X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:50

    Helen lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona a powiedz mi jedna rzecz, jak pokazał Ci się test pozytywny to odstawiłas bromka od razu?

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka będzie dobrze, ważne, że idziecie do przodu :*
    Kasia dam znać co i jak - pewnie rano napiszę, bo mogę dziś późno wrócić. Ale się cieszę, że się udało :)

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka tule mocno i będzie dobrze, plan jest, więc teraz do działania. Trzymam kciuki :)
    Pozdrawiam dziewczyny ;)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam Wam napisać, ale mnie z systemu wyrzucało :)
    Wszystko ok, oba jajowody drożne, nie miałam nic przeciwbólowego, ale nawet nie poczułam jak mi ten cewnik przez szyjkę wkładała, potem tez nic nie bolało :)
    Pęcherzyk 26 mm - lekarka mi wczoraj mówiła, że owulacja tuż, tuż, męża wykorzystać i czekać :) Dała mi jeszcze antybiotyk jednorazowo po. Odrobinę krwawiłam, ale to właściwie taki ślad tylko, trochę na wkładce zostało.
    Powiedziała mi jeszcze, że według niej jestem zablokowana... Że głowa to dużo, bo wszystko jest w porządku. Może mnie tez coś po tym hsg odblokuje, bo już nie będę myśleć, że coś niedrożne :) No jak na mnie endometrium ładne, bo przed owulacją prawie 9, a ja po miałam najwięcej 8,5 mm po owulacji.
    Tylko żeby było ciekawie, to jeszcze mnie jakieś przeziębienie złapało... Gardło mnie pobolewa - co mogę brać? Bo najlepiej działa na mnie neo-angin, ale jak już pewnie w drugiej fazie jestem, to chyba nie jest za dobry pomysł... Płukam solą, mam tamtum verde do psikania - jak mnie jeszcze rozłoży, to nie wiem...
    Wieczorem sobie muszę mleko z czosnkiem i z miodem zrobić...
    Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 06:56

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka no to super wieści :) A widzisz, ja potem krwawiłam, na drugi dzien juz mniej,ale mialam parę skrzepów,wiec moze cos mnie jednak przetkalo ;)
    Ja przed zabiegiem mialam zastrzyk z ketonalem ale niewiele mi pomogl,bo czulam podczas wpuszczania tej soli takie rozpychanie macicy,jakbym miala okres,takie nieprzyjemne uczucie.
    To dzialajcie,bo pecherzyk piekny, ja w 10dc mialam 17 mm.Ale u mnie chyba az takie duze nie rosna, bo kiedys na usg w 14 dc mialam 17mm,a w 16 dc juz byl obraz poowulacyjny,wiec podejrzewam,ze pekam jak mam ok 20mm, po ponoc rosną 2-3mm na dobę.Wiec moze w tym cyklu udalo nam sie zaszalec na styk ;) Ale nie robie sobie nadziei.
    Spokojnie, na tym etapie to sie mozesz leczyc :)
    Co do "blokowania" jakos nie wydaje mi sie,zeby to az taki mialo wplyw,po prostu prawda jest taka ze wszystkie hormony musza zagrac,trzeba trafic w owulkę,i szansa na prawidlowe zagniezdzenie tez jest niewielka,dlatego to tak czasem trwa.Czasem trzeba troche szzcescia...tak to sobie tlumacze.

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:50

    Evaa, kasiarzyna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:50

    ewelinka2210, Helen lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:52

    ewelinka2210, renieczka, kasiarzyna, Nona, Helen lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Etam Ewelinka, nie jesteś zablokowana. Po prostu maksymalizujesz szanse i się starasz wszystko zrobic jak najlepije, Nona to była na maxa zablokowana i jakos się udało ;-)
    Czemu byłaś na maksa zablokowana? :) Dziękuje za wsparcie :*

    Kasia no możliwe, że Cię trochę przepchało - ja nic nie czułam a na usg widziałam, jak ładnie ten płyn przepływał.
    Aha - zrobiła mi jeszcze "zadrapanie" endomerium w miejscu gdzie zazwyczaj implantacja nastepuje - to się cześto przed in vitro robi - mówi, że to też może pomóc w zagnieżdżeniu.
    Kasiu no możliwe, że czasem to musi potrwać, ale same wiecie, jak to ciężko czekać, jak dookoła większość szybciukto zaskakuje...
    Ale jestem dobrej myśli - nie nastawiam się może jakoś strasznie na ten cykl (choć kto wie :)) - tylko pewnie mi tą solą wczoraj wszystkie plemniczki wypłukała - jedynie te z wieczora maja szanse pewnie.
    Kasiu a może wlaśnie sie udało i my kolejne bedziemy mieć termin na październik? :)
    Tak mówiła, że zaraz owulacja, a ja nie czułam jajnkiów - w sumie bardziej wcześniej wczoraj przed hsg. No zobaczymy. Choć dziś temperatura troche wyższa niż wczoraj - zobaczymy co dalej będzie.

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak seks byl wczoraj wieczorem po zabiegu to szanse są i to maksymalne,bo na usg mialas jeszcze niepekniety pecherzyk,ja to bym pewnie dzis "doprawiła" :D
    Pazdziernik...milo by bylo...wolalabym wakacyjny miesiac,ale w tym momencie pazdziernik nawet bedzie dla mnie najcudowniejszym miesiacem jakby sie udalo :)
    Ja kiedys czulam bol po tej stronie co mialam owulke i na usg wyszlo,ze wlasnie jestem swiezo po owulacji po widac juz plyn w zatoce, a tym razem przed zabiegiem od poniedzialku czulam cmienie jajnika,w srode bylam na zabiegu i dalej mnie bolal i okazalo sie ze mial 17mm,przestal bolec w piatek po czwartkowym seksie,wiec jak widac z tym bolem to jest roznie - raz zwiastuje nadchodzaca owulacje a raz ze plyn sie wylal juz do zatoki i podraznia otrzewną.Przestalam sie juz bolem sugerowac i tempką (latwo moze byc zaburzona)i dzialam po prostu gdy sluz jest rozciagliwy. :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zawsze najbardziej na ból stawiam, bo u mnie róźnie ze śluzem bywało, ale w tym cyklu był piękny :) Nawet lekarka się smiała, ze to ten śluz jest :D
    Nie wiem czy dziś siłę mieć będziemy jeszcze, bo cały weekend działaliśmy, wczoraj chcieliśmy przerwę, ale jak trzeba, to trzeba :) Zobaczymy co dziś będzie :)A temperatura to u mnie zawsze po rosła.
    Październik fajny miesiąc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 10:27

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka to super, że wszystko dobrze :)

    Teraz trzymam za Was kciuki dziewczyny, żeby się udało i żebyście dołączyły do październikówek :)

    A październik fajny miesiąc, zaraz po wakacjach, ale jeszcze nie zima. Mój młody tez jest z października, ale 2005 r.;)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z października są fajni ludzie :D

    paula1 lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z czerwca jestem,moj ulubiony miesiac... :) Wszystko juz obudzone do zycia,pierwsze upalne powiewy i burze :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takim czasie starania jest mi to juz naprawdę obojętne, byle nie 1 listopad, 1 kwiecien albo 29 luty :D

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a wiecie o co chodzi z monitorem owulacji w zakładce testy? Jak mi lekarka powiedziała wczoraj, ze owulacja będzie wczoraj (choć oczywiście mogła nie byc, choć w sumie juz byl duzy pęcherzyk - chyba niewiele mu brakowało do pęknięcia, bo dłużej to juz torbiel by isę mogła zrobić, prawda?) to mogę zaznaczyć szczyt? Czy raczej wysoki? Jak to jest? Korzystałyście z tego? Na razie dałam wysoki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:51

    Evaa, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:52

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jesteśmy cudaczki :D
    U mnie sniezek lekko pruszy,ale miło :)
    Ewelinka nie ma pojecia, nie uzywalam tego ;)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ