X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wszystko będzie dobrze :)
    Znacie już płeć maluszka?

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal nic, chyba poczekam do połówkowego, w sumie niedługo.. 23 pazdziernika i jak poznam płeć to będę działać bo cięzko o ubranka uniwersalne ;/
    no i powoli.. żeby nie było od razu szoku finansowego.. a łóżeczko, wózek chyba ostatnie zakupy :) chociaz nie wiem jak to będzie w zimę.. ciężko pewnie z dojazdami itp.. i czy nie lepiej już się rozglądać :)
    Mam nadzieje że będzie dobrze, ale non stop panikuje z byle powodu, dziwię się że są kobiety które nie dbają o siebie i dzieci wyrzucaja do worka itp.. one są chyba psychicznie.. niedorobione.. -.- albo co wykonują aborcje..
    nie zrozumiem i nie będę wyrozumiała, bo się nie da...

    a co do zakupów niektóre dziewczyny zrobiły o wiele wcześniej ode mnie i mają już coś konkretnego niekoniecznie na te pare miesiecy a ja taka do "tyłu" :D
    ale chyba mi sie uda w koncu :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana nie znam niestety... ale połówkowe blisko :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może na połówkowym Maluszek zdradzi płeć :)
    A imiona już jakieś macie wybrane?

    Chciałam założyć nam tą grupę na fb, ale żeby to zrobić, to muszę choć jedną osobę do niej od razu dodać, także jakbyście chciały to wyślijcie mi link do Waszych profili na fb, wyśle Wam zaproszenie do znajomych i do grupy.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by zdradziło, ale ginekolog coś nie chętny był do rozpoznania... nie śpieszy mu się, chyba już zapomniał jak to jest z pierwszym dzieckiem :)
    a imion nie mamy nadal :D pustka w głowie :)


    przepraszam że nie podam Fb ale wolałabym być anonimowa nadal :) w sensie że dla nas samych np to ok, ale Grupa jakoś mi się nie widzi, w sensie że każdy bd widział że siedzimy tutaj czy coś :) mam nadzieje ze nie żywisz o to urazy oczywiście :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzy kochana grupa by tajna była, nikt niezaproszony do niej nie wiedziałby nawet, że taka grupa na fb jest, nikt by w ogóle nie widział grupy, ani tym bardziej kto do niej należy, kto co pisze itd. Ale jasne, rozumiem, i absolutnie żadnej urazy nie żywię! :)

    Haha imiona pewnie Wam same do głowy zaczną wpadać jak płeć poznacie :)
    My już mamy wybrane trzy imiona dla dziewczynek hahaha, dla chłopca zeeero.
    Ale my to w ogóle mamy na to mnóóóóstwo czasu :P

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, z mężem jestem niezdecydowanaa i wiem że przyjdzie nam to bardzo wolno i ciężko.. no chyba że stanie się cud.. :)
    no nie mow ze mnostwo... bo zeby cie nie zaskoczylo :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha wiesz, może zaskoczyć, nie mam nic przeciwko :D
    No my z imionami dla córki nie będziemy mieć problemu, ale gdyby się okazało, że ma być chłopak... to już by problem był :P

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno intuicyjnie się to może pojawi :) ja po prostu chciałabym proste imię ale nie powtarzające się bynajmniej w jego/jej roczniku... mnie wkurzali mateusze, magdy, karoliny.. za mojego rocznika to w cholere tego było, a moje jedyne i nikogo nie spotkałam z takim jeszcze..tzn w moim roczniku :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo Julkę chcę, ale właśnie ostatnio dużo osób tak daje dziewczynkom na imię :(
    Ale właśnie Julka bardzo by pasowało do nazwiska narzeczonego. No jak dla mnie super to brzmi, idealnie. Znowu u chłopców zauważyłam, że większość albo daje niecodzienne, zagraniczne imiona (Milan, Natan, Olivier - takie mniej popularne u nas), albo wracają do klasyki - Jan, Stanisław, Antoni.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 października 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Antosiow teraz to sie narobilo na moją okolice... dziecko pojdzie do sql nauczycielka zawoła i kazdy sie bd odwracał :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Stefa Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 7 października 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór kochanienkie ;-) Sana :-P powiem Ci co do tej grupy na fejsie to trochę bym się chyba krępowała :-P aczkolwiek.... No nie wiem :-D nie mam narazie co do tego zdania :-P a tak nawiasem to Twój obrazek to istna petarda ! Cała ludzka mentalność w kilku rysunkach, świetnie ! ;-) a co do imion dziewczynki to dla dziewczynki też mamy kilka imion, a z chłopcem to byłaby katastrofa :-D ale pewnie cos by sie znalazło :-P tak jak mówicie nie jakis szał typu Natan, Nataniel, czy Pedro :-D ale tez wlasnie nie takie żeby 50% jego klasy miało na imię tak samo :-P ale przypuszczam, ze bede mojego P. Przekonywać do Mikołaja :-P wiecie :-D ekonomicznie :-P Mikołaj i imieniny w jednym :-P

    hchyugpj5rvbqbjc.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stefa to widzę że mamy podobnie co do imion :D
    Dla dziewczynki jakie macie? :D

    Który rocznik jesteś?

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    My jak na początku starań zastanawialismy się nad imionami to synów moglibyśmy mieć nawet 10, ale imię dla córki to wielka niewiadoma. Nic mi się nie podoba :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stosowała któraś z was castagnus?
    Przypałętało mi się już jakieś plamienie, znowu @ szybciej i planuję już co w tym cyklu zrobić

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja nie stosowałam.
    A dla chłopców jakie imiona braliście pod uwagę? ;)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze typy to Bartosz, Maksymilian, Alan, Szymon, Leszek, Sebastian, Leon, Robert, Stanisław,
    Bardzo chcieliśmy Franka albo Antka po dziadkach, ale pełno ludzi takie imiona daje więc na pewno odpadną

    Będzie czas żeby coś wybrać

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartosz mi się bardzo podoba, ale bliska kuzynka dała tak synkowi na imię więc odpada. Alan - uwielbiam!, ale narzeczony nie jest przekonany.
    Franek i Antek też mi się podobają, ale faktycznie dużo osób daje tak dzieciom na imię ostatnio.
    U nas gdybyśmy chcieli dać po dziadkach imiona, to byłby Ernest (odpada) lub Jan ze strony narzeczonego, i Henryk (odpada) lub Jan ;) z mojej strony.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jan też bardzo fajne i się nad tym zastanawialiśmy, ale dosyć dużo osób tak daje

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, tak jak pisałam - większość albo daje zagraniczne imiona, albo właśnie wraca do tradycji :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ