X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 lutego 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa. Gratulacje!
    Ja zamieszczam zdjęcia na forum tylko na chwilę i potem kasuję. Na fotosik.pl. Tam też dają link do opcji skasowania zdjęcia z serwera.
    Jak chcesz to Ci wrzucę instrukcję, którą pisałam dla Karolus.

    Karolus. Tak samo miałam w ciąży z filmami a nawet z serwisami typu Wiadomości. Tam tylko same nieszczęścia. Przestałam to oglądać i nie zamierzam wracać, jestem bardziej spokojna :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie,

    Poproszę o instrukcję.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dawa te instrukcje, ciekawa jestem tego maleńkiego ktosika!!!!

    Temperatura dzisiaj mi wystrzeliła- ale spokojnie spokojnie mam coraz większe plamienia a nawet mini krwawnienia, to już jest TEN ból podbrzusza i wsystskie inne dolegliwości przedokresowe.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo jak sama wiesz, te same dolegliwości mogą zwiastować i @ i dwie kreski, więc ja zaciskam kciuki najmocniej jak moge!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kropka, ale wszystkie doskonale znamy swoje ciało i te charakterystyczne bóle i inne takie tam...

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, znamy, znamy ale czasem robi nas w konia... Kciukam tak czy inaczej :-)

    Edit: Odkryłam, że masz wykres - to odbicie... ale nic więcej nie mówię :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 14:53

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola byłaś u naprogina?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja kciukam również!!
    U mnie 7dc, jutro kończę clo i Nolvadex i podglad we wtorek. I czekamy na iui!

    krrropka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem bardzo ciekawa Ktosika, a ponieważ Annie zapewne jest zajęta, to pozwoliłam sobie przytoczyć instrukcję :-)
    Annie1981 wrote:
    1. Jeżeli wchodzisz z telefonu to w prawym górnym rogu klikasz takie trzy poziome kreseczki i wybierasz "dodaj zdjęcie" (na pomarańczowym tle). Jeżeli z kompa to ta funkcja chyba od razu jest dostępna w prawym górnym rogu.
    2. Wybierasz "wybierz plik" (na niebieskim tle) i wybierasz zdjęcie z lokalizacji
    3. Kiedy załaduje się zdjęcie klikasz na "bez ograniczeń wiekowych" (na białym tle, poniżej zdjęcia)
    4. Klikasz "zapisz zdjęcie"
    5. W pozycji "Rodzaj kodów" wybierasz "fora dyskusyjne" (poprzez kliknięcie na strzałkę w dół)
    6. W pozycji "Rozmiar zdjęcia" zostawiasz "500 pikseli"
    7. W pozycji "po kliknięciu na zdjęcie" wybierasz "nie rób nic"
    8. Pod zdjęciem klikasz w "kopiuj do schowka"
    9. Wklejasz ten link do wiadomości w forum. Będzie wyglądał mniej więcej tak [IMG]https://images82.fotosik.pl....[/IMG]. Kiedy wyślesz wiadomość na forum ten link zamieni się w zdjęcie.

    ktosiowa, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu było zdjęcie Ktosika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 17:52

    kattalinna, krrropka, MamaLili, Alicja81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja daj pokibicować ;)

    Bertha, Tobie też kibicuję z całych sił.

    Ktosiowa faktycznie śliczny i jakie ma cudne włoski. (wrzuciłaś trochę za długi link, ale jakoś dałam radę ;) )

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, wow! Nie przesadziłaś zupełnie :-D fantastycznie się spisaliście :-D jakby co, to zaklepuję zięcia ;-)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa - przystojniak :) oby się zdrowo chował :)
    Alicja trzymam kciuki za miłe zaskoczenie na koniec cyklu :)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa- duży ten twój kawaler, a jakie włosy!!!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Ktosiowa- duży ten twój kawaler, a jakie włosy!!!!
    2 dni tu mial

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina. Faktycznie jestem zajęta w ten weekend, dzięki za odnalezienie instrukcji.

    Ktosiowa. Śliczny maluszek, jakie ma bystre spojrzenie, no i te włosy oczywiście :)

    Bertha. Trzymam kciuki za IUI :)

    Alicja. Jeszcze nie ma @, więc ja czekam na wieści ;)

    ktosiowa, kattalinna lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee, nie zdążyłam zobaczyć Zygmunta. Ktosiowa gratuluję synka :)

    Dziewczyny nie pisałam bo nie miałam możliwości usiąść przy kompie a za dużo tego na telefon.
    Więc zrobiłam sobie wyniki, morfologia, mocz ok, tsh 1,9 więc też w normie, gorzej z cukrem, bo jest na 102. W sobotę byłam w Łodzi u napro-gina. Ten lekarz jest po prostu wybitny. Wszystko dokładnie obejrzy, porozmawia, wytłumaczy, no po prostu klasa. Powiedział, że tsh może być, mam dalej brać dawkę 125 euthyroxu. Za dwa tygodnie powtórzyć badanie. Zmartwił go cukier, powiedział, że powinnam jak najszybciej zrobić krzywą. W ciąży górna granica to 92. Takie są teraz wytyczne w Pl. Podobno kiedyś było wyżej, w innych krajach te normy też są inne.Ja w poprzednim badaniu miesiąc temu miałam 98, ale mój stary gin powiedział, że ok. Teraz sama sobie zrobiłam to badanie glukozy, bez zalecenia lekarza, tak dla spokoju no i dobrze, bo 102 to jednak wzrost. Co prawda ostatnio trochę ciągnęło mnie do słodkiego i może dlatego taki wynik. Krzywa rozwieje wątpliwości. Liczę, że wyjdzie ok, jeśli nie to dalsza diagnoza. Cukrzyca ciążowa jest stanem przejściowym, ale jest niedobra dla maleństwa więc trzeba uważać i w razie potrzeby się leczyć. I oczywiście dieta podstawowa sprawa.
    Druga sprawa która mnie poruszyła, to pytanie czy miałam usg prenatalne. Mówię, że dopiero za tydzień, 9 lutego. Lekarz mówi, że to za późno, bo dziecko będzie na pewno za duże. I oczywiście usg pokazało, że ma rację, bo moje dziecko ma już 9,5 cm :) A prenatalne robi się do 8,2 cm, jakoś tak. No wiec trudno, ciekawe jak za tydzień stary gin zrobi to usg. Lekarz z Łodzi mówił, ze to usg nie jest konieczne, że oczywiście niesie pewne informacje o dziecku, ale to że nie miałam tego usg to nie jest jakiś dramat.
    Co do maleństwa, wszystko z nim ok, ładne takie, okrąglutkie, ruchliwe, serduszko ponad 140 uderzeń, rączki, nóżki są na swoim miejscu, ale tak się ułożyło, że płci nie poznaliśmy. Szyjka ponad 4 cm, łożysko z tyłu, wszytko w środku ok. Mam zmniejszyć lutkę o połowę, a za dwa tygodnie całkiem odstawić.
    No i mam wielki dylemat. Najprawdopodobniej w piątek idę ostatni raz do starego gina. W sumie po to tylko ze potrzebuję zwolnienie. Później przenoszę się na stałe do napro-gina. Od stycznia dwa razy w miesiącu będzie przyjmował w Łodzi, więc wizyty mogę mieć dość często jakby co. A jeśli chodzi o poród, to mówił, że jeżeli nie przeszkadza mi, że dziecko będzie miało w akcie urodzenia wpisane Warszawa to właśnie tam u niego w w szpitalu mogę rodzić.
    Kwestia zaufania do lekarza jest naprawdę najważniejsza.

    Ogólnie czuje się dobrze, chyba mdłości powoli ustępują, tylko w sobotę jeszcze wymiotowałam, ale tak w ciągu dnia czuje się lepiej i apetyt mam lepszy. Od kilku dni zauważyłam nową ciążową dolegliwość a mianowicie nadwrażliwość dziąseł. Po prostu mysie zębów nie jest teraz przyjemne.
    Jutro rano laboratorium i krzywa, mam nadzieję, ze nie zemdleję, Pamiętam w sierpniu jak robiłam to badanie to wrażenie było okropne. Teraz może być trudniej.

    krrropka, kattalinna lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, ktosiowa, ja tez nie zdazylam zobaczyc małego czuprynki! :( buuu

    Karolus, super ze wszystko dobrze z dzidziolkiem :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 5 lutego 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurka ja też nie zdążyłam, ale wierzę na słowo, że jest cudowny :D

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 5 lutego 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota wrote:
    Cześć Dziewczyny, chciałam się Z Wami podzielić radosna nowina. 22 stycznia przyszła na świat nasza córeczka.
    Jest cudowna :) na sam koniec pojawiły się komplikacje i koniec końców przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Dominice przy skurczach bardzo spadało tętno stad decyzja o cesarce choć akcja porodowa rozpoczęła się już na dobre. Nasze maleństwo owińiete było pępowinąjak się później okazało. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :).
    Dakota gratuluję szczęśliwego finału :) Dużo zdrowia Dziewczyny :*

    Dakota lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 349 350 351 352 353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ