X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej Robaczki :)
    KATTALINA <3 Podglądałam i smutno mi się zrobiło, bo do końca wierzyłam, że będzie jak u mnie - brak mierzenia temp i zaskoczy. Powodzenia :)
    coraz bardziej się przekonuję, że mamy jakiś problem i to nie tylko z moją głową. ale teraz mnie tak odrzuca od lekarzy, że wszystkie wizyty odwołuję...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza, wspaniała historia. Mam łzy w oczach ze wzruszenia, że są tacy ludzie. Bardzo się cieszę, że macie taką możliwość. I oczywiście mocno kibicuję.

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzięki za wsparcie :)
    Sama nie dowierzam. Zbieraliśmy przecież już na komercyjne, w grudniu nam powiedzieli, że nie łapiemy się na program. Wtedy, po poronieniu, ta pielęgniarka pobierała mi krew do badań i mówi :jest pani bardzo dzielna". Może ją to wzruszyło, nie wiem.. w każdym razie od połowy kwietnia ruszamy.

    Hewa, tak z chórem (właściwie to zespół, bo jest nas kilkanaście osób) koncert wielkopostny robiliśmy :)
    W tym roku mamy 20-lecie :D z większością ludzi znamy się jeszcze ze szkoły muzycznej. Dużo pracy i wysiłku, ale później, jak ludzie płaczą ze wzruszenia na koncercie, to zapomina się wszystkie wyrzeczenia :) cieszę się, że możemy dać ludziom odrobinę radości :)


    kattalinna, hewa81, Lianna, Eni_gma, Greetta lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalina - ja w Białymstoku znalazłam takiego lekarza, że sam jego głos jest kojący. Wysłucha, pogada, o wszystkim opowie, a na koniec jeszcze do nas mówi, dbajcie o siebie. No cud miód :)
    może i Ty znajdziesz swojego, od którego nie będzie Cię odrzucać :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    kattalina - ja w Białymstoku znalazłam takiego lekarza, że sam jego głos jest kojący. Wysłucha, pogada, o wszystkim opowie, a na koniec jeszcze do nas mówi, dbajcie o siebie. No cud miód :)
    może i Ty znajdziesz swojego, od którego nie będzie Cię odrzucać :)
    mój jest miły, sympatyczny, ciepły. zawsze uśmiechnięta wychodzę z gabinetu. co z tego, że bez konkretów? po tych 13 cyklach jestem na etapie, że mam dość. mieliśmy iść na tę promocyjną wizytę do invicty, dwa razy termin zmieniałam, w końcu odwołałam. wolę męża wysłać na badanie i zapłacić 100% niż kolejny raz mieć nawijkę makaronu na uszy. wszyscy twierdzą, że ja jestem okazem zdrowia, a nawet jeli nie, to to i tak nie ma wpływu na poczęcie. no to niech się mąż teraz bada. także zawieszam mierzenie temperatury do odwołania :) czyli do ewentualnych wyników, jak będziemy konkretnie wiedzieli na czym stoimy :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza, też długo śpiewałam. Zawsze z uśmiechem wspominam czasy życia chóralnego :)

    Kattalinna, zdecydowanie mąż powinien się przebadać zanim coś dalej ruszycie.
    A Ty odpocznij od termometru, skoro Cię stresuje ;)

    kattalinna, Nanatasza lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    u mnie niestety spadek formy @ przyszła i myślałam, że przyjmę to z godnością na klatę ale niestety polały się łzy:(

    Dochodzę więc do wniosku, że jednak musi być jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy... chciałabym tylko jak najszybciej ją znaleźć.

    Nie miałam wczoraj siły tu zajrzeć, a nazbierało się tyle postów :)Uśmiałam się z tymi gaciami :)

    Natasza bardzo dobre wieści - jeśli chodzi o tarczycę jakie miałaś wyniki? Ja wybieram się jutro rano do laboratorium, poszłabym dzisiaj ale głupia jak się opamiętałam, kończyłam śniadanie ;)

    Eni_gma zaszalałaś.

    kattalinna zaczynamy razem nowy cykl, oby szczęśliwy :)

    Hewa dzieki za pozytywna enegrię, przyda się :)

    Aqga
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna my badania M zrobiliśmy w pierwszej kolejności - stety, niestety dobre. Od jego wyników zaczęła się cała diagnostyka.
    I właśnie najgorsze jest to, że nie wiadomo co jest nie tak!

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga tak mi przykro.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - w noty total przypał u mnie, plamienie, łzy, czarne myśli, ból miesiączkowy etc. Rano poszłam an betę. Mam już wynik: 97,27......
    AAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Nie wierzę....

    hewa81, Lianna, ktosiowa, Nanatasza, kattalinna, Eni_gma, Zuzia1, Maggia lubią tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka - życzę Ci wszystkiego bardzo, bardzo dobrego. Daj znać co t za koncert!
    Edit: doczytałam - chóralny - zazdroszczę umiejętności śpiewu!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 13:55

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszko, ja ciemna masa jestem ale rozumiem, że się udało !!!
    Gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 13:41

    Aqga
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka1 wrote:
    Dziewczyny - w noty total przypał u mnie, plamienie, łzy, czarne myśli, ból miesiączkowy etc. Rano poszłam an betę. Mam już wynik: 97,27......
    AAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Nie wierzę....


    O kurde .... Ale się cieszę :) GRATULUJĘ !!!!!
    Hura, hura, hura <3
    Ja czułam, że tak to się skończy.
    Ale mam radę: zrób progesteron, bo może te plamienia to w wyniku słabego proga, więc wtedy jak najszybciej do dr po receptę.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Heva - wizytę mam szybciutko - w mojej przychodni pani mni eupchnęła na dzisiaj na 15.20:) O wszystko wypytam!! Właśnie to plamienie skłoniło mnie do zrobienia bety, bo inaczej bym czekała, a przecież jest mozliwość, że trzeba coś pozażywać etc.
    Dam znać:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to już kolejny przypadek w moim otoczeniu, że pojawiają się plamienia, dziewczyna szykuje się na nadejście @, a tu bach .... i ciąża.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka, super :*

    PWZJp2.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka wieści cudne!!!!!!!
    Teraz czekamy, co pani doktor powie :)

    AQga najpierw miałam tsh 3,47, potem 2,7 - czyli cały czas za duże. Do tego ft4 dużo za niskie. Dostała euthyrox. Z tego, co mi wiadomo, to hormony tarczycy można spokojnie po śniadaniu robić :P ja robiłam po kawie :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalina - ja też odpoczywam od termometru :) a mąż koniecznie niech idzie na badania.
    Nasz lekarz jest konkretny, z dużą wiedzą. No i w klinice od początku był plan ułożony. Same konkrety, bez nawijania makaronu

    kattalinna lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka wiedziałam wiedziałam :-) ale się cieszę. Życie jest piękne :-)
    Teraz jesteś pewnie na wizycie. Wszystkiego dobrego :-)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka, fantastycznie :) też wiedziałam, że tak się skończy, a w zasadzie zacznie :D bo to cudny początek nowego :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ