X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, z praca nie wyszlo. wybrali innego kandydata. Myslalam, ze cien na tescie mi zrekompensuje to niepowodzenie z nawiązką, ale niestety, nie udalo sie. no ale to juz kolejny raz od wieeeeeeelu cykli, wiec co sie dziwic.

    Alicja, w tym lab chyba nie mierza po prostu niżej niż 1,2. wiec jak wyjdzie im mniej, to podają <1.2. progesteron te mega juz maly byl bo 5. zakladam ze jutro bedzie @, moze w niedziele.

    Teraz zaciskamy kciuki Alicja za ciebie, bo chyba najblizej testowania jestes!

    Dakota lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ale się rozpisałyscie, podoba mi się to :) ja od wczoraj na fioletowej zamęczam pytaniami.

    Wiksen i Greta bardzo Wam współczuje. To musiało być okropne:(

    Greta córcia urosła tzn przyrost ma prawidłowy ale jest nadal drobniutka. Lekarka powiedziała, ze będzie pewnie 3 kg ważyć i żebym się nie martwiła bo wszystko jest Ok. Po prostu taka jej uroda. Ubranka powiedziała ze 56 ale żebym dosłownie po 2 sztuki na 50 wzięła. Wiec od dziś szał je z zakupami. Twoje uderzenie jeśli nie przyniosło za sobą krwawienia, skurczy lub ogólnie czegoś niepokojącego to masz się nie martwić.

    Dziewczyny piszecie o wagach, ja nie mam wagi od początku i się wazę tylko na wizytach. I tak oto już doszłam do teoretycznie max wagi jaka powinnam osiągnąć czyli 16 kg na plusie. Ciężko mi w to uwierzyć Haha. Spokojnie do 20 dobije na koniec :).

    Dziewczyny starające, myśle o Was i mocno za Was trzymam kciuki, wszystkie n a pewno wkrótce będziecie tyć jak ja i baaardzo wam życzę 20 kg + :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Dakota
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Greetta, z praca nie wyszlo. wybrali innego kandydata. Myslalam, ze cien na tescie mi zrekompensuje to niepowodzenie z nawiązką, ale niestety, nie udalo sie. no ale to juz kolejny raz od wieeeeeeelu cykli, wiec co sie dziwic.

    Alicja, w tym lab chyba nie mierza po prostu niżej niż 1,2. wiec jak wyjdzie im mniej, to podają <1.2. progesteron te mega juz maly byl bo 5. zakladam ze jutro bedzie @, moze w niedziele.

    Teraz zaciskamy kciuki Alicja za ciebie, bo chyba najblizej testowania jestes!


    To niesprawiedliwe :( Ale nie poddawaj się !!! wiesz że cały czas trzymam kciuki !!!

    bertha lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ powinnam dostać w poiedzałek, ale tak mnie brzuch boli, że chyba będzie szybciej.Tak jak wcześniej pisałam na zielonego plusika u mnie w tym cyklu nie ma szans, grudzień odpoczywam a od stycznia zamierzam częściej odwiedzać Gdańsk.

    Dakota, Ktosiowa i Greta- u was juz niedługo będą maleństwa na świecie. Zobaczycie jak to zleci :-)

    Miłego weekendu, ja zaczynam dzień od basenu (nie ja tylko moja mala uczy się pływać, ja niestety jak kłoda na dno..., ale może sama się zapisze na naukę pływania). Miłego weekendu.

    Dakota, Greetta lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu dwóch tygodni przytyłam 3 kilo...
    Muszę się ogarnąć z jedzeniem.

    Dzisiaj wizyta. Ciekawe co mi powie lekarz.

    Dakota lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, tyle to ja w 4 dni przytyłam... Na szczęście chyba już wróciłam do stałego przyrostu.

    Brakuje mi słońca... Strasznie ponuro jest na świecie teraz

    Dakota lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja wszystko da się ogarnąć, weź sobie lekcje plywania :)

    Karoluś nie martw się, to woda zatrzymała Ci się w organizmie pewnie. Poza tym, jesteś wysportowana zapewne i na pewno wszystko co Ci się będzie mało odłożyć odłoży się tak, ze nawet nie będzie widać :)

    Miłego weekendu dla wszystkich :)

    Dakota
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko ma już serduszko, które bije 120 razy na minutę :-)
    Z ciążą wszystko dobrze. Doktor założył kartę, to 6 tydzień i 4 dzień według wielkości zarodka. Dostałam większą dawkę luteiny 2 razy dziennie 100 mg dowcipnie, tak na wszelki wypadek.
    Pan doktor poradził, żebym poszukala lekarza prowadzącego ciążę na miejscu, bo On rzadko przyjeżdża do Łodzi z Warszawy, a znowu bez sensu żebym ja do Warszawy jeździła.
    Więc pewnie będę u mojego starego gina.
    W lutym pojadę na kontrolną wizytę do mojego gina-napro. Bardzo dobry lekarz i człowiek, szkoda, że nie może prowadzić mojej ciąży.
    Mam badać tsh przynajmniej raz w miesiącu, na tą chwilę wyniki ok. Wczoraj miałam tsh 0,30. Gdyby wzrosło powyżej 2,5 to mam zwiększyć dawkę euthyroxu.
    Lekarz kazał się oszczędzać, do 10 tygodnia wstrzemięźliwość wskazana, ćwiczenia też mam sobie darować.
    Mój Mąż był bardzo przejęty jak oglądał serduszko :-) piękne chwile.
    Kochane staraczki życzę Wam takich jak najszybciej :-)
    Pozdrawiam z drogi do Wrocławia. Ale mocno pada śnieg :-)

    A zapomniałam, termin porodu na 31 lipca :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 17:13

    Alicja81, kattalinna, Dakota, Flowwer, ktosiowa, Greetta, Eni_gma, Enii, Annie1981, krrropka, doty22 lubią tę wiadomość

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Karoluś! Oszczędzaj się teraz tak jak mówił lekarz :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, super wieści :):) serduszko to cudowny widok i dźwięk.. :*

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś super. Na to serduszkowszystkie czekalyśmy:-)

    Karoluś81, Dakota, Greetta lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus cudowna wiadomosc. Teraz odpoczywaj i rosnij ;) lepiej pare kilo przybrac niz je stracic :)
    Gretha dziekuje za mila wiadomosc. Teraz mam troche mniej czasu z powodu pracy ale i tak staram sie zagladac tu czesto :) Bylam w srode na rozmowie kwalifikacyjnej i wczoraj dostalam wiadomosc, ze chca mnie zatrudnic. Tak bardzo sie ciesze :) Mieszkam w Niemczech dopiero od 3 lat i od stycznia bede pracowac w uzawodzie, a 2 miesiace temu kupilismy tez tu dom- czyli Wszystko idzie w dobrym kierunku.
    Wam tez dziewczyny z rocznika 81 zycze spelnienia marzen :)

    bertha, Karoluś81, Dakota, ktosiowa, Greetta, kattalinna, doty22 lubią tę wiadomość

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka pytałam się o te nagrania z konferencji. Są w montażu i wkrótce będą dostępne na stronie internetowej. Dostanę emaila i linkiem do strony i wtedy się z Tobą podzielę :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś gratuluję i bardzo się cieszę :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Cały czas o was myśle, przepraszam, ze rzadko sie odzywam, ale ciąża mnie trochę przeorała- np dalej wymiotuję, co odbiera mi siły. Teraz kibicuję Dakocie przy wyprawce.

    Dakota lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś gratuluję serduszka!!! :D

    Witam się z nowymi dziewczynami, oby ten wątek był dla Was szczęsliwy :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotosiowa naprawdę jeszcze wymiotujesz? O matko! Bardzo Ci współczuję. Co na to lekarze?

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które mają doświadczenie z luteina. Jak aplikujecie dopochwowo? Aplikatorem czy palcem? Boję się aplikatora. Czytałam w ulotce że w ciąży można palcem wskazującym bo szyjka rozpulchniona. Tą mniejszą dawkę palcem wprowadzalam, ale tam nie było aplikatora w opakowaniu.
    Pomóżcie bo dzisiaj wieczorem muszę to ogarnąć ;)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi się obiło, że w ciąży nie można aplikatora ale w sumie nie wiem więcej. Jeśli w ulotce nie ma zakazu wyraźnego to może jednak źle słyszałam

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty uzywalas Kattalina lutki?

‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ