X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 2 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili jesli pisałam o małej wartości diagnostycznej to chodziło mi o te na wrogośc śluzu. Myslę że mimo tych przeciwciał uda wam się bobas bedzie silniejszy i wierze że się uda. Nie trać wiary i nadZieji. Jesli chodzi o in Vitro to ja tez byłam kiedyś przeciwna jednak teraz z biegiem czasu byłabym skłonna spróbowac i myslę o tym może jeszcze nie teraz.U mnie z kolei adopcja w tej chwili nie wchodzi w grę, bałabym się że nie pokocham innego dziecka

    Lili lubi tę wiadomość

    eweline
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    Spóźnione wszystkiego najlepszego!!! I plusika z tej okazji!;)
    8cs u mnie, ale dopiero o pierwsze;)


    bardzo dziękuję :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiuleks wrote:
    Kochana wszystkiego najlepszego :* i zycze szybciutko upragnionego bobaska :)

    Bardzo dziękuję :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Sto lat Kasandra :) i dwóch kreseczek :)


    bardzo dziękuję :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 2 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam Wam każdej z osobna powiedzieć dziękuje

    lilli Tobie chyba jeszcze nie podziękowałam, więc bardzo dziękuję :)

    Kochane ja Wam każdej z osobna i wszystkim naraz życzę pięknycb dwóch kreseczek, a mało tego powiem Wam, że głeboko wierzę w to, że każda z nas się tego doczeka :)

    paaulla84, Lili, vanessa lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 2 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,u mnie również w tym roku zawita 30 (w kwietniu). Staramy się długo ...mogłabym powiedzieć od zawsze. Nasienie męża OK. Ja jestem po cyklach stymulowanych clo, następnie HSG - jajowody drożne, następnie przerwa z uwagi na moją chorobę, a w tym cyklu jestem stymulowana CLO + METFORMAX + MENOPUR. Jutro mam monitoring i zobaczymy co się dzieje i czy będę miała podany pregnyl. Mam cichą nadzieję, że tym razem się uda.

    Trzymam kciuki za Was Kochane :)
    Kasandra - wszystkiego najlepszego i spełnienia największego pragnienia :).

    20101016580117.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Bąbel!!! :)
    No to tu się zgadzam Eweline. Mi lekarze odradzali to badanie, więc nie zrobiłam, choć mnie korci. My nigdy nie stosowaliśmy zabezpieczeń, a wiadomo na spermę można się w ten sposób uczulić. Też się obawiam swojej reakcji na dziecko. Mam jednak nadzieję, że instynkt macierzyński weźmie górę :) Poza tym wierzę, że Pan Bóg już nam jakiegoś malucha przeznaczył i tylko kwestia czasu kiedy się poznamy :) Dziękuję ci za słowa otuchy. Były momenty gdy już się pogodziłam, że swoich nigdy nie będę mieć, ale ostatnio obudziła się we mnie chęć do powalczenia jeszcze o szczęście. Więc walczę.

    assia lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co wyniki ok. Jeszcze nie mam wszystkich, bo trzeba kilka dni odczekać. TSH 1.67. Testosteron 38, stosunek LH do FSH wynosi 1.03. Morfologia i mocz ok. Próby wątrobowe też ok. Teraz tylko czekać, co mi powiedzą w klinice.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 3 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia wrote:
    Dziewczyny, któraś jest z maja? :)
    My staramy się już prawie 3 lata. Nie wiadomo, jaka przyczyna niepłodności... Niby w ost. cyklu był niski progesteron, więc na razie na tym się skupię - wracam do clo. Jestem w 11 dpo i tak mi smutno, że jutro zrobię test i znowu zobaczę tylko jedną kreskę ;(((
    Czuję, że niedługo dojdę do momentu kompletnej rezygnacji. A podobno wtedy się udaje...

    16 maj się kłania :)
    A ty z którego maja???? :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • cherry84 Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 3 marca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołacze do tegorocznych 30!My z mezem staramy sie juz ponad 3 lata i podobnie jak bąbel jestem po wielu stymulacjach clo,hsg-drozne, i nasienie meza super a ciazy jak nie bylo tak nie ma.Wine zwalam na moje pco (stale biore metformax i od 3 miesiecy inofolic) ale bez stymulacji nie mam szans na owulacje mimo to nie poddaje sie! Teraz chce sprobowac soi moze na niej sie uda,rozwazam tez donga, a jesli to nie pomoze to zostaja gonadotropiny, inseminacja i invitro.Mam ogromna nadzieje ze uda sie nam bardziej naturalnie, ale czas pokaze..
    Jesli chodzi o wrogosc sluzu to chyba wole jej nie badac bo to juz by mnie dobilo!

    Malenq lubi tę wiadomość

  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel, cherry84 witamy:)

    Milcia bardzo fajne wyniki jak narazie :)

    A do mnie w końcu przylazła @ i katuje mnie dzisiaj... Ale teraz w środę na badanka i z wynikami do gina! Przyjmiemy jakiś plan działania i walczymy dalej!

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra spóźnione życzenia urodzinowe i oczywiście jak najszybciej 2 kreseczek :)

    cherry84,bąbel a po stymulacji clo rosły u Was pęcherzyki? Bo jestem właśnie po clo dostałam dziś zastrzyk na wywołanie owu i działamy.
    Urodzinki mam 18 marca i bardzo bym chciała zrobić prezent. Mój synuś też był prezentem bo urodził się w dzień mamy :)

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jestem po monitoringu. Pęcherzyki rosną po lewej stronie jest dominujący. Podtrzymujemy dawkę 1/2 ampułki menopuru, metformax 2x1 tabletka i w środę kolejny monitoring. Mam mieć ze sobą pregnyl, bo wg doktorka pęcherzyk będzie na granicy pęknięcia. Endometrium tylko trochę za cienkie, ale jeszcze podrośnie - mam się nie stresować.

    Owca :) - po clo u mnie niestety były tylko małe pęcherzyki i dlatego włączyliśmy menopur.Na razie taki zestaw dla mnie jest super. Trzymam kciuki za owocne starania. :).

    Arlenka, dziękuję :)

    20101016580117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cykl długi, a okres krótki. Raptem dwa dni i po sprawie. Wolę się nie nastawiać, ale jak tu wyłączyć myślenie..

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja z rocznika 84 i również w trakcie starania się o maluszka. Od dziś pierwszy cykl z CLO, od września Dostinex i Duphaston bo starania bez owocne. Dodam, że to nie moja pierwsza ciąża a właściwie starania o nią - mam już 11 letnią córkę i te kilkanaście lat temu nie miałam najmniejszego problemu z zajściem w ciążę...

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Assia ja jestem z maja :)

    Witam w klubie majowiczek:)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    witam Dziewczyny :) ja właśnie wczoraj skończyłam moje 30 lat :) 7cs o trzeciego Urwiska :)
    Sto lat Kasandra! I dwóch kresek! :) I zielonego kropka! I wszystkiego co sobie wymarzysz :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Laurrena Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady:) Wiem, że zbytnie starania mogą być bezowocne i najczęściej wychodzi, jak się o tym nie myśli, ale pewne działania można jednak podjąć:) Śluz jest, owulacja jakoś na dniach, więc jest nadzieja, że może tym razem. Słyszałam, że pomaga lampka wina przed. Tak na rozluźnienie:) Ja wczoraj wypiłam po, oglądając Oscary:)
    Pozdrawiam ciepło wszystkie 30-tki:)
    ps. jest ktoś z Wrocławia?

    Laurrena
  • cherry84 Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 4 marca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca121 no jesli chodzi o moja reakcje na clo to była zawsze co drugi cykl ale dawke mialam spora bo po 2 tabsy przez 6 dni.No coz ciazy z tego nie bylo,moim zdaniem przez male endo,ale doktorek mi zawsze powtarzał ze endo nie musi byc mega do zagniezdzenia bo jak zarodek zdrowy to sie zawsze zagniezdzi.Zawsze mi powtarzał ze jakim cudem sa ciaze pozamaciczne,np.zagniezdzone w jajowodzie? wiec nie wiem do konca jak jest z tym endometrium.

    bąbel widze ze ty juz sie posiłkujesz menopurem,ciekawa jestem jakie masz dawki i ile dni bierzesz.Mi dr. polecał gonal ale poki co sie wstrzymałam,boje sie troche hiperstymulacji,ale podejrzewam ze i tak bede musiala podjac to ryzyko;)

  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 4 marca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odp, moja gin twierdzi że ładnie zareagowałam na Clo brałam najpierw od 5-9 d.c 1x1 nic nie urosło i kazała brać jeszcze przez 3 dni i wyrósł pęcherzyk 17mm, wczoraj jak byłam na usg to miał ok 23mm podała zastrzyk i się okaże. Boli mnie od wczoraj podbrzusze i wcale nie pomaga przy serduszkowaniu :( Najbardziej martwię się tym ze śluzu płodnego brak i zastanawiam się czy coś w ogóle z tego wyjdzie.
    Co do endo to teraz mi nic nie mówiła ale w sobotę było 7,21mm.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ