X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili, Alicja - dzięki, wy jesteście doświadczone :) wszystkie etapy niemowlęctwa za Wami.

    Alicja mam nadzieje, ze wizyta będzie owocna.

    Kropka nawet myślałam, żeby się udać z tym do specjalisty, ale tez mówię o tym wszystkim i to chyba pomaga. A ponieważ jest lepiej to jeszcze się wstrzymam.

    Dakota
  • Greta Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Greta, masz nowe konto?

    Katalina sliczny i zgrabny brzusio ☺i zgadza się to moje nowe konto, założyłam bo nie mam dostepu do komputera tak jak wczesniej a telefon raczej pod ręką. Podczytuje Was a nie mialam możliwości odpisać. Już nadmienialam, że namieszalam z haslem że nie mam opcji zalogować się na stare konto ale mam zamiar pisać z obydwu zależy gdzie będzie opcja korzystania.
    Pisałam ostatnio i to dlugiego posta, ktorego mi wcięło

    02.02.2006 synuś cc 31tc :D 2015 Aniołek :( 05.01.2018 synuś sn 39tc :D
    82do20mm2dvmdfa2.png
  • Greta Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu mi wiadomosc obcielo kurza twarz

    02.02.2006 synuś cc 31tc :D 2015 Aniołek :( 05.01.2018 synuś sn 39tc :D
    82do20mm2dvmdfa2.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greta jezeli piszesz z telefonu to nie wstawiaj tych gotowych buziek bo wtedy obcina.

    Greta lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Greta Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 20 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kropka nie mialam pojęcia o tym.

    Ostatnio się tutaj dzieje na tym watku, nowe ciążę sie pojawiły i czekamy na kolejne.
    Teraz chyba Bertha pierwsza di testowania. Ty Kropka, Alicja, Mama Lili, Streisant, Annie, Doty i jesli kogos pominelam to sorki aaa Ktosiowa.

    Podczytuje forum codziennie jak naly na reku koniecznie "musi być", a pisze dopiero teraz. W wolnej chwili to staram sie ogarniac to co konieczne i tak nie starczylo czasu na pisanie.

    Annie Emilka sliczna i powaznie wyglada, a te fotki z okresu ciazy super. Ja mam tylko 2, zrobilam jak mi zaczeli mowic ze mi sie brzuch opuscil a ja tego nie odczuwalam, musialam sama to zobaczyc.
    Jesli chodzi o zbedne kg po ciazy to po cc raczej tak jest ze gorzej jest ich sie pizbyc niz po sn. Ja rowniez po 1 porodzie dlugo mialam ciazowy brzuszek i do tej pory pozostala mi faldka nad cięciem, ale to juz bardziej wynika z samego cięcia bo u mnie wyglada to jak nie 1 a 2 i na szarpanego mam Z nad podbrzurzem he he taka pamiatka po cc.
    Teraz po sn czuje sie o niebo lepiej i przy kp schudlam ladnie, jeszcze 2kg i tyljo ćwiczenia mi zostaną. Wazylam sie przed samym porodem i okazalo sie ze w ciazy przytylam 11kg a schudlam juz 14kg.
    Przymierzam sie do wstawienia zdjecia ale najpierw muszę telefon ogarnac bo mam nowy i obskugi trzeba się naumiec.

    Karolus super wygladasz z tym swoim brzuszkiem i nie mozna go ujrywac tylko z duma trzeba nosić, zadne luzne ciuchy tyljo eksponowanie. W konxu eaz sie jest w puerwszej ciazy i to takiej wyczekiwanej. I jeszcze wszystkiego najlepszego zycze z ojazji urodzin. Zdrowka i szczesliwego rozwiązania.

    Dakota u Ciebie tez katarek, walczycie? Co di nastroju to jesli masz mozliwosc lepiej skorzystac z pomocy fachowca, pomoze na dluzej niz na chwile.

    Pozdrawiam




    bertha, Dakota, kattalinna, Karoluś81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    02.02.2006 synuś cc 31tc :D 2015 Aniołek :( 05.01.2018 synuś sn 39tc :D
    82do20mm2dvmdfa2.png
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 20 lutego 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 17 dc. Czyli czekanie :) nie mam wielkich nadziei bo udało się tylko raz serduchować w najlepszym czasie ale wiadomo, że jakaś nadzieja zawsze jest :)

    Dakota lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili- wystarczy jeden dobry seksik. Już i takie szczęsliwe cykle widziałam tu na ovu. Trzymam kciuki, może akurat to będzie ten cykl... Na kiedy masz termin @?

    Mi wypada kolejna miesiączka na 8 marca, jutro idę zobaczyć czy coś urosło, zobaczę co powie doktor na prolaktynę.

    Bertha jak u Ciebie???, robiłaś test??

    Dakota lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili, Alicja, tak się zastanawiam jak to będzie jak pomyślimy o drugim dziecku. Właśnie sobie uświadomiłam, ze jakby były problemy to najlepiej byłoby już zacząć :) choć ostatnio powiedziałam mężowi, ze chyba na jednym skończymy, ale już na szczęście wraca mi chęć do życia i wszystkiego. Naprawdę Was podziwiam w waszych staraniach i trzymam kciuki :).

    Greta przypomnij mi jaki miałaś odstęp czasu między jedna a druga ciąża? A ten katarek u nas to taki zapchany nosek, raz sucho raz mokro. Używam tylko soli morskiej i wyciągam tak 2 razy dziennie. Największy problem mam z paznokciami bo się boje obciąć krótko i cały czas się drapie.



    Dakota
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z paznokciami u nas to pomagała mi mama na początku- ja też się bałam obcinać. Dakota mi się marzy trójeczka dzieci, nie chcę jedynaczki. Sama widzisz ile czasami trzeba czasu aby zajść w upragnioną ciążę, a my młodsze nie jesteśmy.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam termin na 28/02.
    Dakota - ja nie myślałam o drugim ponad trzy lata :) i nie miałam baby bluesa, po prostu Lilka zaspokoiła moją chęć posiadania dziecka. Szczerze to myślałam że nie pokocham kolejnego dziecka :)takie to głupotki w głowach mamuś :) gdybym wiedziała to co teraz wiem to starałabym się szybciej...no ale nikt nie przewidzi przyszłości.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili u mnie też 17dc. a z serduchowaniem nie przesadzam, co 2 dni starczy. Co za dużo to nie zdrowo, szczególnie z moja słabą florą bakteryjną :)
    Będziemy razem testować....

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze chyba ovitrelle w moczu, jutro zobaczymy na teście jak wyglada sytuacja. Czy pojawi się porządny cień czy będzie biało już. Jejku, jak mi brakuje cierpliwości... już bym chciała testować!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha cierpliwości. A kciuki mocno zaciśnięte :-)
    Dakota nie mam potwierdzonej płci na usg. To tylko przeczucia.
    Mam nadzieję że szybciutko wrócisz do formy i będzie Ci towarzyszyć tylko radość macierzyństwa. Dzisiaj z Mamą rozmawiałam o Jej doświadczeniach i ponoć dwa pierwsze miesiące najtrudniejsze, później z górki :-)
    Też się zastanawiam jak to u mnie będzie. Póki co nie mam jakiś gorszych dni. Np Mąż mnie nie denerwuje, wręcz przeciwnie, zacałowałabym Go :-) w nocy się budzę i dziękuję Bogu za Niego i myślę o tym jak bardzo Go kocham. Takie moje ciążowe schizy :-) plus mega dziwne sny o lekkim zabarwieniu erotycznym ;)
    Dzisiaj też czułam kilka razy ruchy dziecka. Wyczekuje na te chwile a i tak jestem zaskoczona za każdym razem :-)

    bertha lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś teraz te ruchy są takie delikatne i przyjemne, ale jeszcze troche i jak dostaniesz dwa szybkie w żebra-to juz mniej fajnie :-)
    Kattalina twoja mała lubi tak przyłożyc??

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała jest delikatna, jak na kobietkę przystało ;-) czasem szarpnie, kopnie albo wypchnie jakąś część ciała (nie potrafię rozróżnić co gdzie ma) ale nie było jeszcze takiego bolącego. Nieprzyjemne są szturchnięcia w pęcherz ;-) dziś zaczęłyśmy III trymestr więc i kopniaki pewnie będą silniejsze niebawem

    Ps. Dziś zdałam wewnętrzny egzamin teoretyczny, jutro zapisuję się w wordzie :-) jakoś przyszły tydzień pewnie egzamin praktyczny

    Karoluś81, krrropka, Alicja81, Greta, Dakota, bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 lutego 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta gratulacje.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 lutego 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No katta to trzymamy kciuki za egzamin praktyczny

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Greta Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 20 lutego 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota pomiedzy jednym a drugim porodem 12 lat.

    02.02.2006 synuś cc 31tc :D 2015 Aniołek :( 05.01.2018 synuś sn 39tc :D
    82do20mm2dvmdfa2.png
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 21 lutego 2018, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najlepsze jest to, ze zastanawiałam się jak byłam w ciazy czy mnie dopadnie „ depresja poporodowa” i byłam pewna, ze nie, bo po pierwsze nie jest to w moim stylu, po drugie wymarzona, wyczekana córeczka - cud - a tu jednak. Ale drugi dzień jest lepiej, teraz mi się przerzuciło na stan lękowy, nie wiem czy to znacie takie niefajne uczucie w klatce piersiowej. Ale i to musi minąć.

    Karoluś jak piszesz o ciazy i co ci towarzyszy to jakbym o sobie czytała. Ja nie miałam tylko wymiotów za to nerwy przez jakiś czas. Ale z mężem miałam tak samo, tez dziękowałam Bogu za niego itd :). To chyba z potrzeby poczucia bezpieczeństwa. Ale żeby nie było, dalej mam podobnie :).

    Alicja ja tez uważam, ze człowiek nie powinien być sam, to a propos rodzeństwa dla naszych dzieci. Na pewno bedziem6 się starać o drugie dziecko tylko nie wiem kiedy. Mi się marzyła czwórka :).

    A propos wieku, na porodówce z pierworodnej była 39, 36, 35, 37. Tak, ze to się naprawdę zmienia. Były tez młodziutkie dziewczyny i myślałam o nich, ze to dzieci jeszcze :). Tak, ze drogie koleżanki starające się - wiek jest ostatnia rzeczą, która się powinnismy przejmować :).

    MamaLili ciekawe to co piszesz z ta miłością do drugiego dziecka, ale moja znajoma tez tak miała a teraz ma trójkę. Te wszystkie nasze uczucia, odczucia to zapewne hormony tak na nas działają po porodzie.

    Bertha mam nadzieje, ze zobaczysz nie cień a tłusta krechę!

    Katalina moja Domińika tez była delikatna, ruszała się jak szalona ale nigdy nie bolało :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 01:03

    Dakota
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 21 lutego 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota ja myślę, że skoro znalazłaś siły żeby pisać na forum to znaczy że organizm wraca do normy, sił przybywa i wkrótce będziesz się dobrze czuła. Jakby co, to pamiętaj że z takimi stanami można sobie poradzić, że to mija.

    Mój Mąż jest piłkarzem, więc spodziewam się solidnych kopniaków od maleństwa, zwłaszcza jeśli to jest chłopiec ;)

    Dakota lubi tę wiadomość

‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ