głowa do góry, nie smutaj się, spróbujcie dziś jeszcze poprawić. Cykl wcale nie musi być stracony. A może właśnie takie "niby stracone" zaowocują??? Zaciskam kciuki :)
    Mam nadzieję, że się bardzo na tych schodach nie poobijalaś, biedactwo :( Ściskam Cię mocno, wracaj do sprawności szybko :)

    No a ja jestem po wizycie, tylko wczoraj już nic nie pisałam, bo późno wróciliśmy. Więc jest w miarę ok. Wg mojego dra szyjka wcale nie jest miękka a jej łączna długość (wew i zew) to 34mm, także całkiem nieźle, jak na ten czas. Oczywiście wszystko z dwóch stron pozamykane :) Tak to jest jak nagle do oceny zabiera się inny obcy lekarz, który nie wie w jakim stanie ta moja szyjka była wcześniej. Mój wiedząc jaka ona była we wcześniejszym czasie, stwierdził, że jej stan się nie zmienia. Tylko, że ja tak spanikowałam w poniedziałek, a u mojego dra nie było miejsc, więc dlatego zdecydowałam się na lekarza zastępczego. Ale tylko mnie jeszcze bardziej zestresował. No ale summa summarum jest git i ulżyło mi. Mam się oczywiście oszczędzać i odpoczywać jak tylko złapie mnie ból. Także siedzę sobie już w domku :)
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie i w ogóle <3 <3 <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, dobrze, że jest dobrze :) tylko teraz zapomnij już o pracy i jakiś ekstremalnych sportach ;) proszę mi grzecznie i statecznie się poruszać i przemieszczać jak najmniej. Lepiej dmuchać na zimne :)

    hewa81, Karoluś81, Alicja81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekendowa cisza :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 08:02

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady, to ile u Was weekend trwa? :P

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie długo bo dopiero w środę idę do pracy :-)
    A za chwilę przyjeżdża moja bratanica i będę szaleć z dwulatka :-):-) :-)

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ovu określiło mój czas współżycia jako bardzo dobry więc żyję nadzieją :-)

    hewa81, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w środę wracam do pracy- i aż się boję- kiedy ogarnę wszystkie kwity.

    karola trzymam kciuki- za ten twój cykl.

    Katta, ładną masz temperaturkę, będziesz testowała?

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Alicja, tak to jest jak się ma trochę wolnego, to potem nie wiadomo w co ręce wsadzić. Uwielbiam urlopy, wolne dni, ale jak mam wrócić i ogarnąć robotę to często mnie trafia. Ale to pewnie tak większość ma.

    KATTA, faktycznie ta Twa tempka fajna :) Robisz sikanca? Ale byście mieli prezent na rocznicę :) Kciuki odpalone :)

    KAROLUS, jak przytulasy były w okresie okoloowulacyjnym, to trzeba wierzyć, ze się uda. A u Was były, może nie w tym konkretnym dniu, ale tak jak ci pisałam, z wcześniejszych przyjemności też może się udać, co Ci OF potwierdza :)
    Głowa do góry, teraz najgorszy czas - odliczanie.

    A ja odpoczywam, leżę całymi dniami, chociaż czuje sie całkiem nieźle :)
    Tylko dopadły mnie kolejne późnociążowe dolegliwości :( Gnaty mi sie rozchodzą i trochę miednica boli i kręgosłup, ale do wytrzymania. Zabieram się do ostatecznej wyprawki, pora już.

    Pozdrawiam :)

    ktosiowa, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie informuję, że nie mam w planach testowania, choć wczoraj nabyłam test na wrazie wu ;) jutro wyjeżdżamy nad jezioro (Białe :) ) a tam ciężko o ewentualne zakupy. Temperatura lekko mnie zadziwia, ale nie poddaję się jej terrorowi, bo cudowne wykresy u siebie obserwuję niemal co cykl. Póki co korzystam z urlopu i nie stronię od alkoholu ;) termin @ mam akurat w rocznicę ślubu, jeśli więc zatestuję to właśnie wtedy. Oby do wtorku zatem :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam urlop. Już nogami pod biurkiem w pracy przebierałam tak mi się do urlopu dłużyło. I proszę... JEST!
    Do pracy wracam dopiero we wrześniu, więc ten cykl to cykl odpoczynku i relaksu. Zamierzam też przyciągać dobre myśli ;). Za tydzień z haczykiem wylatujemy na wakacje, a we wtorek idę podglądać jajeczko :D

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    u mnie niestety długi weekend skończony i już jestem w pracy :( przyznam, ze wolałabym być w domu pod kołderką.

    Ostatnimi dni strasznie zaczęły mnie męczyć mdłości. Mam wrażenie, że jak leżę i się nie ruszam to czuje się nie najgorzej, ale jak tylko wstanę, żołądek podchodzi mi do gardła...

    Wiem, że to normalny objaw ale strasznie mnie to męczy (za pierwszym razem niestety było tak samo, tylko że z dnia na dzień objawy się nasilały i trwało to baaardzo długo). Staram się nie myśleć o tym, choć nie jest to łatwe. Wyczuwam też każdy najmniej przyjemny zapach, co niestety potęguje moje mdłości.

    A tak poza tym to jutro w końcu wybieram się na wizytę do mojego gina, ciekawe czy go zaskoczę :) Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

    Hewa ciesze się, że u Ciebie sytuacja też się wyjaśniła, i zagrożenia nie ma.

    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 09:34

    Karoluś81, hewa81 lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga daj znać po wizycie.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Wykupiłam nowy abonament i mój ovu-świat znowu nabrał kolorów :)
    Weekend dzisiaj się skończył. Dobrze, że do następnego tylko 3 dni. podobno ma być bardzo ciepło, co mnie cieszy, bo ta jesień za oknem trochę się pospieszyła.
    Ja spokojnie odliczam dni do @. Jakoś mniej się stresuję w tym cyklu. Ale pewnie zaraz mi ciśnienie skoczy, bo po 9-tej będę dzwonić, żeby się zapisać na wizytę do gina na wrzesień i znowu się zacznie latanie. Zmolestuję go, żeby wreszcie to hsg mi załatwił.
    AQGA gratuluję mdłości, na pewno dasz radę a dzisiaj już chyba serduszko usłyszysz? Czy za wcześnie jeszcze? Powodzenia :)
    KATTALINA, ENIGMA udanych odpoczynków :) Relaksujcie się i róbcie dzieci :)

    Eni_gma lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś odpoczynek póki co w łóżku i na apapie, który nie działa :/ też mam kolorowy wykres od dziś ;)

    Pogoda nie rozpieszcza, ale i tak jest lepiej niż w pracy ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATTALINNA życzę żeby ta czerwień przeszła w zieleń. Jak najszybciej :-)

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :) Od kwietnia 2014 staram się o drugie dziecko. Pozdrawiam

    Karoluś81, Eni_gma, hewa81 lubią tę wiadomość

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DUSZKA witaj wśród nas :-)
    AQGA jak po wizycie?
    Miłego dnia dla wszystkich :-)

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    Duszka witaj i powodzenia w staraniach :)

    Wczorajsza wizyta jak dla mnie była dość nietypowa. Tzn. strasznie się denerwowałam i jakoś tak chaotycznie to wszystko poszło, a może to przez mój stan wolniej kojarzę co do mnie ludzie mówią :)

    Generalnie doktorek widząc wyniki bety aż zaniemówił, no chyba się nie spodziewał, zaprosił do badania no i zobaczyliśmy takie maleńkie cudo z bijącym serduszkiem :) Biorąc pod uwagę że moja owulka była późno to wychodzi że to 5 tyg i 6 dni i kropek ma ok 4,5 mm.

    Na kolejne badanie mam się głosić 29 sierpnia, wtedy jak to powiedział gin dokładnie określimy wiek ciąży, bo będę skierowana na rządowy program badań prenatalnych wykonywanych pomiędzy 11 a 14 tygodniem. Oczywiście tyle zapamiętałam i jeśli niczego nie pomyliłam :)

    Gin kazał zejść z 2 tabletek dupka do jednej i do tego oczywiście pechowo wczoraj wyskoczyła mi mega wielka opryszczka. Kazał smarować żelem z apteki hascovir albo czymś pokrewnym. Dodam ze w sobotę jadę 300 km na wesele... a wyglądam jakbym miała dwie pary ust :(

    Karty ciąży jeszcze nie mam, to za wcześnie... tzn wszystko się może zdarzyć więc chyba dlatego. Ale nic to, dzisiaj rano zaliczyłam pierwsze wymioty, strasznie źle się czuję, boję się tej drogi i tego, że nie dam rady wytrzymać na tym weselu. Jedyne dobre, że to hotel i mamy tam pokój, więc w razie pójdę wcześniej spać ;)

    Temperatury dziewczyny nie mierzę, bo w nocy za często wstaję, poza tym niedobrze mi, wiec leżę ile się da, choć budzę się kilkakrotnie. Chciałabym przekazać wam jakieś pozytywne informacje co do stanu mojego samopoczucia, ale tych na razie brak :( Oby polepszyło się jak najszybciej.

    Tym samym pozdrawiam Was bardzo i ściskam i życzę pięknego i słonecznego weekendu, a wszystkim urlopowiczkom i nie tylko, życzę odpoczynku, który na pewno zaowocuje nową siłą do spełniania swoich marzeń :)

    Karoluś81, kattalinna, ktosiowa, Eni_gma, hewa81 lubią tę wiadomość

    Aqga
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ