X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 1 lutego 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta nie żałuj sobie
    O wagę powalczysz po urodzeniu. Ja jak zaszłam w ciążę z Julią ważyłam 58 kg. Póżniej zjechalam do 54.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 lutego 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga stoi. Już się cieszyłam że mdłości odeszły i apetyt wraca, ale dzisiaj znowu po staremu. Na nic nie mam ochoty.
    Jeszcze Mama mnie zdenerwowała jakimiś bezsesownymi uwagami, tak mnie to ruszyło że pół godziny ryczalam. Nerwy mam chyba osłabione. Nawet filmów nie mogę oglądać bo strasznie przeżywam i się denerwuje.

    Dakota lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio oglądałam z mężem Everest. Aż się zanosiłam od płaczu. Przed ciążą tak nie reagowałem...

    Alicja, właśnie nie żałuję ale zdrowy rozsądek na szczęście wciąż u mnie funkcjonuje ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A ja się dzisiaj wyluzowałam, 4 godziny u fryzjera przesiedziałam. Odrosty zamalowane, mogę w ciążę zachodzić ;)

    kattalinna, Alicja81, Dakota, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pochwalę że dzisiaj zaliczyłam pierwsze ciążowe bzykanko. Bardzo delikatnie było, ale cudownie :-)
    Trochę na własną odpowiedzialność, ale dobrze się czuję więc mam nadzieję że w sobotę nie dostaniemy opr od lekarza ;)

    krrropka, kattalinna, Alicja81, Dakota, MamaLili, doty22, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś a Wam lekarz zabronił? Zresztą w drugi trymestrze przecież wolno ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 lutego 2018, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tych, które nie zaglądają na fiolet - Ktosiowa się odezwała :-) wg suwaczka synek ma 6 dni :-) więcej pewnie napisze sama, gdy tu dotrze :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Hanna Holovkova Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Drogie Panie!

    Jestem studenką psychologii i piszę pracę magisterską na temat kobiet z niepłodnością, które mają do czynienia z in vitro. Dlatego bardzo chciałabym zaprosić Was do rozmowy na temat doświadczeń płynących z przeżywania niepłodności oraz oczekiwań wobec proceudry in vitro. Moją metodą badawczą są wywiady. Zdaję sobie sprawę, że rozmawianie ne ten wrażliwy temat może być dla Pań trudne i kłopotliwe,aczkolwiek uważam też, że mimo to,warto ten temat podnosić.

    Jeśli czują się Panie na siłach, żeby sprostać temu wyzwaniu, to zapraszam Was do skontaktowania się ze mną drogą mialową, ponieważ każda odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna. Czekam z niecierpliwością, mój adres mailowy: [email protected]

    Pozdrawiam serdecznie

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 2 lutego 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, nie pisałam tego wcześniej ale moim głównym objawem ciazy to była właśnie ochota na...męża. Dosłownie jak tylk na niego popatrzyłam to nie mogłam wytrzymać, :).

    Kropka życzę powodzenia! Ja przed porodem poszłam na odrost i tez stwierdziłam, ze mogę już rodzic :).

    Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :)

    Dakota
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 lutego 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota, zazdroszczę objawu ciążowego ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 lutego 2018, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem....

    :*

    Szyszka1, krrropka lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 3 lutego 2018, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 cs w aktualnej rundzie. Pozdrawiam wszystkie - kibicuję i podczytuję, ale znowu mam sporo do nadrobienia...

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadrobię was... ale ciagle kibicuję.

    Co do porodu i pobytu w szpitalu, to... najważniejsze, ze wyszłam ze zdrowym Synkiem... do tego pięknym, idealnym!!! Zrobił furorę na oddziałach, bo urodził sie z 5 cm, ciemnymi włosami :))))). Został okrzyknięty najładniejszym Dzieckiem zmiany (miałam cc w trybie nagłym o 5 rano, wiec kończyłam zmianę), ale dla mnie to co najmniej najładniejsze dziecko stycznia. A tak z obikektywnych rzeczy: cc 26.01.2018 godz. 5:12, 54 cm, 3710 gramów, 10 pktów.

    Annie1981, bertha, doty22, Eni_gma lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, pokażesz tego swojego przystojniaka? Niedługo urodzę pannę, czas się rozglądać za dobrą partią dla niej ;-)

    Alicja81, bertha lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa co było to było (chociaż domyślam się, że nie było łatwo), najważniejsze że masz już swojego przystojniaka, jesteście zdrowi i razem. Gratuluję :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa Super, że się odezwałaś. Zdradz jeszcze imię tego małego kawalera. Odebrałam dzisiaj telefon z napro. Dr u której miałam się leczyć odeszła. Zaproponowali mi inną doktor, tak więc wizyta na 1 marca przesunięta ale i godzina odpowiednia bo 18. Wizyta ma trwać 2 godziny. Mam dzisiaj napisać e-meila i odpisze ni jakie wykonać badania u mnie i u męża.

    kattalinna, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ktosiowa, pokażesz tego swojego przystojniaka? Niedługo urodzę pannę, czas się rozglądać za dobrą partią dla niej ;-)
    A da sie pokazać tak na chwilę? Żeby nie zostało w internecie?

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, może to dobry znak :-)

    Ktosiowa, nie wiem jak ze skutecznością zupełną tegoż, ale dziewczyny czasem wrzucają zdjęcia i potem szybko kasują z wiadomości. Oczywiście nie cytujemy postów z foto :-) ewentualne kiedyś jedna z Wiedźm wysyłała zdjęcia zainteresowanym na priv - tak chyba internet nie powinien przechwycić wizerunku.

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie te zdjęcia umieszczacie?

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lutego 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najczęściej korzystam z zapodaj bo wygodne ale nie ile czasu to gdzieś u nich wisi potem

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ