X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili gratuluję pracy, oby spełniła Twoje oczekiwania :)
    Co do stsarań, to sama wiesz, co jest dla Was najlepsze. A może przerwa okaże się krótka i szybko wrócisz do nas, najlepiej już z brzuszkiem. Czasem takie skoncentrowanie się na innych aspektach daje nieoczedkiwane rezultaty ;) W każdym razie zaglądaj do nas i dawaj znać co u Ciebie.

    Moona lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za gratulacje :) zaglądać na pewno będę :)

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili gratuluję pracy i życzę powodzenia :-)

    Dzisiaj miałam wizytę u naprogina. Wyniki ok, prosiłam żeby mi szyjke sprawdził bo dwa tygodnie temu na połówkowym niecałe 27 mm miała. No i szału nie ma, bo dzisiaj 24 mm wyszło. Ale mam się nie martwić. Mam wrócić do luteiny 100 rano i wieczorem dowcipnie. I oszczędzać się. Poza tym wszystko ok. Krzywą zrobię w przyszłym tygodniu, 23 kwietnia wizyta u diabetologa. Mam nadzieję że nie będzie tragedii. Za miesiąc też wizyta u naprogina w Łodzi. Teraz to już co miesiąc będę u Niego.
    Jestem dobrej myśli. Jeszcze tylko 3 i pół miesiąca :-)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś dobrze będzie, włączysz tryb kanapowy i te 3,5 miesiąca zleci.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3,5 miesiąca to nie wiadomo kiedy zleci :-) i tak jak Alicja pisze: tryb kanapowy, ewentualnie ogrodowo-lezakowy. Niech Ci do głowy nie przychodzą jakieś prządki czy grządki. Leżeć i pachnieć :-)

    U nas dziś święto - urodziny kota :-) a, że jest sobota to święto podwójne bo jeszcze imieniny ;-) oczywiście tort być musiał. To już ten wiek, że świeczki się nie mieszczą, jest więc bez.

    Jubilat się domagał bardzo, więc trochę koślawy, ale grunt, że przypadł do gustu :-D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26ec66e7d7a6.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/333f599eb2b0.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/550e6a981284.jpg

    Alicja81, Karoluś81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha dobre. najlepszego dla kota!!

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili ja też zmieniłam pracę. Kilka dni przed podpisaniem umowy zobaczyłam II kreski na teście. Niestety nie skończyło się dobrze, ale doskonale rozumiem Twoją decyzję. Zaczęłam pracę 3 kwietnia, więc też boję się, że ją stracę, gdy się okaże, że jestem w ciąży. Ale tak jak Ty podjęłaś swoją decyzję, tak my też jej nie zmieniliśmy. Trzymam kciuki za Twój rozwój osobisty i szybki powrót na staraniową ścieżkę,a najlepiej tak jak ktoś napisał, już z brzuszkiem! :-)

    Kattalina, Kot wymiata, sto lat ;-)

    Karoluś, oszczędzaj się, ale nie daj się zwariować. Trzymam kciuki ;-)

    U mnie pogoda piękna, starania w toku, wszyscy zdrowi.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, skoro nie masz się martwić, to się nie martw (za bardzo ;) ) I tak jak dziewczyny piszą: oszczędzaj się, przełącz na tryb kanapowy i odpoczywaj. A za 3,5 miesiąca z pewnością docenisz że miałaś trochę czasu dla siebie.

    Kattalinna zabiłaś mnie tymi urodzinami :D :D :D Najlepszego dla sierściucha!

    kattalinna, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina kot na zadowolonego wygląda :)

    Karoluś, Ty to wogole z kanapy nie wstawaj, za 3,5 miesiaca to juz sobie na niej nawet nie posiedzisz :)

    MamaLili doskonale rozumie decyzje i motywy miałam identyczne a nad głowa mi jeszcze kredyt na 27 lat wisi....umowe koncze w sierpniu, zobaczymy co dyra wymysli...

    Kroppka trzymam kciuki, ufaj lekarzom są jeszcze dobrzy ludzie na swiecie i nie denerwuj sie...ze tez akurat ja to pisze :) co ze srachu sram w gacie :)

    Dziś akurat mam gorszy dzień i znów mysli ze serducho przestalo bić :( cały dzień pracowałam w ogrodzie czuje sie swietnie jakbym wogole nie byla w ciazy nic nie boli nic nie strzyka...nie nosze ciezko, ale grabiłam, sadziłam schylalam sie i naciagałam....az sobie całe ręce spaliłam bo tak słonce grzało szczypie jak cholera....całkiem nieodpowiedzialna osoba ze mnie

    oby do czwartku....

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję w imieniu kota :-) tort co roku musi być, chyba od 3 urodzin obchodzimy, w zeszłym roku był piętrowy :-D zawsze jest też jakiś prezent, w tym jakoś wyszło, ale chyba się nie zorientował nawet ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, spokojnie, do czwartku szybko zleci, zobaczysz, że niepotrzebnie się denerwujesz!

    zem3qps6in5tddof.png
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty trzymam kciuki i za pracę i za ciążę :)

    Ja wiem, że to głupie ale ja zawsze patrzę też na sytuację oczami drugiej strony, a przynajmniej się staram :) nie należę też do osób bardzo odważnych, przebojowych. Zmieniam pracę po blisko 11 latach. I chcę w tej do której się dostałam dobić do emerytury :) no i biorąc to wszystko pod uwagę my podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu się. Inna osoba - np z takim charakterem jak Ty Doty - podjęła by inną. I każda z tych decyzji jest dobra dla osoby ją podejmującej :)
    To tak jak z napro i in vitro. Jedna w to wejdzie, inna nie i każda ma swoją rację.

    Kata super tort :) my mieliśmy w domu rodzinnym psy i też były urodziny i prezenty pod choinką dla nich :)

    kattalinna, doty22, krrropka lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina Kotek zadowolony, niech żyje sto lat :-)

    Na pewno będę więcej leżeć. Ale ciężko będzie. Nie umiem odpoczywać jak w domu nie jest czysto. A ogród, grządki wołają do mnie o pomoc.... oj ciężko będzie. Praca mnie strasznie kusi. Ja lubię coś robić w domu. Ale głupia nie jestem. Najgorzej że Mama miała w tym tygodniu operację na żylaki, Mąż i Tata w pracy całe dnie, no ale cóż. Trochę brudem i chwastami zarośniemy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 12:50

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, może to trening cierpliwości na potem ;-) mam koleżankę w pracy, pedantyczna pani domu. Do pierwszego dziecka. Teraz ma dwoje i podobno już nie jest tak idealnie ;-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tylko ogarnęłam kuchnię,posprzątalam łazienkę i rozwiesilam dwa prania. Teraz już tylko odpoczynek do końca dnia :-)
    Zamowilam dwie sukienki, bluzkę i spódniczke ciążowa. Wczoraj próbując się ubrać przyzwoicie stwierdzilam szczerze i ze zdziwieniem, że nie mam się w co ubrać! W cuazowych spodniach za ciepło, koszulki i sukienki za ciasne, mało co pasuje. Więc jednak nie udało się nie kupować ciążowych ciuchów. A jakbym chodziła do pracy to w ogóle byłoby ciężko z garderobą. Obym tylko trafiła z rozmiarami tych zamówionych ciuchów. Bo czuję że jestem bardzo niewymiarowa hehehe :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, zakupy on line tak, ogarnianie, sprzątanie i rozwieszanie stanowczo nie :-(

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś Ty w 24 tygodniu nie masz sie w co ubrac, a ja w 10 :)
    az strach pomyslec co bedzie dalej, chociaż potem to moze juz ciazowe rzeczy beda dobre bo narazie to wiszą na brzuchu

    ...dziś pierwszy raz od 3 tygodni w pracy i pierwszy raz dresy zamieniłam na dzinsy :) niestety 4 cm mi brakło zeby sie zapiąć ale zapiełam na siłe i po godzinie musiałam odpiąć bo straszie uciskało i brzuch zaczął pobolewac.....ale to chyba nie z guzika ale ze stresów po takiej długiej przerwie......szefowa tyle spraw na mnie wywaliła...przez 3 tygodnie nic nie robiła tylko czekała az wróce i teraz mysli ze w jeden dzien wszystko załatwie.....jutro ide leginsach do roboty :)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, ja w 10 tygodniu często używałam gumki do włosów do zapięcia spodni ;-)

    A na ciuchy nie narzekam bardzo ;-) mam jedne jeansy ciążowe, reszta zwykłe ciuchy i daje radę :-) moje wyjścia są tak częste, że zupełnie nie przeszkadza mała rotacja garderoby ;-) ale fakt, że im większy upał, tym możliwości się kurczą. Gdybym jeszcze lustra w domu nie miała to może ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalina dobry pomysl musze sprobowac :) bo jak dzis odpiełam to odstawały rogi i musialam caly dzien w bluzie chodzic zeby nie było widac spod bluzki :) a szefowa to tylko wzrokiem po brzuchu jezdziła

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie więcej niż połowę dnia przelezalam. Takie odnoszę wrażenie. A ile ja się teraz naczytam :-) Będzie dobrze.
    Coś mi wzrasta częstotliwość wizyt w toalecie.
    No i znowu dopada mnie mega ochota na Męża. Ale przez tę szyjke się boimy. A akurat czytam taki fajny romans.
    Kropka kiedy masz laparo?

‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ