X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia, gratuluję, uwierz mi, dasz radę. Nie chcę Ci pisać, że będzie super i łatwo, bo z pewnością nie zawsze tak będzie, ale da się :) Zobaczysz, wiem co piszę ;) (Mam bliźniacze rodzeństwo, a różnica wieku jest między nami taka, jak będzie u Was)
    Papierówka, gratuluję, śliczna kruszynka. Wszystkiego dobrego dla całej Waszej czwórki.

    Maggia lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 października 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 1510, bardzo mi przykro, tulę. Masz plan co dalej? I nie wmawiaj sobie, że jesteś za stara, masz owu - to za stara nie jesteś! Trzymam za Ciebie kciuki.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 19 października 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka wrote:
    Dzień dobry :) Mam na imię Kornelia. Dziś skończyłam 9 dni :) Zaskoczyłam wszystkich, bo postanowiłam wyjść w pierwszy dzień donoszenia 37+0 tc :D Urodziłam się 9 października o godzinie 17:35. Mama mnie urodziła w 2,5 godziny w szpitalu i nie zdążyła się nawet zmęczyć ;) Dostałam 10 pkt. Tatuś przeciął mi pępowinę! Jestem malutka, ale silna 2310g 48 cm. W trzeciej dobie wróciłam do domku <3
    c480c2a0c042.jpg

    Cudowna malutka! Witamy na swiecie!
    Jak sie czujecie? Ale cudny czas przed Wami 😍❤️!!!

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 19 października 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    jaka kruszynka słodziutka . Gratulacje 😍😍😍

    i moje dzieci też spieszyły się na świat i wychodziły szybciej a 3 w 36tyg 😆 tyle że z waga ,3380

    Maggia brzmisz jakbyś miała depresję albo była blisko ja mieć a huśtawka hormonalna pewnie to pogłębia:( w twoim przypadku najlepszym wyjściem byłoby wychodzić jak najwięcej do ludzi i odciągać myśli od tego co cię smuci . cieszyć się małym i starać się znajdywać jak najwięcej zajęć z młodym na świeżym powietrzu. choc wiem że ta sytuacja teraz z niczym nie pomaga ale uwierz ..stres , ciągle nakręcanie się również nie . może poszukaj kogoś z kim mogłabyś wychodzić na spacer albo już kogoś takiego masz ? nie wiem . wiem natomiast że samej będzie ci ciężko i mam nadzieję że narzeczony postara się cię wesprzeć

    Lolipop dziekuje Ci kochana, staram sie bo wlasnie na zewnatrz jakos lzej na duszy.

    Ale musze Wam powiedziec, ze nie wiem czy to fakt, ze narzeczony wczoraj bezpiecznie przylecial, czy po prostu taki dzis dzien ale po tym jak wczoraj doslownie tonelam w lzach i czulam sie jak kupa (fizycznie), dzis czuje sie o niebo lepiej. Draznia mnie zapachy masakrycznie, ale to wlasciwie wszystko, nie ma bolu brzucha, nie ma az takich czarnych mysli, nie obudzilam sie z taka ciezkoscia na duszy i sercu, tylko jakos tak lzej. 🤔 az z tego wszystkiego poszlam rano zbadac bete ponownie, bo tak sie czuje jakby troche hormony zelzaly, zmalaly, co czytalam ze moze sie zdarzyc, jesli jeden pecherzyk sie wchlonie. Nie wiem jak tu wstawic zdjecie usg, ale wg mnie jak patrzylam na ekran usg to jeden pecherzyk wygladal wyraznie, z tym charakterystycznym pierscionkiem w srodku, a drugi - ten ktory ja zauwazylam a doktor dopiero nakierowal glowice po mojej sugestii - jakos tak inaczej wygladal, i ten pierscionek w srodku taki niewyrazny, maly. Nie chce za wczesnie wyrokowac, ale moze to zle samopoczucie przez ostatnie kilka dni bylo efektem zanikania jednego pecherzyka?

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 19 października 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Magia, gratuluję, uwierz mi, dasz radę. Nie chcę Ci pisać, że będzie super i łatwo, bo z pewnością nie zawsze tak będzie, ale da się :) Zobaczysz, wiem co piszę ;) (Mam bliźniacze rodzeństwo, a różnica wieku jest między nami taka, jak będzie u Was)
    Papierówka, gratuluję, śliczna kruszynka. Wszystkiego dobrego dla całej Waszej czwórki.

    Krrrpeczko, dziekuje. Czyli jestes o 5 lat starsza od swojego blizniaczego rodzenstwa?

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 października 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka. Serdeczne gratulacje 😍 Niech malutka chowa się zdrowo 🙂

    Maggi. Bardzo się cieszę, że dziś czujesz się lepiej, ale uważnie się obserwuj, bo z depresją nie ma żartów.

    Ja się właśnie dowiedziałam, że drugie podejście do NIFTY się nie udało 🙈 Nie wiem co teraz 🙁

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, nie wiem szczerze. Nie wierzę, że się kiedykolwiek uda, to jakaś abstrakcja. Ja i ciąża.

    Annie81, kurde jak to?

    Bertha, co u Ciebie?

    Nie wiecie co u Kalci?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 października 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:

    Annie81, kurde jak to?
    Chyba przez heparynę.

    Maggia lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 19 października 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Chyba przez heparynę.

    Annie, a to badanie jest obowiazkowe? Robisz to prywatnie? Planujesz zrobic je pozniej?

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 października 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Annie, a to badanie jest obowiazkowe? Robisz to prywatnie? Planujesz zrobic je pozniej?
    Nie, to się robi prywatnie, kosztuje 2500 zł, więc wydawało mi się kiedyś, że jedyny problem to finanse. Jak bardzo się myliłam 🙈
    Jestem w kontakcie z inną kliniką, może uda się, że u nich wyjdzie, bo mają bardziej czułe badanie, ale to mają mi jutro potwierdzić.
    Ja się bardzo boję, że w moim wieku będę miała dziecko z wadą genetyczna, więc dla mnie to badanie to must have.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 21 października 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to znowu ja... czuje sie lepiej, nie placze i mam wiecej energii. Prawie w ogole nie boli mnie juz brzuch i mam chyba mniejsze mdlosci. 🤔

    kattalinna, Annie1981, krrropka lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 października 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Dziewczyny, to znowu ja... czuje sie lepiej, nie placze i mam wiecej energii. Prawie w ogole nie boli mnie juz brzuch i mam chyba mniejsze mdlosci. 🤔
    Super, a mąż jest cały czas z Tobą?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 21 października 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Super, a mąż jest cały czas z Tobą?
    Tak, ale on mnie akurat ostatnio denerwuje - w ogole nie jest wyrozumialy dla moich humorow. Nie bierze poprawki na to, ze ja sama ze soba sie nie czuje najlepiej i hormony mi szaleja i czepia sie mnie jak jestem humorzasta. Ehhh, czasami trudno byc kobieta....

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 października 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Tak, ale on mnie akurat ostatnio denerwuje - w ogole nie jest wyrozumialy dla moich humorow. Nie bierze poprawki na to, ze ja sama ze soba sie nie czuje najlepiej i hormony mi szaleja i czepia sie mnie jak jestem humorzasta. Ehhh, czasami trudno byc kobieta....
    Mój też na początku mnie denerwował m.in. z tego powodu. Prawdopodobnie mimo wszystko czujesz się przy nim bezpiecznie. Zaobserwuj co się będzie działo z Tobą jak wyjedzie. Życzę oczywiście, żeby tamten epizod już się nie powtórzył 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 października 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, tak między nami jest 5 lat różnicy. Cieszę się, że czujesz się już lepiej i oby tak dalej.


    Aga1510, niestety bardzo dobrze Cię rozumiem, mam to samo odczucie, też mi się wydaje, ze to się nie zdarzy. Dzisiaj przeczytałam takie ładne słowa, dziewczyny, która też bardzo długo się starała i w końcu sie udało: "Gdy tracisz nadzieję. Gdy akceptacja zamyka drzwi marzeniom. Oknem wkrada się cud." Tego nam życzę. :*

    Annie1981, a Ty te badania robisz prywatnie? Co z NHS-em?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2020, 13:44

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 października 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka. Piękne słowa, też trzymam kciuki za cud dla Was wszystkich tutaj 🙂
    Ja robię NIFTY prywatnie, takich badań nie robią na NHS, one są bardzo drogie. Na NHS w przyszłym tygodniu będę miała tzw. Test Potrójny, ale on jest wiarygodny tylko w 70%, a NIFTY 95%, więc temu pierwszemu nie ufam.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 października 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Papierówka. Serdeczne gratulacje 😍 Niech malutka chowa się zdrowo 🙂

    Maggi. Bardzo się cieszę, że dziś czujesz się lepiej, ale uważnie się obserwuj, bo z depresją nie ma żartów.

    Ja się właśnie dowiedziałam, że drugie podejście do NIFTY się nie udało 🙈 Nie wiem co teraz 🙁
    O kurcze, nie wiedzialam ze przez heparyne moze nie wyjsc 😱

    Maggia, tak ja z Wro. Ale jak jestes z Wawy to bardzo polecam Ize Mietke na akupunkture. Ona ma duzo staraczek i kobiet w ciazy. Mialam u niej praktyki, i ona sama jest taka ciepla i tak ladnie mowi o tej rownowadze i emocjach. Bardzo polecam wlasnie w ciazy, szczegolnie jak emocje trzeba opanowac.


    U mnie kolejny cykl, nie wiem czy bedzie obstawiony, bo M wroci w owulacje moze, a moze nie..
    ja juz zaczynam namawiac M na psa.
    Wiem ze nie lubimy tego slowa, ale serio czuje sie juz za stara... tak sie dzisiaj i ostatnimi czasy czuje... jeszcze niedawno tak nie mialam. :( i czuje troche jakbym miala stracone zycie..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 26 października 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    O kurcze, nie wiedzialam ze przez heparyne moze nie wyjsc 😱

    Maggia, tak ja z Wro. Ale jak jestes z Wawy to bardzo polecam Ize Mietke na akupunkture. Ona ma duzo staraczek i kobiet w ciazy. Mialam u niej praktyki, i ona sama jest taka ciepla i tak ladnie mowi o tej rownowadze i emocjach. Bardzo polecam wlasnie w ciazy, szczegolnie jak emocje trzeba opanowac.


    U mnie kolejny cykl, nie wiem czy bedzie obstawiony, bo M wroci w owulacje moze, a moze nie..
    ja juz zaczynam namawiac M na psa.
    Wiem ze nie lubimy tego slowa, ale serio czuje sie juz za stara... tak sie dzisiaj i ostatnimi czasy czuje... jeszcze niedawno tak nie mialam. :( i czuje troche jakbym miala stracone zycie..

    Bertha, Malgorzata Rozenek ma 49 lat (jest pacjentka mojej kolezanki, wiec wiem) i wlasnie urodzila Henia. Wszystko jest jeszcze mozliwe.

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 26 października 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Mój też na początku mnie denerwował m.in. z tego powodu. Prawdopodobnie mimo wszystko czujesz się przy nim bezpiecznie. Zaobserwuj co się będzie działo z Tobą jak wyjedzie. Życzę oczywiście, żeby tamten epizod już się nie powtórzył 🙂

    Annie, jaki epizod? U mnie nadal depresja i nerwowosc.... :(

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 października 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Bertha, Malgorzata Rozenek ma 49 lat (jest pacjentka mojej kolezanki, wiec wiem) i wlasnie urodzila Henia. Wszystko jest jeszcze mozliwe.
    Ostatnio była w Top Model i mówiła, że ma 42 lata 😂

    Maggia wrote:
    Annie, jaki epizod? U mnie nadal depresja i nerwowosc.... :(
    To bardzo mi przykro, myślałam że przeszło.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 544 545 546 547 548 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ