X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia nie smęcisz, jak tylko masz ochotę to pisz :*
    Masz racje, niech się wszystko na razie uspokoi.. Trzymaj się tam ciepło..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tu jesteśmy właśnie od słuchania tego wszystkiego, czego innym nie chcesz albo nie możesz powiedzieć. Zaglądaj kiedy tylko będziesz potrzeb!ować, będziemy słuchać i wspierać. Powodzenia!

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewo, jesteś silną kobietą. Śmiało, pisz co Cię boli, co w danym momencie czujesz. Przekonałam się, że to forum jest jedynym miejscem gdzie nikt nie ma dość mówienia o seksie, ciąży, stracie i ogólnie o płodności.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziewczyny.
    Postanowiłam wrócić do Was po kilku miesiącach, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło.

    Postanowiliśmy jeszcze raz starać się. Może bez wariactw z mierzeniem temperatury, tak po prostu. Mam różne cykle 23-31 dni, byłam dziś u gin, dała mi lutkę na pół roku, mam nadzieję, że się uda. Kochamy sie jakiś czas bez zabezpieczenia ale cisza. Myślę, że może lutka pomoże. Tylko mam jeden problem.

    Przez pomyłkę powiedziałam gin że najkrótszy cykl mam 21 dni a nie 23 i kazała mi brać luteinę od 12 dc przez 14 dni. Czy skoro najkrótsze cykle mam 23 dni to powinnam ją brać od 14 dc? Jak myslicie?

    Ewuniu witaj, ja wierzę, że wszystko będzie ok, pamiętasz mnie na pewno, nie raz na przeszkodzie stawało coś niedobrego i teraz na pewno się uda...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sylwia :) pamiętam Cię :) długo cię nie było :) fajnie że wróciłaś :)

    może od 14dc spróbuj z lutką, ale dobrze by było zmierzyc tempkę i zobaczyć kiedy ta owulka ci wyskakuje, bo może w 15 dc ... albo w 13 dc :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo mi miło :))

    tylko że kiedys mierzylam temp i wychodziło, ze mam np skok 19 dc a już 24 miałam @ więc to raczej nie mozliwe..

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak pisałyśmy z dziewczynami :) nalepiej poobserwować i wziąć po tym skoku :) najbezpieczniej zeby nie zablokować w razie co.
    tym bardziej że fl ma prawo byc rozna :P ja mialam 12, 11 :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobię, choć jutro już 12 dc ale, spróbuję :)) od jutra:)) a co tutaj tak ucichło???

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sylwio :)

    ja mam różne cykle (raz 18 dni, raz 57 dni) i lekarka kazała brać lutkę od 16 do 25 dc. Powiedziała, że każdy cykl jest różny ale teoria zakłada, że owulacja występuję ok 14-16 dnia cyklu. Zawsze bierze się po skoku. Ale pytanie... co zrobić jak się nie ma owulacji? ;) (tak jak w moim przypadku)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja podeszla do tematu tez dziwnie... bo sama okreslila ze u mnie owu az do 16 dnia teoretycznie moze wystapic a lutke kazala brac juz od 12... a lutka hamuje owulacje ktora przeciez wystapic moze 16 dc... wiec znowu wzielam sie za mierzenie temp i zobaczymy... na pewno 12 dc nie bede brala... aprioo twoich cykli to niezla masz rozpietosc :o Swoja droga co jak "zaskoczymy" zrobimy test ciazowy i wyjdzie piekna druga kreseczka?? kontynuowac lutke zanim sie doataniemy do gina czy nie... :))

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rzeczywiscie dość rozbieżne cykle.. ja mialam owu od 25dc do 27dc ale jako tako były :)
    a wedlug gina nie powinny byc bo niby do 14 dc, och losie jak oni wszystkich traktują książkowo iw normach wszyscy muszą mieć tak samo :)
    dokladnie, obserwuj i zobaczysz co tam sie dzieje :) szkoda zablokować akcji :)

    a cicho cicho jakoś.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:02

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam w 44 dc :D a cykl 62 dniowy wtedy był :D

    Bella93 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzizas, a ja sie swoimi martwiłam wiec 23-30 dni to nie tak zle :D kurde kiedys tu tyle dziewczyn tu bylo cale dnie gadalysmy...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no coś znikły kobietki, katarzyny to długo nie widziałam... pewnie już urodziła blizniaki..
    Mona pewni zajmuje sie synkiem..
    Ewa odpoczynek..
    No poznikały nam.. nie powiem :) ciekawe co tam u nich..

    no właśnie... :D ja miałam niezłe anomalie i się udało :D :D

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...ja w sumie od października nie miałam owulacji. Byłam ostatnio na monitoringu cykli i nic...żadne parszywe jajko nie chce wyjść przed szereg! Ale ja tego tak na pewno nie zostawię!!

    Jak zaczniesz brać lutkę a test ciążowy wyjdzie Ci pozytywny to nie przestawaj brać lutkę i jak najszybciej kieruj się do gin.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa widziałam, że piszę na innym wątku a nas opuściła :(

    baba_jagna nie poddawaj się :):) tutaj dziewczyny z takimi problemami zachodziły w ciąże, że szok :D

    Mizzelko a jak Ty się czujesz?:)) Pięękna zielona wymarzona nas wszystkich kropka :))

    Ja to się tylko zastanawiam jak to jest, w jaki sposób musi działać nasza psychika, że kurrrde wszystkie te co NIE CHCĄ bo (milionyroznychpowodow) to akurat cyk fasolka się wkradnie do brzuszka a te co CHCĄ to jak ja, tyle czasu sie nie zabezpieczaliśmy(nie staraliśmy się ale jakbym zaszła w viąże też byłoby super) to nic. cisza.

    też mam takie małe zmartwienie, bo mój P jak był malutki to miał skręt powrózka jądrowego i on się teraz boi że może być bezpłodny ...

    W ogóle to DZIEŃ DOBRY BABECZKI :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 09:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, hej, dobrze ze wróciłaś :*

    Chyba mnie z kimś pomyliłaś, bo szczerze mówiąc to nigdzie się ostatnio nie odzywam, czasem zajrzę na ten wątek ale tu cicho ostatnio, a mi brak tematów do rozpoczęcia rozmowy

    Jestem ciekawa jak moje cykle teraz, @ gin mówiła, że powinna być po normalnej długości cyklu od zabiegu, ale ciekawe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wątku o odchudzaniu chyba :)) no dobrze, że jesteś :) a możesz przypomnieć jaki zabieg miałaś?? szukałam tutaj ale nic nie wyczytałam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie udzielam się tam ;)

    19.01 miałam łyżeczkowanie, puste jajo i poronienie nie chciało się samo zacząć

‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ