X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna gratuluję 5 miesięy i współczuję zmartwień. Takie to życie jest. Czasem słońce, czasem deszcz....
    Greta dziękuję za praktyczne rady. Ja bardzo lubię kwaśne, kapuste mogę jeść samą i właśnie taką ukwaszona w domu mam.
    Jutro idę do dentysty i mam nadzieję, że nie znajdzie nic do robienia, bo ja bez znieczulenia wymiękam.

    Powiem Wam że spanie i jedzenie to ostatnio moje wielkie pasje. Właściwie nic innego mnie nie kręci :-)

    Jestem w trakcie organizowania wieczoru panieńskiego mojej siostry na 6 stycznia.
    Wesele 27 stycznia, akurat będę w 13 tygodniu ciąży. Będę świadkową :-)
    Ciekawe czy już będzie coś po mnie widać :-)

    Dakota, bertha, Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisałam się jak głupia, kliknęłam w coś i cały post poszedł... Może nie miałam go wrzucać? To tylko końcówka z niego:
    z dzisiaj - po pełnych 4 miesiącach: https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a914740870b.jpg
    I sprzed kilku dni
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4bd758a1795.jpg

    krrropka, doty22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no jest zmiana :-)
    Ja mam wrażenie że wyglądam jak Ty sprzed kilku dni. Po prostu nawet wciągnąć nie mogę tego brzuszka. Może mam tak przez to, że miałam kiedyś operację, brzuch rozciety od jajnika do jajnika, i u mnie te mięśnie są słabsze?
    Nie wiem, w każdym bądź razie ubieram same luźne ciuchy do pracy, żeby nikt nie zauważył.
    A tak w ogóle to dobranoc. Moja pora wybiła :-)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina brzusio już coraz ładniejszy, jeszcze chwilka i tak Ci wywali, że ho. A tak w ogóle to fajne masz kapciuszki :-)
    Gratuluję 5 miesiąca i przykro mi z powodu ciąży bartowej.

    Mamalili co u Ciebie?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, ja na początku miałam taki brzuch ale od wzdęć ;-) podejrzewam, że Twój to tylko Ty sama widzisz ;-)

    Ed: Alicja, kapcie z uszami to pamiątka z Irlandii ;-) bratanica podobne krówki ma i ja też chciałam jakieś. Sprawdzają się rewelacyjnie, bo ja zawsze lody stpy a teraz ciepło, no i nie gubię ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 21:45

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja. Świetnie, że już jesteś umówiona na wizytę napro. Przyszły rok będzie Twój :)

    Karolus. To prawda, że sprawdza sie czy dziecko oddycha. Ja kupiłam monitor oddechu i dzięki temu nie muszę podchodzić i sprawdzać. Jak Emilka za długo się nie budzi to tylko zerkam z łóżka czy monitor włączony, czy światełko miga i śpię dalej. Dla mnie to bardzo uspokajajace.
    Wczoraj pobiła swój rekord, spała od 23 do 6 rano, czyli 7h i potem jeszcze 3h :)

    Kattalina. Gratuluję 5 miesiąca i ruchów dzidzi :) Piękny brzusio :)
    Przykro mi z powodu brata :(

    Karoluś81, bertha lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba pójdę wcześniej na L4. W związku z reorganizacja chca mi dodać od stycznia zakres obowiązków po koleżance, którą przenoszą do innego działu. Czyli miałabym swoje dotychczasowe obowiązki plus te po koleżance. Całe dwa zakresy, przy czym te po koleżance to dla mnie nowość, musiałabym się uczyć od podstaw. Mamy też mieć nowego kierownika, ale nie wiadomo od kiedy. Oczywiście o podwyżce abi słowa. Masakra. Nie wiem czy dam radę, głównie ze względu na stres i ta podwójna ilość obowiązków. Chyba po świętach powiem o ciąży i po tygodniu przyniose l4 :(

    Eni_gma lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, my (a ja na pewno) od dawna mówimy Ci, żebyś nie patrzyła na pracę tylko szła na zwolnienie. Teraz nawet sama praca Ci to mówi ;-) nie masz co się zastanawiać. A ten tydzień to rozumiem, że po to, żeby pozamykać ewentualnie jakieś sprawy?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, koniecznie idz na L4, niczym sie nie przejmuj. to czas dla ciebie, jedyny taki w zyciu :) kolejne L4 z brzuszkiem bedzie juz z kręcącym się obok bobasem, wiec nie bedzie obijania sie :):) takze teraz poleniuchuj :)

    Karoluś81, Greetta, Annie1981, krrropka lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś,
    jakbym o sobie czytała... też dowalono mi obowiązków... pociągłam tak 4 miesiące... i chyba nawet nikt o tym nie będzie pamiętał jak wrócę... a męczyłam się strasznie.

    krrropka, Eni_gma lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wdzięczność nawet nie mam co liczyć. Każdy myśli tylko o sobie. Takie sytuacje pokazują prawdziwe twarze ludzi. W sumie nikt mnie nie zaskoczył, 10 lat tu pracuję i trochę już poznałam współpracowników. Dlatego zawsze omijalam z daleka biurowe ploteczki, bo teraz jak widzę relacje niedawnych koleżanek od kawki i ciasteczka to naprawdę można zwatpic w ludzi. Ale nigdy się tym za bardzo nie przejmowalam, robiłam swoje i tyle. Nie mam jednak zamiaru dobijac się tą sytuacją. Zobaczymy jak wrócę z urlopu co się wydarzy w pracy przez ten czas.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, cokolwiek się wydarzy - idź na zwolnienie. Skoro tyle zmian się szykuje to zapewne będzie nerwowo. Po co Ci dodatkowe stresy? No i nowy kierownik - jak będzie spoko to jeszcze pół biedy, a jak nie? Tego czasu nikt Ci nie odda. Na pierwszym chyba spotkaniu położna powiedziała mi, żebym unikała toksycznych ludzi, żebym otaczała się teraz pozytywnymi osobami, które dobrze na mnie wpływają. Uważam to za bardzo dobrą radę. Ciąża to czas, kiedy mamy prawo skupiać się na sobie, bo tak naprawdę skupiamy się na dziecku. Idź na L4 :-)

    Annie1981, Karoluś81, krrropka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Karoluś, cokolwiek się wydarzy - idź na zwolnienie. Skoro tyle zmian się szykuje to zapewne będzie nerwowo. Po co Ci dodatkowe stresy? No i nowy kierownik - jak będzie spoko to jeszcze pół biedy, a jak nie? Tego czasu nikt Ci nie odda. Na pierwszym chyba spotkaniu położna powiedziała mi, żebym unikała toksycznych ludzi, żebym otaczała się teraz pozytywnymi osobami, które dobrze na mnie wpływają. Uważam to za bardzo dobrą radę. Ciąża to czas, kiedy mamy prawo skupiać się na sobie, bo tak naprawdę skupiamy się na dziecku. Idź na L4 :-)
    Święte słowa. Skupiając się na sobie, skupiamy się na dziecku :) Mnie bardzo denerwują teksty w stylu 'ciąża to nie choroba'. Na pewno nie jest to normalny stan i właśnie wtedy szczególnie należy zadbać o siebie.

    Karoluś81, kattalinna, krrropka lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krola szoruj na zwolnienie.

    Karoluś81, krrropka lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :-)

    Byłam u dentysty, na szczęście wszystko ok. Teraz mam się pokazać za 4 miesiące bo w ciąży podobno łatwiej się psują zęby.

    A mój Mąż odebrał wynik grupy krwi i na szczęście nie mamy konfliktu serologicznego. Ja mam BRh- On ma ORh-. Kolejny dowód na to, że jesteśmy dla siebie stworzeni :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2017, 18:20

    Annie1981, doty22, krrropka lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w nowym cyklu:-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja dziewczyny na wątku naprotechnologia pisały ostatnio, że w Licheniu jest jakieś centrum naprotechnologii, że tam kurs można robić przez Internet, że płaci się tylko za materiały, konsultacje są darmowe i podobno jest to prowadzone bardzo w porządku.

    No i powodzenia w nowym cyklu :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.lichen.pl/pl/275/n_177/naprotechnologia_w_licheniu

    Tu jest link, może skorzystasz Alicjo :-)

    krrropka, kattalinna lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Witam się w nowym cyklu:-)

    Alicja szkoda, ale skoro sie nie udało to dobrze że już masz nową szansę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Witam się w nowym cyklu:-)

    Alicja szkoda, ale skoro sie nie udało to dobrze że już masz nową szansę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ