X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina - wczoraj było ponad 81000 a to 6 tc1dz. W którym tyg miałaś 13 000?

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 marca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanka trzymam kciuki za Kropkę w Twoim brzuszku. Musi być dobrze :-)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 marca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanka. Cieszę się bardzo, że jest wszytko w porządku. To nie pierwszy raz kiedy beta niepotrzebnie napędziła komuś strachu ;)
    Już się nic nie zamartwiaj tylko zaufaj swojej kruszynce :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanka, przy takiej becie zapomnij o podwajaniu w 48h 😁 cieszę się bardzo, że USG w porządku, proszę już nie mieć takich pomysłów stresogennych. Gratuluję tego 5mm szczęścia ❤

    Muszę dokopać się do wyników. Ale z tego co pamiętam to betę robiłam zaraz po teście więc wcześniej niż Ty, ale test robiłam późno 😉 to mógł być ok 34dc czyli może 5tc.

    Tulipanka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 21 marca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, musze jakoś odreagować to wszystko

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj po skierowanie u mojego doktora. zrobił mi jeszcze dzisiaj usg- niestety nie oczyszcza mi się to endometrium dokładnie. Mam dzisiaj 5 dc i endo powinno być "płaskie, równe", a u mnie nadal grubo i pofałdowane. Także mówi, że łyżeczkowanie konieczne.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 marca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, trzmam kciuki żeby pomogło.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja powodzenia. Plusem starań jest to, że kobieta dba o zdrowie i jak są problemy to w porę reaguje. Będzie dobrze, może po zabiegu zaskoczy :-)

    Moja Mała dzisiaj pierwszy raz stanęła sama. A taki się z Niej klocek zrobił, że wskoczylam z Nią na wagę i jak nic 10 kilo wyszło.

    Ja czekam na @. Moja owulacja, jeśli w ogóle była to w 7dc, dzisiaj jest 16. Mega krótki cykl będzie. W czwartek pewnie przywitam okres. Ale tsh pewnie dopiero teraz dobija do normy więc nastawiam się na kolejny cykl z sukcesem :-)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś zapodaj jakąś fotkę małej kluseczki :-)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 marca 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanka, gratulacje!!! :)
    U mnie dzisiaj owu, zobaczymy czy coś się w tym cyklu uda. Ale umowy o prace wciąż nie mam, tzn mam od kwietnia na okres próbny...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 marca 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, pomimo braku umowy trzymam kciuki!

    U mnie dopiero 3dc, teraz będzie pierwszy pełny cykl od kiedy zaczełam akupunkturę, zobaczymy.

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, kciuki! 😁

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, kropka trzymam mocno kciuki. Karta, a wy rodzeństwa dla Ani nie kombinujecie?

    Ja już po. Okazało się, że jeden polip był na szyjce, a drugi w macicy i do tego duży. Zrobili mi podobno histeroskopie

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, jak się czujesz? Jakie zalecenia teraz? Pewnie musicie odczekać kilka cykli? Oby to szybko pomogło 😊

    Rodzeństwo... Ja bym oczywiście chciała ale mąż jeszcze nie jest przekonany. A poza tym nawet nie wiem jakbyśmy mieli się starać bo niby okres miałam w sierpniu - pierwszy i ostatni od porodu. Ale powiększa się grono rodzeństwa ciotecznego, moja jest w ciąży, mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko ok 🙂.tak, tak, ta starsza (tylko takie mam 😉 ) o 8 lat 😁

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, ale szybko się uwinęłaś, oby teraz też tak poszło. Jak samopoczucie? To była laparoskopia i byłaś w szpitalu, czy taki ambulatoryjny zabieg? (heheh, w uk laparoskopia jest zabiegiem ambulatoryjnym, zdziwiłam się, kiedy wyczytalam że w pl zostaje się w szpitalu)
    Buziaki :)
    Katta, wow! Kciuki za tą ciążę!

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja. Oby to rozwiązało wszystkie Twoje problemy z płodnością. Trzymam kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • N!eb!esk@ Autorytet
    Postów: 364 279

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)
    Postanowiłam do Was dołączyć...bo poszukuję w chaosie... którego ostatnio doświadczam odrobiny spokoju i pewności, że będzie dobrze... a nie tylko jakoś...
    też zaliczam się do tego rocznika... `81... i też sę staram...

    N!eb!esk@
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj niebieska.

    Po zabiegu ok, natomiast jednak nie zrobili mi ej histeroskopii (szkoda). Pobrali wycinki do badań i wyczyścili jamę macicy z tych polipów. Za dwa tygodnie będę miała wyniki.
    Teraz jeszcze ok czterech tygodni brak seksów, więc nie ma szans na cokolwiek. Mam wielką nadzieję, że po tym łyżeczkowaniu szybciutko zaciążę.

    Katta, odnośnie twojego braku @,była ze mną na sali dziewczyna, która zaszła w ciąże po 5 miesiącach od porodu. Niestety ciąża obumarła w 8 tygodniu ale z drugiej strony dziewczyna też była po 3 cesarkach i lekarze zapowiedzieli że ta ciąża zagrażała jej życiu.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, u nas na majówkach jest dziewczyna, która w czerwcu rodzi drugie a okresu nie miała po porodzie, także wiem, że można 😉 tylko nie sądzę, że u mnie to tak zadziała. Mam wrażenie, że kp u mnie blokuje owulację. A na pewno hamuje libido 😐

    Niebieska, witaj! Długo się staracie? Życzę Ci szybkiego wyciszenia chaosu, żeby wszystko trafiło na swoje miejsce. Będzie dobrze!

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko to naturalny środek antykoncepcyjny. Pamiętam jak Jula była mała- mama z tatą już się do roboty zabierali a córa zaraz się budziła. Libido to przez rok po porodzi u mnie było poniżej dna. Byłam nawet z tym moim libido u lekarza- ale powiedział że tak czasami jest i trzeba czekać aż wróci.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ