X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    witam się po weekendzie :D
    Szatynka witaj wśród babeczek 81 :)

    Weekend intensywny, ciepły i słoneczny :)
    Teraz odliczam dni do środy :) a w czwartek ruszamy na 2-dniowy wypad do Gdańska - miała być Wa-wa, ale jakoś M nie był zadowolony i padło na morze :)
    W planach zoo, ogród botaniczny, muzeum narodowe z Sądem Ostatecznym Memlinga ach! :D
    A od piątku zaczynam zastrzyki. Czyli godzina wizyty coraz bliżej :)

    Doty, jak u ciebie? Rozkręciło się?

    Co u pozostałych Pań?
    Tak, u mnie całość @
    Teraz tylko czekać na następną ovu ;-)

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty głowa do góry :-)
    Dzisiaj rozmawiałam z położną i moje fsh i lh na początku cyklu są dobre. Jutro kolejne badanie i zobaczymy jak się zminia poziom hormonu w trakcie cyklu. Jakoś się tym nie martwię. I tak już jestem pogodzona z perspektywą hsg i ewentualnej laparoskopii.

    hewa81, doty22 lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTY tulę :) Powodzenia na nowy cykl :)

    KAROLUŚ - fajnie, że masz tak dobre nastawienie. Przy endometriozie niestety trzeba się nastawić na szersze działania,kroki, poszerzenie diagnostyki, więc super, że tak to sobie wszystko fajnie "poukładałaś". A HSG czy laparo są raczej do przeżycia. Wprawdzie sama nie miałam ani jednego, ani drugiego, ale z rozmów z babeczkami wiem, że da się rade. Tym bardziej, że my kobiety możemy wiele znieść w imię szczęścia :)
    No i super, że hormony w normie :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    witam się po weekendzie :D
    Szatynka witaj wśród babeczek 81 :)

    Weekend intensywny, ciepły i słoneczny :)
    Teraz odliczam dni do środy :) a w czwartek ruszamy na 2-dniowy wypad do Gdańska - miała być Wa-wa, ale jakoś M nie był zadowolony i padło na morze :)
    W planach zoo, ogród botaniczny, muzeum narodowe z Sądem Ostatecznym Memlinga ach! :D

    dzięki
    u mnie też cieplutko
    Zazdroszczę wyjazdu nad morze, matko ostatnio byłam tam w 1999r. A kocham morze. Tyle lat mnie tam nie było a przecież mam tam bliską rodzinę (dwie siostry mojej Mamy + 3 kuzynki i kuzyn) ehh no ale cóż po śmierci mojej Mamy kontakt się że tak powiem urwał :(
    Do zoo z wielką chęcią bym poszła. Z tego co pamiętam to chyba w Gdańsku-Oliwie jest i tam też chyba ten ogród botaniczny, ale nie wiem czy dobrze pamiętam bo kopę lat temu tam byłam.
    Rano poszłam na targ, kupiłam kwiaty do skrzynek na balkon, a mąż przywiózł mi 120 litrów ziemi ... także mam zajęcie po południu.
    A od wczoraj zaczęłam nowy cykl :) także jeszcze tydzień i zaczniemy na nowo próbować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2016, 11:03

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Dotty, Szatynka były testy?

    u mnie w sobotę test negatywny i plamienia się zaczęły a od wczoraj już normalna @ także nowy cykl i nowa szansa :)

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Ja w sobotę byłam u koleżanki, która będzie rodzić 13 lipca. Kazała mi głaskać brzuszek bo to podobno przynosi szczęście staraczkom. Tak więc korzystałam :-)

    Zgadzam się z tym. Jak byłam w ciąży to dwie koleżanki mnie głaskały po brzusiu i obie po krótkim czasie zaciążyły. Z tym, że jedna ciąża bliźniacza :) "Zarażałam" chłopcami :) bo obie urodziły chłopców :)
    Z chęcią teraz ja bym komuś brzuś pogłaskała aby się "zarazić" ale niestety nie mam żadnej ciężarnej koleżanki. Wszystkie moje mają już po dwójce, trójce dzieci tylko ja w tyle zostałam :( ale próbuję to nadrobić :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 maja 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie zaraże się bliźniakami. Oj marzę o takiej "przypadłości" :-) :-) :-)

    kattalinna, Eni_gma, Greetta lubią tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 23 maja 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, to chyba na mnie nie działa głaskanie.. ile ja się nagłaskałam..a efekt żaden.

    Tak, w Oliwie jest i zoo i botaniczny :)

    Ja u siebie już balkon obsadziłam - czekam też aż porośnie
    A jutro fryzjer, potem kosmetyczka - po maratonie pracy wrócę do żywych ;)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 maja 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale mnie nie martwi że mam @ nie cieszę się że teraz jest, ale jakoś nie smucę :-)
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :-)

    Ja mam intensywne trzy dni. W pracy sajgon a popołudniu dwie klientki na paznokcie a we wtorek zebranie w szkole. A T. wyjechał do Warszawy na szkolenie.

    Ale w czwartek jedziemy nad morze na cały weekend do Spa u odpoczniemy :-D
    Już nie mogę się doczekać :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 maja 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tu milcząco, że chyba wszystkie poczuły lato we włosach :)
    miłego dnia!!!

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 maja 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza ranny ptaszek :-)
    A ja czekam w laboratorium na badania.
    Pogoda letnia to szkoda czasu na Internet ;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 maja 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety przed komputerem.. muszę nadrobić prace, bo potem w teren, więc nie posiedzę..
    Karol - kiedy wyniki będziesz miała?

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 24 maja 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza, cieszę się, że podchodzicie jeszcze raz do IV :)

    hewa81, Greetta lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 maja 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Piękne Panie :)

    Pogoda faktycznie cudna, ale dla mnie na całe lato taka mogłaby pozostać i ani stopnia więcej, bo i tak już powoli moje stopy i dłonie odczuwają większe ciepło, buntują się i lekko puchną :( No także Wam życzę ciepełka pięknego a nad sobą roztoczę parasol ochronny heheh

    KAROLUŚ, a to dziś masz też poza hormonkami, podglądanie u doktora?? Dobrze pamiętam?? Także powodzenia, niech tam się pięknie pęcherzyk rozwija. I daj znać co i jak :)

    Spokojnego dnia :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki odbieram jutro i jutro też wizyta z usg o 19-tej. Zobaczymy co się dzieje. Niezależnie od badań działamy bo czas ku temu najlepszy :-) mam nadzieję że z hormonami będzie ok(wynik lh i fsh z tamtego tygodnia dobry). Jak to wyjaśnię, a mam zamiar w przyszłym tygodniu zrobić jeszcze progesteron i prolaktyne, to zostanie mi hsg i ewentualnie laparoskopia. No a potem to już musi być ciąża :-) :-) :-)

    hewa81, Nanatasza, Vesper, Greetta lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciężarne życzę Wam żeby to lato było mniej ekstremalne pod względem upałów. Co byście się dobrze czuły :-)
    Nataszko ja też pracuje przy komputerze 8 godzin. Tak więc w domu prawie wcale nie włączam. Nawet czasu nie ma, choć czasem chciałabym jakiś film dobry obejrzeć, ale to tylko zimą się udaje. Teraz to do nocki na świeżym powietrzu, potem kąpiel i lulu bo sił już brak. Tyle roboty na tej wsi. Dobrze że to lubię :-)
    A teraz zajadam się codziennie szpinakiem z ogródka. Urósł jak szalony więc sobie nie żałujemy :-) na pewno pójdzie na zdrowie.

    hewa81, kattalinna, Vesper, Greetta lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 maja 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee, będę miała siniora na ręce po pobraniu krwi. Już boli. A w tamtym tygodniu tak ładnie poszło.

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :-) nie chować się po kątach tylko pisać co u Was. Ja dzisiaj mocno czuję mój jajniczek więc to się dzieje ;) wieczorem dowiem się co konkretnie. Odpuscilam w tym cyklu testy owulacyjne bo usg chyba pewniejsze. Zresztą my z M. zawsze się staramy :-)
    Jutro Dzień Matki. I taka myśl: czy będę go kiedyś świętować z tej drugiej strony? Ech, cały czas mam nadzieję.

    hewa81, Maggia, Greetta lubią tę wiadomość

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 25 maja 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Miałam drobne tyły ale już nadrobiłam czytanie postów.
    Szatynka witaj i powodzenia w staraniach.
    Ja 02.06 wybieram się na wyczekiwana laparoskopie i jestem pełna nadziei , że ona coś wyjaśni.

    hewa81, Vesper, Maggia, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 maja 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma a ta laparoskopia to w związku z czym? Bo ja pewnie będę miała w związku z endometrioza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:03

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ