X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 maja 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja mam opory już przed pisaniem tu bo mam wrażenie, że całkowicie zdominowałam wątek :-( też liczę na rozkręcenie tematów staraniowych :-)

    Alicja, jestem w domu, była lekarka ta, która mnie w piątek położyła na oddziale. Dziś też chciała ale jej wytłumaczyłam, że bez sensu. Podpisałam adnotację, że nie wyrażam zgody i wszyscy zadowoleni. Prawie bo bym wolała już nie walczyć a rodzić. Niestety skurcze żadne, postępu brak. W sobotę się znowu wybiorę kontrolnie, zapewne będzie powtórka z rozrywki. We wtorek skończą mi się argumenty...

    Edit: Alicja, kiedy planujesz test? Może się umówimy i uda się zgrać, że dwie kreski za wolny brzuch będzie :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 18:54

    krrropka, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj-biorę ten brzuszek, dzisiaj 7 dpo, badzo bym chciała zrobić test, ale paniczne boję się kolejnej porażki.

    Katta, ja nie wiem bo mi się samo z zaskoku rozkręciło, ale nie ma jakiegoś babcinego sposobu na wygnanie tej małej uparciuszki na drugą stronę?

    Ciężarówki- wy nam tu piszcie, ja ciesze się jak głpia kiedy opisujecie te swoje "przeżycia, kopniaczi" etc.

    Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, spokojnie, skoro macie się zgrać z Alicją to jeszcze Cię czeka parę dni w dwupaku. Moja przyjaciółka ma termin na 9 czerwca, powinna się zgrać z moją owulką, może jej brzuch przejmę ;) A jak się nie uda, to nasza Karoluś też niedługo będzie brzuszek oddawała, moge poczekać do sierpnia ;) W kazdym razie plany są optymistyczne ;) :D

    Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krroopka,a jesteś pewna, że z tego cyklu nic nie będzie.Jestem skłonna przekazć Ci brzusio po kattalinie :-), i poczekac ten miesiąc.

    krrropka, kattalinna lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, jak to mówią, dopoki brak @ zawsze jest nadzieja :D Ale owu w sobotę, pierwsze działania w tym cyklu w niedzielę wieczorem. No nie ma szans żeby jajco dotrwało. Dzięki za brzusio, kochana jesteś, ale spokojnie przejmuj. Nie ma na co czekać, jeszcze się zmarnuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 20:08

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka ja zwalniam brzuszek w lipcu. Więc jeszcze wcześniej jakby co :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to 400 strona. Pamiętam jak było 100, jakby wczoraj :-)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krroopka, Ty się nie martw, brzusio po Kattaliie się nie zmarnuje, a co do jajca, to czytlam, że nwet 4 dni poowu są jeszczepłodnymi, więc nie mów hop.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, albo opowieści że w czasie jednej owu najpierw uwalnia się jedno jajeczko, a po iluś tam godzinach drugie. Tylko ciekawe jakbym to mężowi wytłumaczyła ;) :D

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 maja 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Dziewczyny, brzuchy to elastyczna sprawa, możecie brać obie jeden a nie tak sobie ustępować :-D
    Krrropka, historia widziała wiele przypadków "no nie możliwe!", a ciąże z cykli bezowulacyjnych, powierzonych monitoringiem to choćby na tym forum - nie raz i nie dwa :-) cóż zatem znaczy jeden dzień? :-D

    Alicja, liczę na takie zaskoczenie :-) wiem, że pancerna szyjka o niczym nie świadczy, jak się akcja zacznie to moment może być po szyjce. Oby... Naprawdę nie tyle boję porodu, co tej nieszczęsnej indukcji...

    Wikisen lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj powinnam mieć owulkę ale jak zwykle żadnych objawów. 2 dni temu lekki ból jajnika. Natomiast bardziej mnie ostatnio ciągnie na przytulanki. Może to objaw owu?

    npV2p1.png
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 18 maja 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobel,
    Oczywiscie, ze w okresie okoloowulacyjnym ma sie wieksza ochote na przytulanki (przynajmniej wiekszosc kobiet tak ma) tak wiec trzymamy za Ciebie kciuki.
    Katta
    W dzien porodu mojej coreczki na ktg polozna rano zauwazyla skurcze ktorych ja w ogole nie czulam, wrocilam autem do domu, potem pojechalam do mojej mamy ok 10 km by podrzucic synka, gdyby mialo sie cos zaczac, a maz byl w pracy. Potem z mama poszlysmy na dzialke na kilka godzin. Maz odebral nas z dzialki i poczulam skurcze- ot byle jakie. Brzuch po prostu sie napinal co 5-7 minut. Ok 19 pojechalismy do szpitala zobaczyc czy wszystko ok. Pani gin zbadala i jakie bylo zdziwnienie, ze na porodowke!
    Tam zapytali czy przebic pecherz by przyspieszyc porod, zgodzilam sie bo w poprzedniej porodzie strasznie z tym zwlekali przez co moj porod trwal 13 h w bolach krzyzowych. I wole o tym nie pisac bo tylko wystrasze :)
    Gdy przebili ten pecherz to postep w porodzie byl ogromny. O godzinie 21.15 juz tulilam coreczke.
    Zycze Cie bezkomplikacyjnego, szybkiego porodu. Powodzenia

    kattalinna, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel, nie wiem czy objaw owulki, ale dobry znak w kontekście starań. Wykorzystujcie ochotę i działajcie :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 maja 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen, dajesz nadzieję :-) a to było w terminie, przed czy po?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 18 maja 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni po terminie :)

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 maja 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, to już mniej pocieszające :-( nie wiem czy pozwolą mi tyle chodzić, a zapowiada się raczej na później niż wcześniej...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 18 maja 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie i pierwszego USG to bylo 3 dni przed terminem. Oliwka byla planowana i wiem dokladnie kiedy byla „zrobiona“ ale wtedy mialam nieregularne cykle i dlatego wg daty okresu taki mamy blad.

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 maja 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to już lepiej :-) ja nie mam pojęcia kiedy zmajstrowalismy młodą, bo "nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji", że zacytuję klasyka ;-) termin z USG na dziś, z OM na wtorek. Oby coś...

    Wikisen, Dakota, Greetta lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 maja 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, będziesz testowala czy czekasz do terminu? Nie chcę zapeszać, ale ładnie to u Ciebie wygląda.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 maja 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, u Ciebie też optymistycznie :-D

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ