X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Cześć Jagoda :)
    Nam możesz gadać ile chcesz!

    Ja się z tym nikim nie dzielę, bo wiem, że nikt by nie ogarnął, wystarczy mi gadanina rodziny, sąsiadów, znajomych "kiedy w końcu dziecko, to już czas" wrr
    Poza wami oczywiście :)
    bo zrozumie ten kto tak samo dlugo sie stara... a nie tylko dwa cykle..

    Witam nową koleżankę :)

    oczywiście dzielimy się smutkami i radościami :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wątpię, że się uda... Do owulacji brałam ten wiesiołek, inofolic, castagnusa, a potem mi się wszystko jakoś posypało :P Ani nie używaliśmy conceive, przestałam brać te wszystkie suplementy i nie myślałam o tym wcale, aż się zdziwiłam jak zobaczyłam @, że to już.
    Olewam wszystko, bo o ile m. nie zmieni zdania to zaledwie za 2 miesiące idziemy do lekarza - wiec on zdecyduje co w ogóle mamy robić dalej i czy jest sens

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sens jest na pewno :) o to się nie martw :)
    mam nadzieje że się uda przed badaniami :)
    najwyżej okaże się co tam się kręci i wierci i na pewno da się to wyregulować :)
    bo może ta głupia prolaktyna sieje ci panikę albo tsh.. albo mężowi trzeba bd kupić androvit czy coś takiego na poprawę :)
    Będzie dobrze :) plan jest i to jest najważniejsze :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m. bierze cały czas te swoje leki, nic mu nie mówię o mojej olewce, bo drugi raz zagonić go do leków to spory wyczyn :P
    Zawsze się zastanawiałam jak to jest nie mieć dzieci (mam bezpłodną ciotkę), ale wierzyłam, że mi się to nigdy nie przytrafi
    Najbardziej boje się tego, że lekarz po 1 będzie kazał schudnąć mojemu m. (ma ok 8-10 kg nadwagi i odkąd przytył zauważyłam duży spadek w jego sprawności seksualnej o czym mu wiele razy mówiłam - chyba by mnie zabił, gdyby wiedział, ze mówię o tym wam :P), a wiem, ze u niego to będzie niewykonalne. Nie przemawiają do niego niczyje argumenty dotyczące jego zdrowia, a jak mu lekarz powie, że dla ciąży musi schudnąć to mu chyba w oczy powie, ze jest głupi. Mój mąż to niestety ten typ mądrzejszy od wszystkich lekarzy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 08:51

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet tak nie myśl :) będziecie mieli maluszki :)
    ehh a muszą być sprawne dwie połówki.. sama sobie plemników nie stworzysz i nie wsadzisz do środka -.-
    echh ci mężczyźni, dla nich to takie łatwe i szybkie i ich urażona duma..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie, im się nie przegada, jak do ściany ;)

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski moj cykl doprowadza mnie do szalu.
    dzisiaj jak wstalam to normalnie sutkow dotknac nie moge a jak mi chlusnela wodnista wydzielina to az na pizamce mega plama zostala
    nigdy tak nie mialam
    co sie dzieje?

    od owulacji mi nie dobrze non stop lewy jajnik ciagnie, mam takie jakby wymioty bez wymiotow a wczoraj na papierze przy podcieraniu zobaczylam taka malusia jak lepek szpilkei plamke blado rozowa



    POMOZCIE o co tu chodzi?
    z tego cyklu nici bo brak temp ciazowej.

    moze to po clo i pregnylu? co myslicie

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak z tymi lekami, bo nie brałam nigdy.
    Ogólnie każdy cykl może być inny i czasem może pojawić się zupełnie inny objaw...
    My nawet same siebie nie potrafimy rozszyfrować, a czego chcemy od facetów ;P

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 6 listopada 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny- chwile mnie nie było, trochę lektury do nadrabiania ;)
    Trzymam kciuki cały czas za Was :)

    dziś zrobiłam sobie kolejną i już pewnie ostatnią betę, wynik 11341,00 mlU/ml,
    a jutro pierwsza wizyta u ginekologa, więc może coś więcej informacji będę miała,bo się trochę niecierpliwię, chociaż to dopiero początek :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    kusiczka super beta! Będę jutro trzymać kciuki za dobre wieści na wizycie :)

    kusiczka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam znać jak tylko będę przy komputerze jak było ;) o 8:00 rano mam być u lekarza :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to raz dwa :) jeszcze chwila i zobaczysz swoje maleństwo :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Oj nie, im się nie przegada, jak do ściany ;)
    współczuje bo znam to... mądrale od siedmiu boleści.. a tak samo może być kłopot jak u Kobiety.. no ale jak to możliwe.. jak to działa na dumę to szok.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    hej laski moj cykl doprowadza mnie do szalu.
    dzisiaj jak wstalam to normalnie sutkow dotknac nie moge a jak mi chlusnela wodnista wydzielina to az na pizamce mega plama zostala
    nigdy tak nie mialam
    co sie dzieje?

    od owulacji mi nie dobrze non stop lewy jajnik ciagnie, mam takie jakby wymioty bez wymiotow a wczoraj na papierze przy podcieraniu zobaczylam taka malusia jak lepek szpilkei plamke blado rozowa



    POMOZCIE o co tu chodzi?
    z tego cyklu nici bo brak temp ciazowej.

    moze to po clo i pregnylu? co myslicie
    no wodnista wydzielina z sutków?
    kurde dziwna sprawa...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusiczka to lada chwila będziesz widziała Kruszynkę :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka, duma mojego to się jeszcze na mnie rozszerza, bo nie dość, że on uważa, ze z nim jest wszystko ok, to twierdzi, że u mnie tez na pewno wszystko jest dobrze i nie chce żebym chodziła na monitoringi czy coś. Ostatnio mu tak odbiło :P
    Twierdzi, że po prostu nie trafiliśmy ;D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo może tak być... że się po prostu na tą komórkę jajową nie trafiło.. mi owulacje wróciły i dopiero za 3 razem się strzeliło, a <3 były -.-
    no ale jak za 2 miechy by sie nie udalo to warto zrobić sobie konkret badania i zmienić podejście bo może być jakiś głupi hormon podwyższony i wlasnie to ta głupotka zrobiła zamieszanie.. szkoda czekać :)
    ale ja to wiem.. ty to wiesz.. a on nie :D :D :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie zdanie wszystko podsumowuje niestety :/

    Zdjęcie z waszego ślubu w avku? :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe przyjęcie. Ruch tutaj jest niezły, będę miała czym się zająć na wykładach :D

    Natu93 wrote:
    hej laski moj cykl doprowadza mnie do szalu.
    dzisiaj jak wstalam to normalnie sutkow dotknac nie moge a jak mi chlusnela wodnista wydzielina to az na pizamce mega plama zostala
    nigdy tak nie mialam
    co sie dzieje?

    od owulacji mi nie dobrze non stop lewy jajnik ciagnie, mam takie jakby wymioty bez wymiotow a wczoraj na papierze przy podcieraniu zobaczylam taka malusia jak lepek szpilkei plamke blado rozowa



    POMOZCIE o co tu chodzi?
    z tego cyklu nici bo brak temp ciazowej.

    moze to po clo i pregnylu? co myslicie

    Po Clo może być takie niekomfortowe ciągnięcie, ale na sutki to nie powinno wpływać. Ale progwesteron w II fazie to już owszem. Który DPO? Pokaż wykres, coś więcej będzie można powiedzieć i o wydzielinie i tym lekkim plamieniu na jego podstawie. Co masz na myśli mówiac o temp. ciążowej?



    Edit:
    Dobra, dokształciłam się w zakresie Twojego wykresu (za znalezienie brawo dla mnie! Lol...)
    6dpo to świetny czas na plamienie implantacyjne, to właśnie może być taka kropka i koniec. Niektóre kobiety mają też dużo śluzu na samym początku. Nie wiem ile w tym prawdy, ale raczej jest on kremowy albo wodnisty. Ale to raczej bardzo niespecyficzny objaw :P

    Swoją drogą widzę, że jesteśmy na podobnym etapie cyklu i obie na Clo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 07:06

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 listopada 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Ostatnie zdanie wszystko podsumowuje niestety :/

    Zdjęcie z waszego ślubu w avku? :)
    tak tak z pleneru :D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ