X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 maja 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina gratuluję :-)
    Tak coś czułam, że jesteś na porodówce bo nie pisałaś. Czekam niecierpliwie na szczegóły. Malutka śliczna, w ogóle nie wygląda na zmęczona porodem więc domyślam się że szybko poszło. Zdrówka dla Was i udanej laktacji :-)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 20 maja 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina gratulacje! Piękna córeczka. Niech się zdrowo chowa :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 maja 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, dzieki kochana, będzie wiadomo za jakieś 10 dni :) A jak u Ciebie, masz już wyniki badań?
    Wikisen, miałaś już usg? Jak się czujesz?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 20 maja 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, wielkie gratulacje! Anna piękna :-) wracajcie do sił ;-)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 maja 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, jak u Ciebie? Plamienia ustały?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 maja 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krropka- U Ciebie 5 dpo- a temperaturka ładie rośnie. Trzymam mocno kciuki.

    krrropka lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Doty, jak u Ciebie? Plamienia ustały?
    Nie, ale już prawie ich nie widać. Ból minął całkiem. Czuję się lepiej. Mam nadzieję, że moja kruszynka jest silna. Doktor zwiększył mi dawkę duphastonu teraz mam 3 na dobę. Kazał wypoczywać jak najwięcej, co robię. Widzę się z nim w środę. Jestem z nim w kontakcie telefonicznym. W razie czego jutro mam podjechać gdyby się nasiliło znów. Ale jestem dobrej myśli.

    Papierówka lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krropka tak bardzo Ci kibicuje!!!
    Usg mialam juz kilka razy, najpier byla kropka teraz jest juz pisklak. Wiek ciazy zgadza sie z Usg. Teraz mam wizyte we wtorek bo mam 2 razy w tg kroplowki przeciw wymiotom. Brzuch mam jak na 5 miesiac ciazy choc kg ubywaja :(
    Ale ciesze sie, ze baby sobie zdrowo rosnie...

    Greetta, Papierówka lubią tę wiadomość

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Stresant, dzieki kochana, będzie wiadomo za jakieś 10 dni :) A jak u Ciebie, masz już wyniki badań?
    Wikisen, miałaś już usg? Jak się czujesz?
    Część wynikow juz mam i sa ok :) czekam jeszcze na trombofilie i mutacje końcem miesiąca powinny być.....czekam tez na @ pierwsza po....brzuch mnie pobolewa mam nadzieje ze szybko przyjdzie bo miesiąc juz minął....często jest mi smutno i chce sie płakać...zamiast płakac to kłuce sie ze wszystkimi.....to poronienie najgorzej znosze...chyba tylko kolejna ciąża pomoże.

    Doty odpoczywaj ile sie da :)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty- napewno kruszynka jest silna, mam nadzieję, że doczekasz sie córeczki. Starsi bracia mogliby pilnować:-)

    Wikisen- aż tak mocno, że musisz brać kroplówki?? Trzymaj sie mocno.

    Wikisen lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Mdlosci i wymioty psuja radosc z ciazy. Od miesiaca przez to jestem na zwolnieniu lekarskim, a wizyte mam we wtorek razem z ta kroplowka i moja gin powiedziala, ze dostane „zakaz pracy“ to po polsku (mieszam w De). Pracuje w domu dziecka i te wymioty (kilka razy dziennie) skutecznie mi moja prace utrudnialy :(

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W to akurat nie wątpie.Mam nadzieję, że niedługo przejdą i będziesz cieszyła się w pełni ciążą.

    Stresant- to dobrze, że pierwsze wyniki wyszły dobrze. Mam nadzieję, że niedługo lekarz dojdzie od czego te poronienia. Stresant, a może warto pomyśleć o pomocy psychologa???

    Wikisen lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, dobrze że ustaje, mam nadzieję że przejdzie całkiem i reszta ciąży upłynie Ci spokojnie.
    Wikisen, ale się umęczysz. No ale wiadomo, czego my, kobiety, nie zrobimy żeby mieć dziecko. Dużo zdrowia i siły życzę. I dzięki :*
    Stresant, czekamy w takim razie. A że masz kiepskie samopoczucie to wcale się nie dziwię. Pozwól sobie na żałobę, nie tłum złych emocji. Ściskam.
    Alicja, kciuki zaciśnięte!

    Wikisen lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krropka- jakoś nie sądzę... ale dzięki za kciuki, ja za Ciebie też zaciskam.

    Czy ktoraś z Was brała antybiotyk dopochwowy??. Ja wczoraj wzięłam ostatnią dawkę dalacinu, od wczoraj łażę jak połamana, coś mi siadło na żołądek- ja raczej z tych bardzo mało chorujących i zastanawiam się czy czasami to nie od tego antybiotyku??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 21 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja nie mam doświadczenia z takim lekiem, ale wszystko możliwe. Czy ewentualnie gdyby w tym cyklu się udało, to ten antybiotyk bie będzie miał złego wpływu na dziecko?

    A u mnie dzisiaj zaczyna się 30 tydzień ciąży. Tak się cieszę, że coraz bliżej rozwiązania. Ogólnie nie narzekam na ciążę, gdyby nie szyjka na którą muszę uważać, cukrzyca-nie-cukrzyca to w sumie teraz naprawdę dobrze się czuję.

    Wczoraj przywiezlismy masę pudeł pełnych ciuszkow, do tego łóżeczko, kolyske, wanienke na stelażu. Idę ogarnąć co tam jest, zacznę chyba powoli prać te skarby i zamowie co mi tam jeszcze brakuje. Na pewno muszę zrobić duże zakupy w aptece w związku z pakowaniem torby do szpitala.
    A wyprawkę mam po bratanicy, u której wczoraj byliśmy na 4 urodzinach. Przekochana dziewczynka :-)

    Miłego tygodnia dla wszystkich :-)

    Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 maja 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, trochę dziwne, żeby miejscowo aplikowany antybiotyk podrażnił Ci żołądek. Jesteś pewna, że to nie coś innego? ;)
    Karoluś, wiem, że się powtarzam, ale niesamowicie szybko leci Twoja ciąża. Fajnie, że już niedługo mała będzie z Wami.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 22 maja 2018, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, ogromne gratulacje.
    Pokaz jeszcze raz moja synowa

    Papierówka, kattalinna lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 maja 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Katt, ogromne gratulacje.
    Pokaz jeszcze raz moja synowa

    Hehe, piękne plany :-)
    U sąsiadki naprzeciwko w lutym urodził się Stasiu i ja też się zastanawiam czy będzie kolegą mojej Małej jak podrosna :-)
    A moja córeczka za rok będzie miała pierwsze imieniny bo dzisiaj św Rity. Staraczki polecam Wam wstawiennictwo tej świętej. Jest skuteczne :-)

    Alicja81, ktosiowa, Papierówka lubią tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Hehe, piękne plany :-)
    U sąsiadki naprzeciwko w lutym urodził się Stasiu i ja też się zastanawiam czy będzie kolegą mojej Małej jak podrosna :-)
    A moja córeczka za rok będzie miała pierwsze imieniny bo dzisiaj św Rity. Staraczki polecam Wam wstawiennictwo tej świętej. Jest skuteczne :-)
    Sama Katt zabukowała Ktosika na zięcia.

    Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Anna, 3330g, 52 cm, godz. 17:15, sn, 39+4

    Foto

    Proszę szybko oglądać zdjęcie bo jutro usunę ;-)

    Poród ogólnie z tych, które personel będzie długo pamiętał. Na razie na więcej nie mam siły, na czytanie też
    Ojej nie zdążyłam zobaczyć fotki ;(
    Katta OGROMNE GRATULACJE!!! Pięknie donoszona ciąża! Liczę, że będzie jeszcze jakaś foteczka?

    A ja miałam wczoraj wizytę. Wszystko jest jak najbardziej prawidłowo. Poznałam płeć! DZIEWCZYNKA!!! <3 Waży już 170 g.
    Łożysko, wody wszystko wygląda bardzo prawidłowo. Mam pozwolenie od lekarza na wyjazd - w piatek jedziemy pociągiem nad morze z mężem i psem i córeczką w brzuszku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 12:03

    Karoluś81, Alicja81, stresant, krrropka, doty22, Greetta, ktosiowa, kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ