X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Papierowka i zycze spokojnej ciazy. Ja jutro mam wizyte u ginekologa. Mieszkam w Niemczech i choc mamy wszystko pozamykane to sluzba zdrowia nadal dobrze funkcjonuje. Ciesze sie, ze nikt nie dzwonil i nie odwolal mi tej wizyty, bo dzis na bieliznie znow zauwazylam brazowe uplawy. Jest ich naprawde znikoma ilosc, ale zbliza sie termin straty moich blizniakow i wole sie upewnic czy wszystko z malenstwem dobrze.
    Kropka nadal trzymam kciuki :)

    Dakota, Papierówka lubią tę wiadomość

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen wrote:
    Gratuluje Papierowka i zycze spokojnej ciazy. Ja jutro mam wizyte u ginekologa. Mieszkam w Niemczech i choc mamy wszystko pozamykane to sluzba zdrowia nadal dobrze funkcjonuje. Ciesze sie, ze nikt nie dzwonil i nie odwolal mi tej wizyty, bo dzis na bieliznie znow zauwazylam brazowe uplawy. Jest ich naprawde znikoma ilosc, ale zbliza sie termin straty moich blizniakow i wole sie upewnic czy wszystko z malenstwem dobrze.
    Kropka nadal trzymam kciuki :)
    Kciuki za wizytę!!

    Wikisen lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 marca 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen, kciuki!

    Krrropka, no nie mogę, co tu się wyrabia u Ciebie?? 😆

    Ed: Dakota, z tym baby boomem na koniec roku to ja drugiego dnia kwarantanny już wiedziałam, że będzie 😉 porodówki będą pękać w szwach 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 19:28

    Wikisen, Dakota lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 marca 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ćwiczysz szlaczki? 😜

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 marca 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen, kciuki i daj znać po wizycie.

    Katta, no nie ma to, jak się pochwalić ładnym wykresem ;) Ale wygląda na to, że to koniec tego cyklu, powoli rozkręca mi się @. U nas wczoraj wprowadzili obowiązkową izolację, na minimum 3 tygodnie, to będzie trzeba wykorzystać ten czas ;)

    Bertha, tym razem będziemy szły prawie równo z cyklami :)

    bertha, Wikisen lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 marca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykorzystuj dobrze 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 27 marca 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka, gratuluje!

    Papierówka, Wikisen lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 28 marca 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dawno mnie nie było. Nie ma co, przy dwójce maluchów świat wygląda trochę inaczej. Ale udało mi się nadrobić wątek.
    Annie współczuję straty. Podziwiam Twoją siłę, życzę aby Wasze starania przyniosły owoc.
    Gratuluję nowych ciąż :)
    W ogóle strasznie się porobiło na świecie. Osobiście cieszę się że urodziłam przed epidemia. Wyobrażam sobie w jakim stresie są staraczki i ciężarne, kiedy np muszą iść do laboratorium. O ile działają.
    Pociesza mnie fakt, że dzieci dobrze przechodzą te chorobę.
    My sobie spokojnie siedzimy w domu z wielkim ogrodem więc na codzień nie odczuwam większych zmian.
    Trzymam kciuki za nasz wątek. Nie spodziewałam się że jeszcze tyle się tu będzie działo. Ale co tam PESEL, działajcie dziewczyny i nie traccie nadziei. Ja jestem przykładem że wszystko możliwe.
    Pozdrawiam :)

    kattalinna, Annie1981, Dakota, joka789 lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 marca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwierzę ze wszystko jest możliwe dopiero jak mi się uda... :( dla mnie to jakaś abstrakcja ze się nie udaje bo nie ma u nas jakiejs tragedii, a wkoło wszyscy zachodzą w kolejne ciąże. Naprawdę tego nie pojmuje, dlaczego...

    krrropka, Wikisen lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ja uwierzę ze wszystko jest możliwe dopiero jak mi się uda... :( dla mnie to jakaś abstrakcja ze się nie udaje bo nie ma u nas jakiejs tragedii, a wkoło wszyscy zachodzą w kolejne ciąże. Naprawdę tego nie pojmuje, dlaczego...

    mogę się tylko pod tym podpisać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 22:41

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 marca 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ja uwierzę ze wszystko jest możliwe dopiero jak mi się uda... :( dla mnie to jakaś abstrakcja ze się nie udaje bo nie ma u nas jakiejs tragedii, a wkoło wszyscy zachodzą w kolejne ciąże. Naprawdę tego nie pojmuje, dlaczego...
    Dokładnie, to taka niesprawiedliwość 🙁
    Ja ostatnio odkryłam Panią Agnieszkę, która profesjonalnie zajmuje się niepłodnością, ale od strony duchowej, psychologicznej. Sama o dziecko starała się 10 lat.
    Mówiła, że trafiają do niej pacjentki, które starają się latami, a zdarza się, że po 1 sesji u niej, zachodzą w ciążę, bo odblokowały głowę.
    Na razie przesluchalam tylko kilka podcastów, ale podoba mi się to, co ona mówi. Są tam też relaksacje, które można robić.
    Może zajrzyj i zobacz czy będziesz mogła z tego skorzystać. Polecam.

    Jej fanpage nazywa się:
    Agnieszka Grobelna Centrum Wspierania Płodności

    A tak się nazywa grupa na FB, tam też wrzuca filmiki:
    Nigdy się nie poddawaj

    krrropka, Dakota, bertha lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 marca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, dzieki, ja na pewno zajrzę. A gdzie ona umieszcza swoje podcasty? Na fb czy na spotify też?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 marca 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, dzieki, ja na pewno zajrzę. A gdzie ona umieszcza swoje podcasty? Na fb czy na spotify też?
    Chyba tylko na FB. Ja na Spotify jej nie znalazłam.
    Na kwietniowym testowaniu właśnie dziewczyna zaszła w ciążę. Trochę zmieniła suplementy, ilość serduszkowania, ale też właśnie bardzo chwaliła te podcasty, że oczyściły jej głowę i zmieniły sposób myślenia, co pozwoliło przyjąć ciążę 🙂

    krrropka lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja tez zajrzę, dzięki, Ty zawsze fajne rzeczy nam podsuwasz do poczytania.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Annie, tez posłucham tej Agnieszki!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dokładnie, to taka niesprawiedliwość 🙁
    Ja ostatnio odkryłam Panią Agnieszkę, która profesjonalnie zajmuje się niepłodnością, ale od strony duchowej, psychologicznej. Sama o dziecko starała się 10 lat.
    Mówiła, że trafiają do niej pacjentki, które starają się latami, a zdarza się, że po 1 sesji u niej, zachodzą w ciążę, bo odblokowały głowę.
    Na razie przesluchalam tylko kilka podcastów, ale podoba mi się to, co ona mówi. Są tam też relaksacje, które można robić.
    Może zajrzyj i zobacz czy będziesz mogła z tego skorzystać. Polecam.

    Jej fanpage nazywa się:
    Agnieszka Grobelna Centrum Wspierania Płodności

    A tak się nazywa grupa na FB, tam też wrzuca filmiki:
    Nigdy się nie poddawaj

    A masz jakiegoś linka do jakiejs relaksacji? Tak na szybko przejrzałam jej fanpage i nie widzę tam.. :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!Raczej Was nie nadrobie .Pragnę donieść,że wczoraj o 9.06 i 9.08 przyszły na świat nasze córeczki.Cesarkę miałam w 36 tygodniu,dziewczyny z wagą 2140 i 2040,grzeją się w inkubatorkach.Większej wczoraj odłączyli tlen,mniejsza ma dalej,planują dzisiaj odłączyć.
    W szpitalu jestem od 16.03 non stop pod obserwacją,tęsknię za domem bardzo,ale warto,dziewczynki śliczne i nie mogę doczekać się kiedy wrócimy do domu.
    Ja po cesarce dochodzę do siebie,najbardziej dał mi w kość wczoraj żołądek,zwracałam kilka razy,dzisiaj już ok.
    Wszystkim u których pojawiły się fasolki składam serdeczne gratulacje.

    kattalinna, bertha, krrropka, Papierówka, Greetta, Annie1981, Dakota, ktosiowa, Wikisen, emdar lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, gratuluję! Dużo sił dla Ciebie i dziewczynek 😘 obyście szybko do domu mogły iść 🙂 jak imiona, wiedziałaś która jest która?

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Hej dziewczyny!Raczej Was nie nadrobie .Pragnę donieść,że wczoraj o 9.06 i 9.08 przyszły na świat nasze córeczki.Cesarkę miałam w 36 tygodniu,dziewczyny z wagą 2140 i 2040,grzeją się w inkubatorkach.Większej wczoraj odłączyli tlen,mniejsza ma dalej,planują dzisiaj odłączyć.
    W szpitalu jestem od 16.03 non stop pod obserwacją,tęsknię za domem bardzo,ale warto,dziewczynki śliczne i nie mogę doczekać się kiedy wrócimy do domu.
    Ja po cesarce dochodzę do siebie,najbardziej dał mi w kość wczoraj żołądek,zwracałam kilka razy,dzisiaj już ok.
    Wszystkim u których pojawiły się fasolki składam serdeczne gratulacje.

    Gratulacje!!!! Ale super, masz już swoje córeczki po drugiej stronie brzuszka 😍

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, gratuluję i wszystkiego dobrego dla Was. Życzę szybkiego powrotu do domu.

    Grosia lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ