X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo się w ogóle starcie o dziecko? Nam idzie już 15 miesiąc niestety.

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie od grudnia 2012, wiec chyba tez jakos 15 cykl wychodzi. 3 cykl na ovufriend. Ale poki co nie ma zadnej diagnozy, czemu nie moge zafasolkowac. Ach Ci lekarze od 7 boleści :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 17:28

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie u mnie, teraz zaczęliśmy badania. W tym miesiącu hormony i badanie nasienia, potem prawdopodobnie jeśli nic w tych badaniach nie wyjdzie to będę miała robiony monitoring cyklu.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ponad 4 lata temu zaczęli... i chyba przyzwyczaiłam sie po części do tego że nic nie wychodzi nawet juz się nie łudzę... i nie liczę juz na to że @ nie przyjdzie. Wiem kiedy sie zacznie i na to czekam zupełnie tak samo jak przed staraniami :P

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7 cykl z tym, że nie do końca - ukochany pływa i nie zawsze w czasie dni płodnych jest w domu. Wychodzi samych prób jakieś 4 cykle - to chyba nie za wiele patrząc na to ile co niektóre z Was już się starają. A wiem co czuję i jak bardzo już bym chciała, to co Wy musicie czuć? :(

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od października 2011, w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu jakiś rok po porodzie przestałam miesiączkować regularnie i dopiero kilka miesięcy temu postawiono mi pełną diagnozę pcos. Podejrzenia były od razu o to ale żądnen lekarz nie wierzył bo mam już jedno dziecko i tak przez 2 lata zmarnowałam czas chodząc od jednego lekarza do drugiego...

  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas teraz leci 9cs i nie wiem czy będzie faktycznie ze staraniami ( luby wyjechany, może wrócić za późno), wcześniej były może 2 bez pilnowania się.

    livia wiem co czujesz, nam też czasem wypada przez rozłąkę... szlag wtedy mnie trafia, bo miesiąc w plecy, ale co zrobić? Albo kombinuję na wszystkie strony żeby dojechać do niego, a tu owu mnie robi w konia i się przesuwa o 3 dni :P

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, teraz się pocieszam, że dwa cykle starań przed nami :-) We wtorek mam monitoring a w środę ukochany wraca i bierzemy się do pracy ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę przyjemnych starań i powodzonka!! ;)

    livia30 lubi tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Cóż, teraz się pocieszam, że dwa cykle starań przed nami :-) We wtorek mam monitoring a w środę ukochany wraca i bierzemy się do pracy ;-)
    Powodzenia !

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Ja staram sie od grudnia 2012, wiec chyba tez jakos 15 cykl wychodzi. 3 cykl na ovufriend. Ale poki co nie ma zadnej diagnozy, czemu nie moge zafasolkowac. Ach Ci lekarze od 7 boleści :-/

    U nas niby teraz też już wszystko jest ok, a dziecka nie ma. Wcześniej miałam problem z okresem, a właściwie jego brakiem. Potem doszła tarczyca. Teraz wszystko jest w normie, a nadal nie wychodzi.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia,

    Ja w poniedziałek idę do lekarza z plikiem wykonanych już badań do tej pory. Bedzie to mój 6 gin. Moze za 6 razem cos się dowiem. Jeżeli odejde poraz kolejny z kwitkiem to spróbuje sama podziałac z medycyna naturalną (mam tu na mysli naturalne wspomagacze), bo póki co z takich specyfików jeszcze nie korzystałam, a nóż widelec one mi pomogą.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do piątku w przyszłym tygodniu. Moja gin już sama stwierdziła, że mamy się zgłosić do kliniki, bo to za długo już trwa. Ja z naturalnych wspomagaczy to stosowałam siemię lniane i olej z wiesiołka.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty jak sie urodziłaś, to ja miałam całe 2 dni - może się w inkubatorkach spotkałyśmy ;D

    Bąbel mi ginka na endo przepisała dong quai. MIałam dobre, ale tak, zeby jeszcze wspomóc. Może podpytaj gina o to...

    Milcia ja się staram 28smy cykl. Szanse maleją, ale ja jeszcze troszke wierzę :)

  • Kreskakropka Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie od kwietnia 2013 i nic.

    Dum spiro spero
    Tabvp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ten nasz rocznik jakiś pechowy jest. Ale może taka okrągła rocznica przyniesie nam szczęście :)

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez liczę na to, ze ta rocznica okragła doprowadzi mnie do szczescia :-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Cóż, teraz się pocieszam, że dwa cykle starań przed nami :-) We wtorek mam monitoring a w środę ukochany wraca i bierzemy się do pracy ;-)
    powodzenia :)

    livia30 lubi tę wiadomość

  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 6 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca121 wrote:
    assia u mnie nietety też brak śluzu płodnego więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie, jutro idę do gin aby sprawdziła czy pęcherzyk pękł jeśli tak to zostanie tylko czekać :)

    No to daj znać, jak poszło. A oprócz tego braku śluzu, to jeszcze przy Clo mam szyjkę zamkniętą, ja już naprawdę nie wiem czy to jest dobry pomysł to brać... Nie ma jakichś innych sposobów na dobre rośnięcie pęchrzyków?

    A co do długości starań, to mi teraz leci 33 cykl - w maju będzie 3 lata. Myślałam, że pójdzie jak po maśle, przez pierwsze trzy miesiące byłam w ciężkim szoku, że się nie udało, ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 22:23

    0d1y90bv78miqftl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia wrote:
    A oprócz tego braku śluzu, to jeszcze przy Clo mam szyjkę zamkniętą, ja już naprawdę nie wiem czy to jest dobry pomysł to brać... Nie ma jakichś innych sposobów na dobre rośnięcie pęchrzyków?
    Uhmmm... podpisuję się pod pytaniem, bo mam tak samo...
    Nie rocznik nasz nie jest pechowy, a 30 przyniesie szczęście :-)

    assia lubi tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ