X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    heh no niestety, mieszkam w zwyczajnym bloku :)
    szkoda... przydałaby się jakaś sprawdzona miejscówka na wypady bo jeszcze takowej nie mamy ;)

    Maggia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    szkoda... przydałaby się jakaś sprawdzona miejscówka na wypady bo jeszcze takowej nie mamy ;)
    a w jakie rejony jeździcie? Mazury wielkie ;)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie jeszcze nigdzie ;) razem jeszcze nie byliśmy, aktualnie rozglądamy się za jakimś pomysłem urlopowym

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zawsze jeździmy do Giżycka. To jest nasza baza wypadowa do wszelkich mazurskich rozrywek i atrakcji :-)

    Nanatasza lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 5 maja 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Giżycka mam blisko, 40 minutek :)
    Kattalina, jeśli chcecie żeglować, to wiadomo, Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki
    polecam spływy Krutynią, w ogóle całą Puszczę Piską :)

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to stare ludzie jesteśmy więc szukamy ciszy i spokoju, z dala od cywilizacji ;) jeszcze kajaki może by przeszły u męża ale żagle niestety nie. A żałuję bardzo, byłam raz i zakochałam się :) no ale to było dawno i nieprawda, teraz tylko rozrywki emerytów ;) ale żeby nie było, mój małż jest też młodszy :P

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 maja 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, emeryci :-) spływy Krutynia coś magicznego. Polecam. I wycieczki rowerowe. Można się zakochać w krajobrazie :-) ech... jeszcze dwa miesiące :-) :-) :-)

    Nanatasza, Greetta lubią tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 6 maja 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Krutyni w sezonie tłok, ale faktycznie jest tam przepięknie :)

    Katta, toż my w kwiecie wieku! :D żadna geriatria ;)
    ja liczę na to, że mojego M namówię jeszcze na skok ze spadochronu :D marzenie i przełamanie strachu, bo mam lęk wysokości i przestrzeni ;P

    miłego piątku!
    jeszcze dziś i jutro i wolne :D 1 dzień, ale zawsze cos :D

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 maja 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak, skok ze spadochronem też mi się marzy :) i mam te same lęki ;)

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    A ja mam taki lęk wysokości, że nawet do głowy by mi nie przyszło skakać ze spadochronem czy na bungee. Ale już lot balonem byłby ok. U mnie to jest taki problem, że ja muszę mieć jednolitą podstawę na której soję. Jeśli to są schody kratowane, czy podest, platforma to już jest tragedia :/ Nogi mi się uginają i są jak z galarety. Ale na studiach w akademiku mieszkałam na 8 piętrze i jak wyglądałam przez okno to nie było problemu. Także, no .... taki oto mój dziwny lęk wysokości :D I nie dam rady raczej go przezwyciężyć :(
    Ale Wam (KATTA, NATASZA) jak najbardziej kibicuję w przełamaniu lęku :)

    Życzę Wam udanego weekendu i dużo słonka. U mnie na Lubelszczyźnie piękna pogoda :)

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa pozdrawiam Ciebie i Lubelszczyzne - po 5 latach spędzonych w Lublinie w czasach studenckich sentyment został :-)

    kattalinna, hewa81 lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Hewa pozdrawiam Ciebie i Lubelszczyzne - po 5 latach spędzonych w Lublinie w czasach studenckich sentyment został :-)
    oj zostaje ;) u mnie 5 studia + 5 po. ale ja z urodzenia jestem z okolic ;)

    hewa81, Karoluś81, Vesper lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Hewa pozdrawiam Ciebie i Lubelszczyzne - po 5 latach spędzonych w Lublinie w czasach studenckich sentyment został :-)

    To ja tak mam z Krakowem :) Piękne miasto z klimatem :) Spędziłam tam 5 lat na studiach i z chęcią wracam :) Wprawdzie rzadko, ale jak tylko mam okazję to ją wykorzystuję. Tylko szkoda, że tam jest takie "ciężkie" powietrze :/

    Karoluś81, Vesper, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Lublinie nie byłam, więc chyba muszę nadrobić :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, wczoraj nabyłam w drodze kupna książkę "Niepłodność. Pomoc medyczna i psychologiczna", liczę na to, że przeczytanie mi wystarczy i nie będę musiała latać po gabinetach :)
    po tylu latach ciężko mi sobie poradzić z tym, że ciągle się nie udaje. A myślałam, że twarda baba jestem..dużo mądrych rzeczy tam napisane, trochę z boku można spojrzeć na to, co się przeżywa. Jak któraś ma czas i potrzebę, to polecam :)

    Karoluś81, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę sprawdzić w necie. Może będzie potrzebna. Ech, ciężkie to wszystko. Wiecie, że będąc w poprzednim związku, po kilku latach bezdzietnosci miałam kilka takich przykrych doświadczeń, że znajomi, nawet osoby które uważałam za przyjaciół, odsuwali się ode mnie bo nie mam dzieci. Np koleżanka nie odzywa się dłuższy czas, dowiaduję się że spodziewa się dziecka, dzwonię ucieszona żeby z nią pogadać, pogratulować, a ona jakiś dystans utrzymuje, mówi że jej głupio, bo ja nie mam dzieci i pownie mi przykro, że ona tak szybko. Zamurowalo mnie. Ja w ogóle nie jestem zazdrosna i zawsze cieszę się z każdej ciąży. A tu taka sytuacja. I to nie jedna. A później jest jeszcze gorzej bo jak dzieci się rodzą to ludzie nagle nie mają czasu na nic. Nie wiem, może faktycznie tak jest. Może się nawet kiedyś sama przekonam czego sobie życzę. Chodzi o to, że bezdzietne osoby czasem są skazane na podwójną samotność. Nie wiem czy macie podobne doświadczenia. Szczerze mówiąc to moi najbliżsi przyjaciele, grono znajomych to ci co nie mają dzieci, więc albo są sporo mlodsi, albo sporo starsi :-)

    Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, zostałam ekspertka. Szybko. Myślałam że trzeba z 200 postów mieć :-) :-) :-)

    Nanatasza, Greetta lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, muszę się pochwalić - mój małż w końcu zdał prawko :D nawet nie wiedziałam, że ma egzamin ;) ale się cieszę :) teraz się zacznie zabawa z kupnem auta...

    hewa81, Greetta, Nanatasza, Karoluś81, Vesper lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza bo ty twarda baba jesteś, ja chyba już dawno bym się poddała albo pierdolca dostała. Szacun naprawdę.

    Kattalina gratki dla męża, egzamin na prawko to straszny stres- chociaż ja zdawałam 15 lat temu - to do teraz pamiętam.

    Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego i słonecznego weekendu życzę dziewczynki :D powiem Wam, że starania zakończone ale od tego forum ciężko się odzwyczaić :D fajne, super babki tu są i muszę tu zaglądać :D kibicuję wszystkim <3 <3 <3 buziaczki :P

    Ps. Paradoks :D śmiałam się do M, że teraz będę prowadzić wykres ale w celach antykoncepcji :D jak to brzmi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 19:42

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ