X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:59


  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelko a co Cię ciągnie do Centrum:) Mam rodzinę w Pruszkowie:)

    Paulla a może to nie cykl się rozregulował. Robiłaś test?

    Halo Dziewczynki w szeregu zbiórka!!!

    jejciu jutro do pracy:( Nie chce mi się jak ciort. Z chęcią posiedziała bym w domku dłużej (jakieś 9 miesięcy plus macierzyński) ale do tego chyba jeszcze trochę:(

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:59


  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pewnie na odległość nie ma co:) Dziwie się parom gdzie np. On pracuje w Londynie a Ona w Polsce i widują się dwa może trzy razy do roku. Ja bym się zatęskniła.

    Co do zwolnienia to ja też już planuje od ponad dwóch lat i jakoś nie wychodzi. Teraz sypie się w pracy (kolejne Dziewczyny zachodzą w ciążę) i kierownik pewnie mnie przeniesie do innej sekcji. Zależy mi więc jeszcze bardziej na tym żeby odejść na zwolnienie ale im bardziej chce tym bardziej się wszystko sypie.

    Mg jak się czujecie?!?

    Milcia a co u Was słychać? Mam nadzieje, że cała rodzinka zdrowa:)

    Aniu a u Was jak się sprawy mają?

    Spokojnej nocki:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane Staraczki i Mamusie (przyszle i obecne)!!!
    Troche Was ostatnio zaniedbalam za co przepraszam z calych sil, ale sledzilam na bierzaco z telefonu!!!!

    Po pierwsze Wszyyyystkiego naj w Nowym Roku!!!Niech bedzie dla nas jeszcze bardziej owocny niz poprzedni!!!!!!W kazdej dziedzinie:))))

    Ja po swiatecznym maratonie jeszcze nie doszlam do siebie, gosci pozegnalam dopiero teraz w sobote, a w miedzy czasie jeszce zaliczylam sylwestrowy wyjazd w gory…(nie polecam samochodowych wypadow do zakopanego w okolicach sylwestra…szczegolnie z malym dzieckiem, ktore nie lubi jezdzic autem). A zaraz po powrocie zaliczylam jelitowke albo zatrucie, po ktorym dalej chodze wspak. Jutro pierwszy raz w tym roku do pracy ide, a jestem kompletnie bez sil…a do tego spotkanie z ksiegowym i zamkniecie roku…(czesciowo)!:/ dosc tego marudzenia!

    Walczaca, Tobie zycze duuuzo sily w tym trudnym momencie, mam nadzieje, ze Babcia szybko wyzdrowieje, i pozostale problemy tez rozwieje nowy rok… Jezeli zdecydujecie sie na IVF to zycze Ci, co najmniej trojaczkow!!!:)))

    Rudziutka jak sie czuje piesek??? Moze leki pomoga i pozyje jeszcze spokojnie conajmniej kilka lat…OBY!!Wiem jak trudno sie patrzy na cierpienie ukochanego czworonoga. Masz racje z ta lekarka! Straszna z niej c…a!!!!!Nie mozna tego inaczej okreslic. Zycze owocnej owulki!!!:)

    Paaulla a moze jednak cos jest na rzeczy! Zycie przynosi niespodzianki zawsze wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewamy!! Moze jednak @ nie bedzie przez dluuuuzszy czas!!!!!Tego Ci zycze!!!:)))

    Aniu cuuudowne zyczenia noworoczne!!!!!!!Dzieki bardzo!!! Nadal tzrymam kciuki za Ciebie i Twojego meza!!!!!Oby Wam sie udalo!!!!!!!!

    Mg!!! Jak sie czujesz? Jakies zmiany u Ciebie?? Co nowego????Pisz koniecznie co U Ciebie bo na pewno wszystkie z wielka przyjemnoscia bedziemy czytac o Twoich ciazowych doswiadczeniach!!!!!

    Milcia!! A Ty gdzie jestes??!!!Jak sie miewacie z Olunia??? Wiem, ze przy malym skarbie nie jest latwo o chwile dla siebie, ale sprobuj w wolnej chwili napisac co u Was slychac! Duuuuzo zdrowka zycze!

    Mirabelko! Witaj! Widze, ze u Ciebie tez prawdziwa zyciowa rewolucja sie szykuje! Napisz co o Waszych staraniach:)))

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!
    Pytałyście o pieska - lepiej, oby nie zapeszać. Teściowa powiedziała, że po kolejnym ataku idzie do weterynarza po leki, stówka miesięcznie odejdzie, ale czego nie robi się dla piesiula! Mirabelko, oby nasz też przetrwał jeszcze parę ładnych zdrowych lat :)

    Paaulla, mój cykl też do bani, 21 dc a tu niska tempka... jeszcze tydzień daję sobie, jak @ nie przyjdzie, ani tempka nie skoczy idę do gina :(

    Mamissima, zazdroszczę Sylwka w Zakopcu, ale faktycznie zawsze przerażały mnie te korki...

    Ja też dziś pierwszy dzień w pracy, po takiej długiej przerwie! Miłego dnia!

    Mg lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,!

    Dzisiaj nad ranem wstałam docoreczki i pomimo, ze sobie obiecywałam żadnych testów przed moim terminem @, to zrobiłam test...Ale nie wiem co o tym myślec, dostał się na nim pokazało, ale maciupki bladzioszek, a ja oczywiście już narobiłam sobie peeeelno nadziei, i teraz siedzę cała w strachu i sprawdzam cochwile czy @ nie przyszła .., mocno boli mnie krzyż i brzuch tez jak tylko stoję...na betę będę mogła pójść najwcześniej jutro bo dziś z pracy się nie wyrwę, ale nie mogę powstrzymać gonitwy moich myśli! koszmar! W pierwszej ciąży jak robiłam test około 2-3 dni po terminie @ to wyszły takie 2 krechy ze nie było mowy o watpliwościach ( choć i tak je miałam) a teraz takie nie wiadomo co......
    Nie potrafię wrzucić tu zdjęcia żeby wam pokazać niestety....

    OSZALEJE ZARAZ !!!! Aaaa!!!!

    paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, ale sie dzieje :)

    Mamissima, zrob kilka testow i juz :) jak jest jakis blady przeswit, to moze byc ciaza :D mnie wszystko bolalo tak, jak przed @, a tu bach - 4 testy i kazdy po 2 kreski.

    U mnie, Kochane, dobrze. Kolejna wizyte mam 13.01.2014 r., u dobrego lekarza, ktorego polecila mi kolezanka. W marcu sie przeprowadzamy (koniec z wynajmem, koniec 23 m kwadratowych) z Warszawy na Podlasie. Musimy opuscic Stolice - w kredyt hipoteczny pakowac sie nie chcemy, a na Podlasiu stoi puste mieszkanie (54 m kw.) po moich dziadkach. Nowa prace w nowym miescie maz ma juz ogarnieta. Ja na razie na L4. W lutym robimy generalny remont kuchni i lazienki, pokoiku dla dzidziusia i salonu.
    Pomimo ze to dopiero 10 tydz., brzuszek juz sie zaczyna zaokraglac i nie wiem juz sama, czy to po swiatecznym obzarstwie, czy to po prostu wczesna ciaza :)
    Wzroslo mi strasznie libido... Ale to tak na potege... Tak poza tym od czasu do czasu mam skurcze, stalam sie bardzo wraziliwa na zapachy. Nie wymiotuje, ale codziennie robi mi sie niedobrze. Duzo spie, wiecej jem i tak nam czas uplywa... ;)


    caluski dla Was!

    paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ok. Tzn jeśli nieprzespane noce mogą być ok. Powoli już można rozpoznać zachowania małej i przewidzieć co się świeci. Tak samo wiem już jak uśpić mają. Poza tym to jakoś leci

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:59

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    fajnie, że wątek się ożywił :)


    Mamissima ja ci zazdroszczę tego bladziocha, bo nigdy czegoś takiego nie miałam :P zawsze jedna wyraźna krecha. Zrób jutro rano test z porannego moczu jak nadal będzie bladzioch to na betę. Trzymam kciuki!

    Mg w takim razie udanej przeprowadzki życzę :) i super że dobrze się wszystko układa.

    Milcia a mąż pomaga Ci, wstaje w nocy do Małej?

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wstaje w nocy, przewija i przynosi mi ją na karmienie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!!

    U mnie nie zaciekawie ale staram się nie załamywać. W chwili obecnej najbardziej dołuje mnie choroba Babci:( Niestety cierpi bardzo i całe noce jęczy wręcz wyje z bólu. Lepiej nie będzie więc modle się aby Pan Bóg zaoszczędził jej cierpienia i zabrał Ją do siebie.

    Ja kolejną wizytę mam w piątek i zobaczymy czy torbiel się wchłonęła. Na razie nie skupiam się nad sobą i swoja sytuacją bo wszystkie myśli krążą wokół mojej Babci. Chociaż zrobiło mi się strasznie smutno jak zobaczyłam dzisiaj koleżankę w pracy, która jest w ciąży (Ona nie wie, że ja wiem) i źle się czuła. Tak strasznie zazdrościłam jej tych mdłości. Ale staram się myśleć pozytywnie.

    Mirabelko jeżeli chodzi o pracę to nie jestem urzędnikiem i nie mam styczności z Klientami. Pracuję w dużej korporacji (pomarańczowe usługi telekomunikacyjne) w archiwum i Kancelarii. Tak więc zajmuje się przekazywaniem do realizacji pism Klientów. Ja akurat zajmuję się Klientem Biznesowym. Także jeżeli Ktoś z Was ma telefon w tej Sieci to wszelkie reklamacje i umowy przechodzą przez moją Kancelarię:)

    Pozdrawiam Wszystkie cieplutko:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:59

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość


  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :) Jak tu ciekawie!
    Ja już wróciłam z wojaży :)) i zupełnie ale zupełnie nie moge sie przestawic. Dzisiejszy pierwszy dzień w pracy był koszmarem!!

    Mammissima trzymam kciuki!!!!

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pobieglam po pracy szybko do laboratorium na bete zdazylam pol godziny przed zamknieciem. I ciagnelam ze soba ta moja mala Kruszynke juz taka zmeczona po calym dniu! Siedziala mi dzielnie na kolanach jak krew oddawalam i patrzyla taka zdezorientowana… Babeczka mi powiedziala ze juz jest za ppozno i wynik bedzie jutro popoludniu, ale poprosilam ja , powiedzialam ze baaaardzo mi zalezy, powiedziala ze wprowadzi pdf ale watpi zeby byl dzisiaj… i co?? I przed chwila sprawdzilam i jest!!!!beta -Hcg - 174,4!!!!!!!!!Niesamowite!!!! Nie moge w to uwierzyc!!!!!! To jak jakis sen!!!! Naprawde nie spodziewalam sie ze tak szybko sie uda!!! To naprawde swiateczny cud, bo owulke mialam w swieta!!!!! Jestem w wielkim szoku!!!! Ciagle nie wierze! Nikomu jeszcze nie mowilam tylko Wam moje kochane Staraczki!!!! Boje sie ze jak powiem to sie obudze z tego snu!!! Musze jutro zadzwonic do gin i zobaczymy co mi powie! Bardzo Wam dziekuje za takie wsparcie, tym bardziej ze w realu nie dziele sie za bardzo swoimi przezyciami ze staraniami….Tu mam zrozumienie i pokrzepienie. Jeszcze raz dziekuje!
    Blagam dziewczyny modlcie za mnie zeby to nie byl sen, bo to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe! Ja naprawde wierze ze kazdej z nas sie uda!!!!!!!

    paaulla84, Mirabelka30, Rudziutka7, Psota, Mg, Milcia lubią tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima cudowne wiadomości, miałam ogromną nadzieję że ten bladzioch to nie pomyłka i się udało! Super, gratuluję i uważaj na siebie !

    Piękny początek roku na naszym forum :)

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:59


  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Mamissima! gratulations! Nudnej i zdrowej ciąży!
    Mg przyjemnego mieszkania na nowym!
    Milcia, mężu super :)
    Walcząca bądź silna! Oby babcia nie cierpiała za długo!
    Mirabelko, powodzenia na monitoringu!
    Rumianku, u mnie też 7y był cięzki w pracy ;)
    Paaulla, już nie długo wszystkie zobaczymy dwie kreseczki :) Oby tak było!

    83c27385cd.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wwwwwiedziałam !!!!!!!!!! <3 <3 <3


    Gratulujemy !!! I cieszymy się Waszym szczęściem <3

    Walcząca, tulę mocno, Kochana, trzymaj się dzielnie!

    Miłego dnia, Kochane :)


    P. S. Dziewczyny, jak mogę tu wrzucić zdjęcie, bez podawania linku do strony z fotką?
    Jest taka możliwość?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 12:22

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ