X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj SZYSZKA1 :)
    to jest mój 9cs, ale 2c miałam przerwy.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZUZIA, od połowy września biorę nieduże dawki, 25mg/50mg. Także pewnie za małe, skoro skoczylo.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Zuzia1 Znajoma
    Postów: 23 24

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 81 to piękny rocznik :)Mam starsze koleżanki które urodziły pierwsze dziecko w wieku 35+ więc i dla nas jest nadzieja. Nigdy bym nie podejrzewała, że mogę mieć jakiś problem z zaciążeniem. Cykle jak w zegarku, chorowanie to raz w roku 3 dniowa grypa, nawet do tej pory nie wiem gdzie w mojej mieścinie jest przychodnia. No ale niestety wyszło jakieś zawirowanie z tarczycą, wszystko się wydłuża a człowiek fiksuje i się nakręca:) Damy radę:)Ja póki co w to wierzę a z tego co podczytywałam wcześniej to same równe, silne babki tu są które nie jedno przeżyły więc w takim towarzystwie MUSI być dobrze:)Oby mężczyźni z nami wytrzymali:)

    hewa81, Lianna, Nadzieja Pauli lubią tę wiadomość

  • Zuzia1 Znajoma
    Postów: 23 24

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    ZUZIA, od połowy września biorę nieduże dawki, 25mg/50mg. Także pewnie za małe, skoro skoczylo.

    Podpytuję, bo właśnie myślałam iż moje dawki są za duże...
    pod koniec stycznia zrobię badania to się okaże. Mam nadzieję, że spadło. Tobie nie zostaje nic innego jak wizyta kontrolna u endo bo samemu to chyba strach zwiększać.

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Zuzię i Szyszkę. Wiek nie jest najistotniejszy. To tylko cyfra. Ważne by dbać o siebie, być w dobrej formie. Zdrowa dieta, bez używek - zacznijmy od tego. A jakieś tam odstałości od normy w postaci np hormonów tarczycy da się wyrównać.
    Gorzej gdy nasienie partnera jest słabej jakości, bo to już gorzej leczyć.

    hewa81, Zuzia1, kaasik, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia1 wrote:
    Dziewczyny 81 to piękny rocznik :)Mam starsze koleżanki które urodziły pierwsze dziecko w wieku 35+ więc i dla nas jest nadzieja. Nigdy bym nie podejrzewała, że mogę mieć jakiś problem z zaciążeniem. Cykle jak w zegarku, chorowanie to raz w roku 3 dniowa grypa, nawet do tej pory nie wiem gdzie w mojej mieścinie jest przychodnia. No ale niestety wyszło jakieś zawirowanie z tarczycą, wszystko się wydłuża a człowiek fiksuje i się nakręca:) Damy radę:)Ja póki co w to wierzę a z tego co podczytywałam wcześniej to same równe, silne babki tu są które nie jedno przeżyły więc w takim towarzystwie MUSI być dobrze:)Oby mężczyźni z nami wytrzymali:)
    chyba na tym wątku to pisałam, chętnie powtórzę ku pokrzepieniu serc ;) moja siostra urodziła pierwsze dziecko na miesiąc przed 42 urodzinami :) to była jej pierwsza ciąża. Także rozmnażajmy się :)

    hewa81, Zuzia1, kaasik, Lianna lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to ja nie będę pisać, który to mój cykl.starań.. Bo.sie wszystkie zdołujemy :)
    Heva hsg jest,do przejścia :) a przynajmniej wiadomo czy,wszystko,drozne.
    Jak mogę podepnę sie pod styczeń, skoro szczęśliwy, bo ja na swoje urodziny musze do czerwca czekać ;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza, Twój podpis mówi sam za siebie :( nie potrafię sobie wyobrazić nawet ile to czasu :( wiem, że teraz żadne słowa nie będą pocieszeniem, zwłaszcza od obcych, ale masz już pewność, że możesz zajść w ciążę. Teraz tylko jak najszybciej powtórka i dotrzymanie do szczęśliwego rozwiązania :) w czerwcu moja droga to już będzie Ci ciężko robić skłony :)

    Nanatasza, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze hsg jest do przejścia i wiem ze wiele wnosi, ale ... dobry pretekst nie jest zły :D :D :D

    Widzę NANATASZA ile lat starań za Tobą, tym bardzie przykro mi podwójnie, że ta upragniona i tak wyczekiwana ciąża tak się skończyła. Tule mocno <3

    Szyszka1, Nanatasza lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - nie dajmy się jakimś dziwnym teoriom, jesteśmy młode i jeśli chodzi o "parametr wieku" możemy mieć jeszcze nawet dwójkę dzieci spokojnie:)
    A poza tym - ja wierzę w czynnik nadprzyrodzony - w Boga ;)
    pozdrawiam wieczornie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 23:15

    hewa81, kattalinna, kaasik, Tova33 lubią tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka, mój gin "przypisał" mi trójkę ;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :)
    Kattalinna czasem pocieszenie od obcych dużo lepsze niż od bliskich - teściowa mi powiedziała, ze dobrze ze się dzieci nie urodziły,.bo jakby byly chore to cala rodzina by na to patrzyła...a ja w swej naiwności myślałam, ze matka matkę zrozumie..
    Szyszka, mi ten czynnik nadprzyrodzony chyba umknął..mam wielki żal do Boga
    Jak śpiewa Geppert "czemu mi dałeś wiarę w cud, a potem odebrałeś wszystko?"

    Staram się myśleć pozytywnie i łapać sie kazdej nadziei, ale jakos Boga już przestalam prosić

    Milej niedzieli babeczki! I sobie tez tego życzę bo właśnie do teściowej jadę....

    kaasik lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTOSIOWA,
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, oparcia wśród najbliższych, samych pogodnych dni i spełnienia tych najskrytszych marzeń. 100 lat!!!

    ktosiowa, Elf lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to witam się z Wami i życzę każdej spokojnego niedzielnego popołudnia :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    KTOSIOWA,
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, oparcia wśród najbliższych, samych pogodnych dni i spełnienia tych najskrytszych marzeń. 100 lat!!!
    Dziękuję i częstuje wystawnym winem :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Dziękuję i częstuje wystawnym winem :)
    Wystawne, jak wystawne. Lepiej żeby było wytrawne czerwone, bo na endometrium dobre :) A Ty jesteś na początku cyklu wiec teraz jest wskazane :)
    (no chyba ze miało być wytrawne, a napisało się inaczej ;P )
    Twoje zdrowie!!!

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Wystawne, jak wystawne. Lepiej żeby było wytrawne czerwone, bo na endometrium dobre :) A Ty jesteś na początku cyklu wiec teraz jest wskazane :)
    (no chyba ze miało być wytrawne, a napisało się inaczej ;P )
    Twoje zdrowie!!!
    Oczywiście, ze miało byc wytrawne!

    hewa81, Tova33 lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale narobiłaś mi smaka tym winem ktosiowa...
    Ja to już niemal dni liczę i butelki zbieram w barku - taka jestem smakoszka hehe.
    A co do zajścia w ciążę... To tak jak już pisałam w innym temacie...
    Nie znacie dnia ni godziny...
    Ile jest ciąż w cyklach "bezowulacyjnych" wg OF?
    Ile jest ciąż w cyklach "bezowulacyjnych" potwierdzonych przez monitoring?
    Dla mnie to jest działalność Boża - cud w wielu przypadkach. Nie mówię tu o sobie, bo u mnie chyba nie było aż tak wielkiego problemu, bo zaszłam w 10cs, ale znam tu na OF dziewczynę, która stara się właśnie 8 lat, ma 7 Aniołków, przygodę z nieudana adopcją na koncie i na 40-ste urodziny dostała prezent w postaci kolejnej ciąży. W chwili obecnej jest na początku II trymestru - czyli chyba najgorsze za nią. Bardzo jej kibicuję i lecą mi łzy wzruszenia gdy czytam jej historię.
    Także wiecie...
    Nie znacie dnia ni godziny...
    A, że czasem Bóg coś daje i zabiera...
    Pewnie ma w tym jakiś cel, choć dla nas - małych Ludków jest to nie do pojęcia i powoduje w nas bunt.
    Możecie napisać: co ty tam wiesz, przecież w ciąży jesteś...
    Ale i ja przeżyłam wiele złych okresów w swoim życiu choć na innych płaszczyznach. Wiara w Boga wtedy mi pomagała.

    Lianna, kattalinna, ktosiowa, hewa81 lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, najlepsze życzenia :)
    Też mi narobiłaś smaka - wieczorem czas na grzańca :D

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa ja też dołączam się do życzeń! Stukam się lampką z wystawnym winem ;)

    Życzę świadomego, pięknego przeżywania "dziś", bez uciekania w "jutro" czy rozpamiętywania "wczoraj". Tylko to nas uratuje ;)

    ktosiowa, Tova33, Greetta, Nanatasza lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ