X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina w którym tygodniu poczulas pierwsze ruchy dziecka i jakie to było odczucie? Ja już czekam z niecierpliwością choć to dopiero 16 tydzień :-)

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 16 lutego 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy w 20 tygodniu,
    a w drugiej juz w 14 tygodniu. Dlatego tak wcześnie, bo już wiedziałam jak to jest i co mam czuć :)
    Na początu to takie bulgotanie jakby powietrze w środku sie przemieszczyło,albo takie łaskotanie....
    Kurcze tak bardzo bym znów to chciała poczuć .....

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 16 lutego 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ciaża to stan fizycznie rzecz biora bardzo trudny, przynajmniej do tejpory tak było:P natomiast to, co zdecydowanie to wszystko rekompensuje, to własnie odczuwanie ruchów! Te pierwsze są dość rzadki i bardzo subtelne, mozna pomylić z jakimiś jelitowymi tematami. Ale potem jest już czad;)
    A ja nie dostawszy dalej okresu poszłam sobie dzisiaj na betę. I jest strasznie niska, ale jest. I teraz pytanie, czy nie za niska... - martwię się! gdzie ja sprawdzę w weekend? chyba w labie jakims przyspzitalnym?

    krrropka, Karoluś81, kattalinna, Greta lubią tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka super! Gratulacje! Doczytałam pod wykresem i wg mnie nie powinnaś się martwić. Nie patrz na to, który masz dzień cyklu, ale kiedy miałaś owulację. Wg wykresu jesteś dopiero 11 dpo czyli eta ma prawo być tak niska. Ważne że jest! Bedzie dobrze :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kropeczko... na razie niekomu nie mówię... poczekam do poniedziałku i zrobię z rana betę... to chyba dobry plan?

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 lutego 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka myślę że powtórka za dwa dni jest dorym pomysłem.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 lutego 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Szyszka! Gratulacje!!! Nie ważny jest dc tylko dpo! Tygodnie ciąży licz od owu i dodaj 2 tyg i wtedy się pokryje z tym co na usg :) który to cykl starań? Czułaś coś inaczej?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 lutego 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka beta niziutka, ale jednak dodatnia. Może akurat dzień wcześniej było zagniezdzenie i dlatego tak mała wartość. Trzymam kciuki za przyrost :-)
    I za Berthe. Teraz Twoja kolej :-)

    bertha lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka jeszcze raz - wielkie gratulację!!
    Bertha teraz twoja kolej-wszystkie zaciskamu kciuki za Ciebie.

    Karolus czujesz już jakieś ruchy???

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie czuję ruchów. Za to czuję dzisiaj bardzo dziwne uczucie w pachwinach i na samym dole brzucha, jakby w łonie. Myślę że to rozciągająca się macica daje się we znaki. Leżę sobie bo nic mi się nie chce przez to odczucie.

  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna mam już 2 dzieciaczków.

    Szyszka jaką masz betę?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona, to byłoby parzyście ;-)

    Szyszka, wspaniałe wieści, nie stresuj się :-)

    Karoluś, pierwsze wrażenie ruchów to ok 14tc miałam, ale bez pewności, że to to. Bo to takie właśnie bulgotanie trochę, jakieś przelewanie. Ale ponieważ podobne to było do efektów trawiennych, to ręki za to nie dam ;-) takie "bardziejsze" z początkiem 18 tygodnia przyszły. A potem to już coraz bardziej wiadomo, że to to :-D mąż bardzo długo nie mógł wyczuć pod dłonią, najpierw widział ruchy brzucha. Zastanawiam się jak to będzie dziwnie, gdy już nic mi nie będzie fikać w brzuchu...

    A opisane przez Ciebie objawy to jak najbardziej może być rozciąganie macicy. Aaa, pamiętaj, żeby ruchów nie szukać za wysoko ;-) teraz macicę masz naprawdę jeszcze małą, w necie są grafiki pokazujące jak rośnie w trakcie ciąży. Moja teraz wyprzedza te statystyki, ale na początku się zgadzało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 13:26

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 lutego 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie bulgotanie, czasem jakby smyranie też już mam. Ale podchodzę do tego ostrożnie, bo to bardzo subiektywne odczucia.
    W tamten weekend też miałam podobne bóle w podbrzuszu i w poniedziałek sama zauważyłam jak mi brzuch "wywaliło". Osoby, które mnie nie widziały kilka dni zauważyły różnicę. Myślę że teraz to będzie brzuszek rósł regularnie :-)
    Ale zawsze takie dolegliwości są nieprzyjemne i lekko stresujące.

    bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za kciuki! :*
    Ja niespecjalnie wierze w sukces.. ale chcialabym zeby mnie swiat zaskoczyl :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lutego 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, przypominam, że miałaś pokazać brzuch :-D i się sesją nie wymiguj bo takie ciążowe robi się koło 8 miesiąca, zatem dawaj bez ściemy

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Karoluś, przypominam, że miałaś pokazać brzuch :-D i się sesją nie wymiguj bo takie ciążowe robi się koło 8 miesiąca, zatem dawaj bez ściemy
    Dokladnie! telefon w dlon i pstrykasz zdjecie przy lustrze, nie ma filizofii :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 lutego 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha my wierzymy za Ciebie ;) Bardziej się denerwuję Twoim cyklem niż swoim :D
    Bardzo bym chciała żeby Ci się udało.

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 lutego 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie zrobione, jeszcze tylko muszę przesiąść i wrzucić :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 lutego 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ćwiczysz naszą cierpliwość ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka. Gratuluję! Trzymam kciuki żeby beta pięknie rosła.
    Jak często KP? Pewnie miałaś już @?

    Emilka dziś kończy 5 miesięcy :)

    Greta lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ