X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Milcia, za 2 dni przekroczysz magiczną granicę :)

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już bym mogła rodzić ale żadnych oznak nie ma.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że dla nas to jest szok. Cykl listopadowy spisaliśmy na straty - przewiało mnie porządnie, więc z serduszkowania wyszły raptem 2 podejścia w okolicach dni płodnych. Potem (jak mnie przewiało) nie dałam więcej rady - wszystko bolało. Myślałam, że bardziej w grudniu może coś zaskoczy.

    Ja w tej ciąży czuję się przecudownie. Nawet jak drugi test wyszedł negatywny, pomyślałam sobie, że przynajmniej było warto poczuć się przez moment w 100% spełnioną i zobaczyć te 2 kreseczki.
    Jeżdżę sobie do pracy warszawską komunikacją, morda mi się cieszy. Imbecyle i niekulturalni ludzie nagle przestali mnie tak irytować. To wszystko jest dla mnie teraz bez znaczenia.
    Gadam do Fasolki. Mówię na nią "Perła". Mąż się ze mnie śmieje, bo ostatnio usłyszał: "a może, Fasolinko, mandarynkę byś sobie zjadła"?

    Nie chcę się za mocno nakręcać. Nie patrzę na ubranka dla dzieci itd... Podchodzę do tego z dystansem i w ogromnym szczęściu. Często mi się łzy kręcą, jak mam czas zatrzymać się na chwilę i posłać całusa tam do środka :)
    Tak bym chciała, żeby wszystko było w porządku.

    A tak swoją drogą, Kochane, jak to jest z tą betą? O czym świadczy dokładnie nasz wynik?




    Coś jeszcze: rozmawiałam ze swoją koleżanką ostatnio, która szczęśliwie urodziła synka. I też mi tłumaczyła, że to tak łatwo powiedzieć, żeby się wyluzować. Ale ona płakała miesiącami, że nie może zajść w ciążę. Zaszła po roku, kiedy powiedziała "co ma być, to będzie".
    Mój listopadowy cykl był chyba podobny. A serduszkowaliśmy z mężem w takiej miłości, jakby miał to być ostatni raz... A, i nogi do góry!!! :D


    Całuski, uściski i zapylające pszczółki do Was ślę! <3

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg, tym większe gratulacje! Czyli przeziębienia nie przeszkadzają :)

    Hormon beta hCG występuje we krwi kobiety w ciąży i krwi płodu.

    HCG to gonadotropina kosmówkowa, hormon produkowany w ciąży najpierw przez zarodek, a potem przez łożysko. Hormon hCG ma za zadanie wspomaganie i stymulację wydzielania progesteronu. Progesteron to hormon niezbędny do utrzymania ciąży.

    3 tydzień ciąży: 5 – 50 mIU/ml
    4 tydzień ciąży: 5 – 426 mIU/ml
    5 tydzień ciąży: 18 – 7340 mIU/ml
    6 tydzień ciąży: 1080 – 56500 mIU/ml
    7 – 8 tydzień ciąży: 7650 – 229000 mIU/ml
    itd.

    83c27385cd.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg na pewno będzie wszystko dobrze. Trzeba myśleć pozytywnie i cieszyć się ile wlezie. Perła na pewno to czuje więc daj jej radość:)

    Wiem, że nie łatwo jest się odciąć od tego wszystkiego. Teraz idą Święta wszystkie Mamusie z dziećmi spacerują po ulicach, kupują prezenty bo tak naprawdę cała radość Świąt jest w Dziecku. To Ono daje nam radość swoją spontanicznością, ubieraniem choinki, ekscytacją ze spotkania z Mikołajem. A tutaj człowiek się stara i nic nie wychodzi. Mimo wszystko wierzę, że kiedyś będziemy tak szczęśliwe jak Ty i Twój Mąż:)

    Buziaczki Dziewczynki

    Mg lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem pewna w 100%, że każdej z Was się uda. I naprawdę bardzo mocno za Was trzymam kciuki, żeby stało się to jak najszybciej <3

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Straszny wczoraj miałam humor, było mi tak źle, wszystkiego miałam dosyć. Dziś trochę lepiej pewnie dlatego, że jest piątek. Jedyne co mi przeszkadza to ta myśl, że za chwilę przyjdzie @

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja też już dzisiaj odstawiłam Orgametril i czekam na @ a potem zaczynam 2 cykl z clo. Nie jest łatwo ale głowa do góry Paaulla;)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj o 19.50 przyszła na świat w terminie Aleksandra. Urodziłam siłami natury, choć było ciężko, bo mała miała 4150 g i 56 cm.

    paaulla84, Mg, Rumianek, Ania_84, Misi@, Mamissima, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wspaniałe wiadomości ! Gratulacje dla Ciebie i Męża, teraz życzę, aby Was szybko wypuścili do domku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to witam się w tą ponurą sobotę dziewczyny !

    Mamissima po obiedzie zabieram się za robienie ciasta do pierniczków według Twojego przepisu, wszystko już kupiłam :)

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Graaaatulacje i uściski dla Was !!!! <3 Trzymajcie się zdrowo :*

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane,

    jestem po pierwszej wizycie u gin. Pęcherzyk ciążowy za malutki (6 mm). Mam brać Duphaston po 1 tabl.na noc i Prenatal I trymestr.
    Wczoraj zaczęłam 6 tc, a kropeczka wygląda jak na 5-ty.

    Życzę Wam udanego weekendu :)

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia gratulacje!!! :) fantastycznie że Wasze maleństwo jest już z Wami. Nie zapominaj o nas i wpadnij czasem zdać relację jak Ci jest na macierzyńskim :))

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny, wczoraj o 19.50 przyszła na świat w terminie Aleksandra. Urodziłam siłami natury, choć było ciężko, bo mała miała 4150 g i 56 cm.
    Gratulacje alez macie pieknego Mikołaja :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Co taka cisza? Pochwalić się co robiłyście przez weekend :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdycham póki co ;)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, a wyszliście już do domku?

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia Gratulację:) Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was:)

    Mg jeszcze raz gratulację i trzymaj się ciepło z tą Kropeczką:)

    Ja jak zwykle cały weekend poza domem. Teraz w końcu u siebie:) Jutro mam wolne więc będę odpoczywała.

    Spokojnej nocki:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia!! Ogromne gratulacje! Jestes Mistrzem!!!!!!To wielkie wyzwanie wydac na swiat taki kawal Dzidzi!!! Jeszcze raz ogromnie Wam gratuluje!!! Jezeli planujesz karmic naturalnie to zaopatrz sie w PureLan, bo ciezkich kilka dni przed Toba, ale on bardzo pomaga! Wystarczy jak najmniejsza tubka bo naprawde niewiele go trzeba, tylko mocno brudzi ubranie wiec trzeba sie zabezpieczyc:) AAAAle masz cudowny Mikolajkowy prezent:)))))))) Jezszce raz GRATULUJE!!!!!:))))


    Paaulla mam nadzieje, ze sie udalo zarobic ciasto:) Prawdziwa frajda jest dopiero przy ozdabianiu:)))))

    Mg jeszcze raz gtaulacje:) trzymaj sie cieplo, dbaj teraz o Was i duzo odpoczywaj:)

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ