X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 października 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Dziewczyny, DZIEKUJE!!!
    Dzisiaj beta 5077 UI 😊

    Nadal nie moge w to uwierzyc, choc tym razem - w porownaniu do dwoch ostatnich ciaz z 2019 i 2020 roku - jakos czuje obecnosc maluszka wokol mnie ❤️
    A może to obecność maluszków? 👶👶

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 12 października 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Maggia, gratuluję :)
    u mnie pierwsza iui nieudana, wzięła się stara baba za dzieci. Już chyba czas się pogodzić, że nic z tego nie będzie.

    Aga, po pierwsze nie jestes stara, a po drugie kazdy sukces jest poprzedzony porazkami, wiec nie poddawaj sie i caly czas ufaj. Bog ma plan dla wszystkich...

    bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 12 października 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    A może to obecność maluszków? 👶👶
    Katta , nie ma blizniat nigdzie w rodzinie. Poza tym beta chyba bylaby znacznie wyzsza? ;)

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 października 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie który do dpo? Bliźnięta w rodzinie nie są obowiązkowe, z wiekiem podobno wzrasta prawdopodobieństwo ciąży mnogiej, fajnie by było gdybyś potwierdziła 😉

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 października 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia. Kiedy wizyta?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 13 października 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Pytanie który do dpo? Bliźnięta w rodzinie nie są obowiązkowe, z wiekiem podobno wzrasta prawdopodobieństwo ciąży mnogiej, fajnie by było gdybyś potwierdziła 😉
    Katta, wczoraj jak robilam te bete 5077UI to byl 20ty dpo.

    Annie, wizyta w czwartek rano.... ale dobrze bedzie! ☺️

    bertha lubi tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 października 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Katta, wczoraj jak robilam te bete 5077UI to byl 20ty dpo.

    Annie, wizyta w czwartek rano.... ale dobrze bedzie! ☺️
    Wow, ale beta. Ja 18dpo miałam betę 616.
    Pewnie, że będzie dobrze, czekamy na fotkę z USG 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 października 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, a ty kiedy testujesz? U mnie 11dpo i bialo.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 15 października 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sa dwa pecherzyki

    kattalinna, bertha, Annie1981, Lolipop, Papierówka lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 października 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, czyli miałam dobrego czuja ❤️❤️ cudownie!

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 15 października 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Maggia, czyli miałam dobrego czuja ❤️❤️ cudownie!

    Dla mnie to nie jest cudowna wiadomosc, szczerze mowiac jestem zalamana i boje sie. Boje sie, ze bedzie ciezko, boje sie ze nie roztroje sie zeby poswiecic nalezyta uwage wszystkim dzieciom, boje sie ze moj starszy syn bedzie poszkodowany, ze te dzieci beda poszkodowane, bo przeciez z takimi maluchami jest mnostwo roboty! Strasznie sie poplakalam i nadal to do mnie nie dociera... moze ja dziwna jestem, ale ja po prostu strasznie sie boje....
    Moj partner nie jest 100% czasu ze mna, kursuje miedzy USA a Polska, w USA ma dzieci z poprzedniego malzenstwa. Ja jestem tutaj czasami sama z synem, moi rodzice 400km stad. Poukladalam sobie logistyke i wszystko w glowie jesli chodzi o nowe dziecko, nie chcialam zeby syn byl jedynakiem.... ale nie poukladalam blizniat! Nie wyobrazam sobie tego po prostu. Wiem ze hormony szaleja, ale ja mialam sie cieszyc po tej wizycie dzisiejszej a jestem przerazona....! :(

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Dla mnie to nie jest cudowna wiadomosc, szczerze mowiac jestem zalamana i boje sie. Boje sie, ze bedzie ciezko, boje sie ze nie roztroje sie zeby poswiecic nalezyta uwage wszystkim dzieciom, boje sie ze moj starszy syn bedzie poszkodowany, ze te dzieci beda poszkodowane, bo przeciez z takimi maluchami jest mnostwo roboty! Strasznie sie poplakalam i nadal to do mnie nie dociera... moze ja dziwna jestem, ale ja po prostu strasznie sie boje....
    Moj partner nie jest 100% czasu ze mna, kursuje miedzy USA a Polska, w USA ma dzieci z poprzedniego malzenstwa. Ja jestem tutaj czasami sama z synem, moi rodzice 400km stad. Poukladalam sobie logistyke i wszystko w glowie jesli chodzi o nowe dziecko, nie chcialam zeby syn byl jedynakiem.... ale nie poukladalam blizniat! Nie wyobrazam sobie tego po prostu. Wiem ze hormony szaleja, ale ja mialam sie cieszyc po tej wizycie dzisiejszej a jestem przerazona....! :(
    Ja rozumiem. Ale pisanie tego do dziewczyn, które walczą jest do przemyślenia.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 października 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, myślę, że 99% kobiet tak reaguje na wieść o bliźniętach. Mamy tu jedną mamę w sumie czwórki, może zajrzy i doda Ci otuchy. Wszystko jest w naszych głowach 😘

    Maggia, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 października 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Ja rozumiem. Ale pisanie tego do dziewczyn, które walczą jest do przemyślenia.
    Aga, Maggia też się starała, ma prawo do obaw i pisania tu tego bo od tego tu jesteśmy. Wiem, że cudze ciąże w pewnym momencie zaczynają boleć. Każda z nas ma swoją historię i jakieś zmagania, dwie kreski na teście nie powodują że nagle wszystko się zmienia i pojawia się napis "happy end".

    Maggia, Lolipop lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 października 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, na pewno wszystko sie dobrze ulozy, kobiety sa mistrzyniami logistyki domowej wiec cos co teraz wydaje ci sie niemozliwe za pare lat bedziesz uwazala za bulke z maslem.
    Ale niesamowity cud!
    A powiedz, mialas jakas stymulacje w tym cyklu? Wiedzialas ze masz podwojna owulacje?

    Maggia, kattalinna lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 15 października 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Ja rozumiem. Ale pisanie tego do dziewczyn, które walczą jest do przemyślenia.
    Mysle ze ta uwaga jest mocno nie na miejscu. Ja tez walczylam o pierwsze dziecko i teraz o drugie. I w czasie kiedy bardzo sie staralam o dziecko, nie odebralabym tego jako cos negatywnego, jesli inna kobieta wyznalaby ze jest przerazona jak sobie to wszystko pouklada. Wrecz przeciwnie, staralabym sie zrozumiec ja a nie dolowac jeszcze bardziej swoimi komentarzami.
    Mysle, ze mozemy sie tutaj szczerze dzielic wszystkimi przezyciami i emocjami, ktore w nas sa, bo w koncu gdzie jak nie tu. Podzielilam sie swoim przerazeniem, obawami jak to bedzie i tak jak Katta napisala ponizej sa to ponoc naturalne odczucia przy wiadomosci o ciazy mnogiej. Ciaza i dzieci to nie tylko szczescie i lukier ale tez obawy, trud i ogromny wysilek. Wiec badzmy ze soba szczere i traktujmy sie z zyczliwoscia.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sądzę, że jest na miejscu bo każda z nas ma prawo pisać o swoich odczuciach i opiniach natomiast uważam, że oczywiście, że sobie poradzisz. Dlaczego miałabyś sobie nie poradzić?
    Niestety wiem co to walka o dziecko, prawie trzy lata staraliśmy się o córkę. To nie jest tak, że nie wiem o czym piszę. Bardzo kibicuję każdej z nas i cudze ciąże kattalinna mnie nie bolą bo chodzi mi o moją własną. Jak każdej z nas tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2020, 14:08

  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 15 października 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Maggia, na pewno wszystko sie dobrze ulozy, kobiety sa mistrzyniami logistyki domowej wiec cos co teraz wydaje ci sie niemozliwe za pare lat bedziesz uwazala za bulke z maslem.
    Ale niesamowity cud!
    A powiedz, mialas jakas stymulacje w tym cyklu? Wiedzialas ze masz podwojna owulacje?

    Berta kochana, ja nic nie bralam poza wiesiolkiem i witaminami, nigdy nie mialam stymulacji i rowniez sie zdziwilam dzis jak moj dr Cz. (ktory prowadzil moja pierwsza ciaze, pomagal po poronieniach) zapytal czy czyms sie wspomagalam. Przeciez bylam u niego na wizycie miesiac temu juz spanikowana ze moze hormony mam nie takie i dlatego sie nie udaje i on dobrze wie, jaka moja sytuacja hormonalna. Myslal, ze sobie cos za jego plecami bede zazywac? 🤔
    Ogolnie to ja jestem bardzo wrazliwa na hormony, mam migrene wiec antykoncepcja hormonalna zawsze odpadala, po duphastonie w ostatniej ciazy (2019r) myslalam ze popelnie samobojstwo - taka depresja, niemoc, obrzeki i co dwa dni migrena. Wiec ja sie hormonow boje jak ognia. Mysle ze nie przezylabym stymulacji.

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 października 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Berta kochana, ja nic nie bralam poza wiesiolkiem i witaminami, nigdy nie mialam stymulacji i rowniez sie zdziwilam dzis jak moj dr Cz. (ktory prowadzil moja pierwsza ciaze, pomagal po poronieniach) zapytal czy czyms sie wspomagalam. Przeciez bylam u niego na wizycie miesiac temu juz spanikowana ze moze hormony mam nie takie i dlatego sie nie udaje i on dobrze wie, jaka moja sytuacja hormonalna. Myslal, ze sobie cos za jego plecami bede zazywac? 🤔
    Ogolnie to ja jestem bardzo wrazliwa na hormony, mam migrene wiec antykoncepcja hormonalna zawsze odpadala, po duphastonie w ostatniej ciazy (2019r) myslalam ze popelnie samobojstwo - taka depresja, niemoc, obrzeki i co dwa dni migrena. Wiec ja sie hormonow boje jak ognia. Mysle ze nie przezylabym stymulacji.
    Wow, to faktycznie, te dzieciaczki bardzo chcialy zebys byla ich mamą :) :) :)
    Przesyłam duzo siły.

    ...i łzy mi sie w oczach pojawiają, bo tak bardzo chcialabym zeby jakas duszyczka chciala zostać moim dzieckiem... :(

    Maggia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Wow, to faktycznie, te dzieciaczki bardzo chcialy zebys byla ich mamą :) :) :)
    Przesyłam duzo siły.

    ...i łzy mi sie w oczach pojawiają, bo tak bardzo chcialabym zeby jakas duszyczka chciala zostać moim dzieckiem... :(
    Bertha, na pewno czeka na Ciebie dzieciątko. Z Twoich postów zawsze przebija taka dobroć , że po prostu nie może być inaczej.

    Maggia lubi tę wiadomość

‹‹ 542 543 544 545 546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ