X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 8 września 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-)
    Karoluś, udanego pobytu w Krakowie :-)
    Duszka, wątek jest specyficzny bo my jesteśmy takie :-) kwestia przyzwyczajenia ;-)
    Veni, ogarniesz :-) ja też miałam problem dziś ;-) widocznie taki dzień :-)
    Papierówka :-) witaj :-) czuj się jak u siebie w domu :-)
    AQga cieszę się jak czytam :-) choć nie do końca bo te wymioty, mdłości... Współczuję...

    A my wczoraj byliśmy na pierwszym usg :-) maluch ma już 7 mm i jego serduszko bije 134 u/min :-) jestem przeszczęśliwa :-)

    Miłego popołudnia :-)

    kattalinna, bertha, Karoluś81, Alicja81, hewa81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 8 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj papierówka na wątku 1981, jak dobrze zauważyła duszka u nas jest spokojnie, ale bardzo miło.

    Napisz coś o sobie, skąd jesteś, jak długo się staracie.

    Veni proszę nie trać nadziei.

    Karola wypoczywaj;

    Doty super, niech malęństwo dobrze się rozwija.
    A tak w ogóle to heva nam zniknęła, jakoś długo milczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 16:15

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 9 września 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie martwi mnie milczenie Hewy. Oby było spowodowane intensywnymi przygotowaniami do przyjścia na świat Maleńkiej.
    Dotty cieszę się bardzo że Twoja Dzidzia ładnie się rozwija:-) niech Anioł Stróż Was ochrania.
    Papierówka witaj
    Pozdrawiam Was wszystkie z magicznego Krakowa. Koncert czadowy, baaaardzo nam się podobało :-)
    Wcześniej między zwiedzaniem i spacerami, wstapilismy do kościoła św. Katarzyny gdzie są relikwie św. Rity. Oczywiście prosiłam o cud macierzyństwa. I o spokój bez względu na to, co Bóg zesle.
    Dobrej nocy :-)

    doty22, Alicja81 lubią tę wiadomość

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 9 września 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! Miłego dnia ♡

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczynki :)

    Bardzo mi miło, ze pamiętacie o mnie i martwicie się <3 <3 <3
    Jestem cała i zdrowa (no prawie ....) Maleńka moja tez ma się dobrze.
    Nie odzywałam się .... Sama nie wiem dlaczego. Moze tak jak AQGA, nie chciałam smięcić o moich ciazowych problemach, w sumie raczej niewielkich, przy Waszych problemach jakie życie stawia zanim zobaczy się dwie upragnione kreski. Przepraszam. Ale czytam Was na bieżąco i każdej mocno kibicuję.
    Początkowo po szpitalu musiałam ogarnąć całą tą sytuację z cukrzycą - wierzcie mi, organizacja dnia z 7-8 posiłkami sr co 2,5 godz. i mierzeniem cukrow 6x dzennie jest uciazliwe, ale jakos ogarniam. Dobrze ze wiekszosc dni spedzam w domu.
    Potem trochę się zaczęłam martwić bo ciśnienie zaczęło mi skakać, niby jest w normie (czasem tylko nieznacznie powyżej), ale było to dla mnie zaskoczenie, bo podniosło się jak wróciłam ze szpitala. Przed było ksiazkowe potem nagle bach... i sięgnęło granicy sr 135/85 :( Poki co mam obserwować i jakby miało się utrzymywać dłuższy czasz powyżej granicy 140/90 to wtedy mam alarmowa dra. No i okazało się, ze cukrzyca ciążowa często idzie w parze z nadciśnieniem :(
    Jak dobrze, ze zostało mi już niewiele :) I mam nadzieje, ze po wróci wszystko do normy.
    Poza tym w końcu na dobre zajęłam sie wyprawką. Pranie, prasowanie, zakupy ... jest tego trochę.
    Maleńka sie bardzo rozpycha, wystawia dupke, nozke i pozdrawia Was gorąco :)

    PAPIEROWKA, witaj wśród rówieśniczek, w grupie raźniej pokonać przeciwności losu i wyzalic się.

    KAROLUS :*
    Zrób porządek z szyjka i do dzieła - Przykro mi że znów coś wyszło, ale myślę ze po będzie wszystko dobrze.
    Jestem pod wrażeniem Twojego spokoju i podejścia do całej sytuacji :)
    Pozdrów ode mnie Kraków - super, ze wypad się udał, a koncert był czadowy :)

    DOTY, gratuluję jeszcze raz maluszka i serduszka, super sprawa usłyszeć. Trzymajcie się dzielnie :)

    VENI, dziewczyny dobrze piszą, nie słuchaj bzdur o wieku i bezsensownej laparo, naciskaj swoja lekarke na zabieg, bo nasienie mozna próbować podkręcić witaminkami, a jajowod sam się nie udrozni. Wiem, ze zabieg jest ciężki i nigdy nie da pewności, ale z założonymi rękami też siedzieć nie można. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji.

    BERTHA, współczuję z powodu wodniaka :( Mam znajomą na innym forum, która niestety długo się zmagala z tym gów***. Z tego co pamiętam najpierw miała chyba odsysany płyn, potem się odnowiło i ostatecznie laparoskopowo usunięty jajowod. Ale po laparo w pierwszym cyklu zaszła. Teraz jest w 16 tc i jest ok. Także i happy end jest.

    AQGA, współczuję mdłości :( Ja doświadczyłam raptem przez 2 tyg Ale wiem jak może to wymeczyc. Trzymaj się dzielnie, mam nadzieje ze w koncu odpuści.

    DUSZKA, mam nadzieje, ze nowy lekarz coś zdziała. Powodzenia na wizycie :)

    Dziewczyny - KATTA, ALICJA, ENIGMA, KTOSIOWA, MAGGIA, i pozostałe ktore nie wymieniłam mocno pozdrawiam, życzę Wam tego czego sobie tylko życzycie, niech moc będzie z Wami:)
    Buziole :*

    Karoluś81, Papierówka, bertha, Veni lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam 25 cs, tym razem w kolorze.
    Dzisiaj badanie TSH, jutro jeszcze 4 inne badania.

    (wczoraj zaczęłam ten 25 cs)

    ps. taka okrągła rocznica, należałoby ją jakoś uczcić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 10:50

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 9 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa nie zamęczasz nas i nie nudzisz, zresztą Dotty i Aqga też nie. Ja osobiście lubię poczytać te wasze ciążowe zmagania- bo człowiek wierzy, że niedługo sam tego doświadczy.

    Ktosiowa kurcze szkoda, mam nadzieję, że we wrześniu będzie u was pozytywnie.

    Pozdrawiam, ja mam dzisiaj wolne, wieczorem imprezka firmowa (bezalkoholowo w moim przypadku)ale za to weekend w pracy i to od 6.00.

    ktosiowa, hewa81, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 września 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem spokojnie to przyjęłam :).

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH: 1,09 :D
    w lipcu: 3,57.
    19 dzień z euthyroxem :D, tylko ja badałam TSH po zażyciu leku, a wiem że niektórzy badają przed (pytałam lekarki, która wypisała mi euthyrox i kazała zbadać tsh i powiedziała, że po zażyciu zbadać).

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 9 września 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, jestem z Wrocławia :)
    O dzidziusia staramy się z mężem od trzech cykli. Ogólnie patrząc z boku, to jest krótki okres prób, ale szczerze, to myślałam że tak pach pach i od razu się uda, a tu trzeci miesiąc i nic.
    Zaczęło mnie to niepokoić, że może wiek już nie ten, albo lekka niedowaga ma tu znaczenie. Byłam dopiero co u lekarza i wygląda, że wszystko jest ok. Nie wiem dlaczego tak jest, że idealnie celujemy w odpowiedni dzień (robię testy, pomiary temperatury i czuję też kłucie w momencie owulacji i próbujemy cały okres płodny codziennie) to nam się nie udało jeszcze. Może stres coś blokuje we mnie :(

    EDIT: dodam, że to moje pierwsze w życiu starania o dzidziusia (chyba dopiero teraz dojrzałam, wzięliśmy ślub i poczułam ogromną falę instynktu macierzyńskiego ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 15:56

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 września 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka, niestety chyba każda z nas tak myślała... Obyś nie szla w nasze ślady

    Karoluś81, Papierówka, hewa81, Alicja81, Veni lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 9 września 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki;)
    Nie wiem czy i która z Was miała HSg, ale mnie jest po nim jakoś dziwnie. Zaczęłam się dziś zastanawiać...Po pierwsze co z owulacją? Ja miałam po HSG krwawienie, barwienie - nie wiem jak to nazwać. Trwało i trwa nadal tylko jakby się zmieniało. Dziś ( HSG było w poniedziałek) śluz jest tak rozciągliwy jak nigdy ( a na jego brak nie narzekałam) w kolorze ślicznego gaciowego różu;) Nie nadążam wkładek wymieniać. Ciekawe, jak myslicie, wiecie - czy jeśli temperatura wskazuje na to, że zbliża się owulacja, to faktycznie się zbliża?

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 10 września 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Czas, żebym i ja się przywitała, bo i tak podczytuję Was od jakiegoś czasu ;-) Urodziny mam pod koniec listopada. Jestem mamą od trochę ponad 4 lat, od roku bezskutecznie staramy się o rodzeństwo dla Młodej.

    Swoją drogą - na pamiętnikach trwa właśnie wysyp ciąż ;-)

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 10 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kajka, mam nadzieję, że na naszym wątku we wrześniu będzie wysyp, sierpień był owocny, a wrzesień musi pobić ten rekord.

    Veni ja niestety nie pomogę.

    Papierówka lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni, ja miałam sono hsg w czerwcowym cyklu. Miałam normalnie owu jak w zegarku. Takze jesli to twoj czas na owu to mysle ze przyjdzie normalnie.
    Witaj Kajka!

    Veni, Kajka81 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 10 września 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bertha za informację. Z tego co poczytałam to sono jest o wiele mniej inwazyjne, więc może stąd u Ciebie nie było żadnych zachwiań.

    Zapomniałam się przywitać - Cześć Kajka;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 21:54

    Kajka81 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 11 września 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni ja też miałam normalne hsg i owu była w terminie ;)

    W sobotę ta moja wizyta , nie wiem jak się do niej przygotować i od czego zacząć rozmowę , tyle przeszłam ze naprawdę nie wiem jak to ogarnąć

    Veni lubi tę wiadomość

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 11 września 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja w piątek. Postanowilam sobie pospisywać na kartce pytania. Tak chyba bedzie najlepiej, bo potem zawsze czegoś zapomnę.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 11 września 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni powodzenia na wizycie . Obyś była zadowolona ;) Ja dziś mam ciężki dzień. Pokłocilam się z mamą a właściwie to ona niewiadomo o co się obrazila, nie odzywa się do mnie i fuka. Nie jest to miłe , smutno mi o płakać mi się dziś chce :(

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ja też spisywałam na kartce tylko że później kartki zapomniałam :-)

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ