X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    Papierowka. Śliczne maleństwo, cieszę się, że zdrowe :) Również życzę nudnej ciąży :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do Was moje kochane staraczki :(
    Dziś na wizycie serduszko nie biło :(
    W poniedziałek zabieg :(

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant :( :( :(
    Nawet nie wiem, co Ci napisać. Brak słów... Przytulam bardzo mocno i trzymaj się kochana :(

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Stresant. Tak bardzo Ci kibicowalam... I choc niewiele sie udzielam to ten watek codziennie sledze. Nowa praca i dom calkowicie mnie pochłoneły. I to tak bardzo, ze po wizycie u ginekologa w dniu 22.02 od ktorego dostalam antybiotyk na jakas bakterie dla mnie i dla meza zaszlam w ciaze o mtora sie dluuuugo staralismy :) teraz wg aplikacji to 9 tydzien.

    Alicja81, kattalinna, doty22, Annie1981, Kajka81 lubią tę wiadomość

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant przykro mi bardzo :( trzymaj się kochana

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant bardzo mi przykro, porozmawiaj tam z lekarzem- nich zlecą akieś szczegółowe badania.

    witchen- gratuluję i spokojnej ciąży

    Wikisen lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, bardzo mi przykro :-( tak bardzo chciałam, żeby tym razem było dobrze! Alicja ma rację, niech Cię skierują na jakieś badania, za dużo tych przypadków...


    Wikisen, gratuluję!

    Wikisen lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Alicjo i Kattalinna,
    I tak juz przed swietami bylam przerazona, bo po malych zakupach na bieliznie pojawila sie brazowa wydzielina. Prawie czarna. Zadzwonilam do mojego gina, a tam recepcjonistka powiedzia, ze on ma urlop a jej jest przykro i nic nie moze pomoc. Zadzwonilam do lekarki, ktora „podniosla mnie” po stracie blizniat i kazala przyjechac. Po badaniu powiedziala, ze to cysta na szyjce tak krwawi. Wyciela ja i wziela do analizy. Jeszcze z tydzien mialam uplawy, a teraz jest spokoj. No prawie, bo wyszly juz problemy z krwia (ferrytyna 5,7 zelazo 7,8) a Hormon tarczycy 3,73 i biore na to leki :(
    Miala ktoras z Was takie problemy?

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen gratuluję! Rośnijcie zdrowo i życzę spokoju w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 20:00

    Wikisen lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen gratuluje i trzymam kciuki spokojnej ciazy.

    A Wam dziewczyny dziekuje za wsparcie....juz bym chciala miec zabieg...wiadomo.....zobacze co powie lekarz, ale watpie ze zleca mi badania....tu sie wogole nie przejmuja...moze przyjade do Polski na jakies badania....do tego maz wyjechal wczoraj na delegacje, jestem sama z dziecmi i nawet plakac nie moge.....moze nawet lepiej bo wylalabym morze lez a jak bym zaczela to bym nie skonczyla :( do tego jutro mam hospotacje na ktora wogole nie jestem przygotowana .....a o 10 dzwonie po wyniki badan syna bo ciagle chory ma leukopenie ktora moze wskazywac na białczke :(

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boże... Stresant, bardzo mi przykro... Nie tak miało być.... Który to tydzień? Ja też myślę, że potrzebna jest diagnoza. To nie może być przypadek, za dużo tych strat. Mam nadzieję że u syna wyklucza najgorsze. Są różne choroby krwi, czasem bardzo rzadkie ale można je leczyć. Nie poddawaj się najgorszym myślom. Moja siostra w wieku dwóch lat też miała podejrzenie białaczki. Dopiero po badaniu szpiku okazało się że to mononukleoza, która udało się wyleczyć.

    Wikisen trzymam kciuki za Twoją ciążę. Gratuluję :-)

    Wikisen lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus mononukleoze po szczegolowych badania wykluczyli....a mieli cicha nadzieje ze to właśnie to.....dwóch niezaleznych lekarzy zasugerowało badania w kierunku białaczki....4 tygodnie temu leukocyty mial na poziomie 9 ..... 2tygodnie temu mial na poziomie 4 jak spadna do 2,5 idziemy badać szpik.....juto wyniki....

    Według miesiaczki jest 10+5 ale dziecię od początku było o 2 tygodnie młodsze......ale przyrastało równomiernie....2 tygodnie temu 6+4 biło serduszko dzis juz tylko głucha cisza....CRL 17mm czyli według tabelki 8+5, przyrost prawidłwy .... miało nózki i rączki :( lekarz mówił ze przestało bic niedawno :(

    Wczoraj bardzo sie zdenerwowałam diagnoza syna i właściwie pol nocy nie przespałam moze z powodu duzego stresu sie tak stało....nie wiem i nigdy sie nie dowiem....
    Jutro po szkole jade do szpitala i bede błagac zeby mi zrobili zabieg nie chce czekac do poniedziałku....

    Staram sie do tego podchodzic zdroworozsadkowo...ostatnio pisałam o "naturze" i terminacjach ciazy......moze własnie zostałam od takiej decyzji zwolniona.....dzieki Bogu

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, nie wiem co powiedzieć. To zbyt wiele smutku :(

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant trzymam mocno kciuki za wyniki syna. Mam nadzieję że się poprawia.

    Wittchen żelazo masz bardzo niskie, ale podczas ciąży powinno być lepsze (nie ma @ więc nie powinno spadac) zapewne zleca suplementacja.

    Ja jutro jadę do Sanktuarium e Oborach. Już się nie mogę doczekać.

    Wikisen lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, nazbierało Ci trudnych spraw :-( życzę Ci dużo siły i wiary, że będzie dobrze - czasem do tego potrzeba też czasu i zrozumienia... Pozwól sobie na łzy, nawet przy dzieciach - zobaczą, że mama też może cierpieć, też jest człowiekiem.

    Wikisen lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie mam cukrzycy ciążowej. Odebrałam wyniki i na czczo 94, po godzinie 121, po dwóch 109. Zobaczymy co powie diabetolog w poniedziałek. Dodam, że trochę ostatnio podjadalam słodyczy, no niestety, takie zachcianki.
    Inne wyniki też ok. Tylko hemoglobina bez szału bo 10,7. Mocz dobrze, przeciwciała na taksoplazmoze brak, przeciwciala w krwi też brak, bo ja mam rh- to kazali sprawdzić. Ale na szczęście Mąż też ma rh- więc o tyle łatwiej.
    Leżę sobie na nowym bujaku ogrodowym. Tesciowie wczoraj podarowali nam taki jakby wiszący leżak. Bardzo wygodne i relaksujące. Trafili z prezentem pod moją szyjke i zalecony oszczędny tryb hehehe.
    Tylko nie wiem jak z lezeniem na słońcu w ciąży, bo teraz mocno grzeje.

    Czekam na dobre wieści od Was. Stresant myślę o Tobie biedulko....

    Bertha zaciskam kciuki z całych sił :-)

    W środę idę na spotkanie dla przyszłych mam. Jakieś warsztaty mają być o porodzie wyprawce itp. I będzie się można do szkoły rodzenia zapisać z 10% rabatem. To chyba jakaś prywatna. Może będzie mi bardziej pasować bo lepszy dojazd mam ze wsi do tego miasta, niż do tego gdzie planowalam chodzić. No i nie będę musiała się przepisać do szpitalnego ginekologa żeby chodzić do szkoły rodzenia.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant daj znać co u Ciebie. I jeżeli masz potrzebę wygadać się tutaj, to pisz, wiele raczej nie pomożemy, ale chociaż tak wysłuchać możemy.

    Karoluś no i super. A ogrodu z bujakiem tylko pozazdrościć, u mnie się już laba ogródkowa skończyła, a tutaj nawet balkonu nie mam. Ale nie narzekam, po laparo nic mnie nie boli, czuję się dobrze, tylko muszę się pilnować, bo trochę mnie nosi, a jednak przez pierwszy tydzień kazali się oszczędzać. Dzisiaj już się na małe zakupy spożywcze wybrałam (mąż nosił), a teraz mam ochotę się przejść. I chyba muffiny upiekę, bo taki ładny rabarbar kupiłam.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, no nie.... :(
    Bardzo bardzo mi przykro. Mam łzy w oczach. Płacz jak masz ochotę i rozmawiaj o tym jeśli jesteś w stanie I trzymaj się kochana. Z czasem ból będzie mniejszy :*

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze bo na pewno sie martwice
    po pracy pojechalam do szpitala zbadal mnie lekarz i potwierdzil diagnoze 8+4 brak tetna.....dal 3 mozliwosc 1. czekac az sie samo zacznie 2. łyzeczkowanie 3.farmakologiczne zakonczenie
    łyzeczkowanie byloby w poniedzialek, farmakologiczne zaraz....doradzał to farmakologiczne...... poniewaz było by to moje 4 lyzeczkowanie, ktore nie jest obojetne dla mojej macicy......pozatym jak chce sie odrazu starac to po lyzeczkowaniu nie mozna a po tabletakch tak.....
    wybrałam tabletki bo nie chciałam czekac do poniedziałku....po 4 godzinach przyjechałm do domu i sie zaczelo....bol niewyobrazalny myslałam ze sie pogryze nie wiedzałam czy chodzic czy lezec co robic.....po 2 godzinach zelżało teraz da sie wytrzymac.....
    lekarz mowil ze bede silno krwawic ze skrzepami...narazie krwawie normalnie jak przy okresie....
    mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i nie bedzie zadnych komplikacji...
    Narazie nie płacze zaczne za 2 tygodnie albo jak kogos w ciazy zobacze...zawsze tak mam....zamiast sie wybeczec od razu to dusze w sobie i dopiero po czasie wychodzi....

    Leukocyty syna wzrosły z 4 do 5,29 :) białczka narazie wykluczona kolejne badanie za 2 tygodnie.....wzrosło tez OB ktore ciagle mowi o stanie zapalnym....syn na chorego za bardzo nie wyglada (szczegolnie teraz jak go slonce troche opalilo to kolorow nabral) byczy sie w domu juz 2 miesiace

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, strasznie mi przykro.
    Kochana, jeśli twój lekarz mówi ze to przypadek, nie zleca żadnych badań i nie daje ci do ciąży dodatkowych leków to szybko go zmień. To nie jest przypadek. Może wystarczy tylko wprowadzić coś przeciwzakrzepowego (acard+heparyna) i steryd i wszystko dobrze się następnym razem potoczy. Jeśli nie badalas to zbadaj Ana, trombofilie, zesp. Antyfosfolipidowy, komórki nk.

    kattalinna, Wikisen lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 385 386 387 388 389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ