X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie korzystałam. Myślę, że podstawa diety powinno być po prostu zdrowe odżywianie. Każdy nadprogramowy kilogram to zło dla płodności, więc ja w takie diety nie wierzę ;)
    Czy na płodność, dieta na pamięć itd... Ważne, zeby jeść zdrowo

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niiemożliwe, żeby badanie było dopiero dziś, może wyniki dopiero dzisiaj będą, ale na pewno nie całe badanie. Plemniki już by dawno poumierały.

    Ewa, gratuluję roboty! Nowa praca to też nowa energia, super :)

    Ja za to na swojego męża ostatnio narzekać nie moge, kochany i cierpliwy jest jak cholera. Może go podmienili?! Szkoda, że nie był taki kiedy wyłam nocami przy kolejnej przybyłej @, albo kiedy się paskudnie czułam na początku ciąży. Ale może dorasta i dojrzewa, w końcu czego ja wymagam od takiego dzieciaka ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 14:26

    Ewa99, sylwiaśta159, baba_Jagna lubią tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, trzymajcie kciuki :) Jutro się coś dowiem, przede wszytskim kiedy zaczynam :)
    Jagoda, dotarło w końcu do niego, ze jesteś w ciąży :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda, mówisz o mnie z tymi badaniami? No serio mówię, we wtorek o 9:30 oddał materiał do badania a na drugi dzień było badane o.O nawet na tej kartce z wynikami jest napisana data badania!!! i była to data dzień po oddaniu nasienia... Może powinien powtórzyć badanie gdzieś indziej i np morfologia byłaby więcej niż 4 % czyli w dolnej granicy normy i ruch postępowy nie 13 a przynajmniej 32 %.... ?

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak, do Ciebie. Nie jestem specjalistką, ale z tego co się orientuję to badanie nastepnego dnia jest absurdalne. Po to własnie się oddaje nasienie w laboratorium albo trzeba je dostarczyć natychmiast po oddaniu, żeby je natychmiast badać. Jesli rzeczywiście było robione dzień później to trzeba powtórzyć w jakimś sensownym miejscu, bo te słabe ruchliwości mogą być właśnie z powodu czasu...

    Trzymam kciuki Ewa!
    Może faktycznie dotarło, w ubiegłym tygodniu wyskoczył brzuszek w końcu. W sumie 17 tydzień to był czas najwyższy. O tym nie pomyslałam, prędzej uwierzyłabym, że faktycznie go podmienili xd

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Sylwia najlepiej powtorz badanie to jest niemożliwe żeby robili badanie następnego dnia albo takie nie kompetentne laboratorium ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak myślałam...... jutro tam zadzwonię i spytam o co chodzi.... ;/;/;/ niech oddają kasę oszuści pieprzeni albo robią je jeszcze raz przy mnie kuźwa ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pokaże wam wyniki tylko jak tu się wstawia zdjęcie coś tm z img sie pisało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo dokładnie dowiedz się kiedy badanie było wykonane,to będziesz wiedzieć kiedy oddaliscie próbkę a kiedy oni ją wogole na badanie wzięli:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam napisane na wynikach data badania 18.02 a materiał oddał 17.02...

    dokładnie napisane jest tak

    data rejestracji: 17.02 ( wtedy oddał nasienie)
    data badania 18.02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, no chyba jaja sobie tam robią... Dzwoniłaś i próbowałaś się coś dowiedzieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie jest tak koleżanki że oni tą próbkę jakoś zamrażają czy coś takiego, że przechowują w specjalnych preparatach i badają następnego dnia może to tak jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, zadzwonię dziś i zapytam ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://badanie-nasienia.pl/o-badaniu-nasienia/jak-przebiega-badania-nasienia/

    Badanie powinno się zacząć od razu po dostarczeniu nasienia do laboratorium

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie tak czytałam ;/ ide zadzwonie zapytam, że niby jako nowa klientka jak mi powie ze od razu to rozszarpie dziw...

    ewcia napisz nam Pani Kkierownik co z waszymi badaniami, na czym stanęło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na niczym, ja raz mam zapał i nadzieję, raz się podłamuję i tylko czarne myśli. Sama sobie z tym nie poradzę, więc czekam na jakąś poważną decyzję ze strony m.
    Czuję, że @ się w końcu zbliża, więc przebadam sobie najpierw znowu hormony, jak przez ten miesiąc nie podejmie decyzji to zacznę tabsy.

    Na 10 lecę z dokumentami, więc idę się ogarniac :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    tylko posiew robią? to co ja podalam to ogolne badanie nasienia a posiew bd miala w piatek i w nim badaja czy jakies bakterie sa...

    u Mizzelki nie wiem, EJ CHYBA NIE RODZI jeszcze????????
    jestem jestem :D nie rodzę :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówi, że badanie bylo robione w ten sam dzien a tylko wyniki pisane były na dzień następny... bo do pol godziny musi byc badanie wykonane, ciekawe ze pol godz to on czekal na sama przyjscie babki... ;/ chyba wysle go jeszcze raz ale gdzies indziej...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a cóż to za przeboje z badaniami? masakra...

    dokladnie, ja bym spróbowala jeszcze gdzieś indziej.. lepiej być pewnym co w trawie piszczy a nie ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka Gratulacje! no to ho ho ho :) ładnie się zaczyna i oby tak dalej :)
    myślę że będzie dobrze :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ