X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za testy z tą szklanka wody?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 15:46

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli bd miała w okolicach owulacji próbkę śluzu... i nie będziesz wiedziała czy to śluz czy to pozostałość po <3
    to wtedy do szklanki z wodą wrzucasz takiego za przeproszeniem "glutka" :D
    i mieszasz.. i tak jak w tym artykule widać co się dzieje z śluzem.. sperma itp opada a śluz płodny pływa i robi chmurkę tzw..
    nie rozpuści się..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow trzeba kiedyś spróbować;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    działa, zawsze to polecam dziewczynom :))))) sama tak zawsze sprawdzałam, choć teraz nic już tam nie grzebię i nie sprawdzam :))

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a woda musi mieć jakąś specjalną temperaturę? czy ciepła? czy zimna? czy bez znaczenia? :P

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziołszki, coś mi dzisiaj humor nie dopisuje:/
    znowu na dworze szaro ja jeszcze tydzień do @ a im bliżej małpa tym mi mina rzednie
    mimo mojego nastroju życzę Wam wszystkim miłego dnia:)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga bez znaczenia :) moze byc i zimna z kranu :D
    aby było w czym zobaczyć..
    ja to nie gmerałam.. tylko jak miałam wyspę śluzu a leciało ze mnie.. to wolałam sobie sprawdzić co to.. czy śluz płodny czy nie :)


    Baby u mnie podobnie, mąż nerwy mi podnosi :D norma :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka mnie mój juz wczoraj ciśnienie podniósł a dzisiaj dzień mam jaki mam to żeby mu się jeszcze dodatkowo nie oberawało;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie pięknie świeci słońce :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki taka cisza tutaj?
    My robimy pizzunie ale mam smaka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noooooooo zjadłabyymm nie powiem!!

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj cały dzień w pracy ... brzuch mnie boli jak nie wiem :/ jakbym najmniej miała miesiączkę dostać ... w gaciach mokro :P a ja padam na twarz ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weekendzik jest to się lenimy :D
    ja tez ledwo zipie, wczoraj spuchły mi nogi jak baniaki ale chłód przynosi ukojenie.. nie zazdroszcze kobietkom co rodzą w gorących miesiącach..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu my dziś:
    sdntxu.jpg
    nawet nie umiem zdjęcia normalnie zrobić :<
    a tu kwadratowy brzuch, dzieło z samego rana :)
    14l5jq.jpg



    co tu taka cisza? :D

    Mandi :), Martoszka lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka piękna wyrośnięta Sylwusia :D

    Ja już po pierwszej wizycie u nowego ginekologa.
    Badanie nasienia P ocenił na 3+, w maju ma zrobić powtórkę. Najprawdopodobniej jestem przed owulacją, ale dokładnie nie był w stanie powiedzieć, bo pierwszy raz widział mnie na monitoringu. Niby jak przed owulacją bo pęcherzyk średniej wielkości a z drugiej strony był płyn, ale ten płyn może być z innych powodów. Więc albo vchwile przed albo po ale raczej stawia na "przed".

    Mam skończyć z mierzeniem temperatury, robieniem testów owulacyjnych itd, bo mówi, że to bardzo źle wpływa na starania, bo kobieta się spina i stresuje. Więc koniec z mierzeniem do maja. Tak do maja. Jutro mam się z nim umówić na maj na laparoskopię, żeby sprawdzić, czy nie mam endometriozy, albo niedrożnych jajników, zrostów. Być może mówi uda się do maja i tego mi życzy, ale jeśli nie to w maju będziemy wiedzieć co i jak ze mną i dopiero wtedy podejmie leczenie, jak będzie wiedział dokładnie co i jak. Trochę się boję tej laparoskopii, nigdy nie miałam żadnego takiego zabiegu... Ale chociaż będę przebadana...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a płyn w zatoce douglasa? ja mam zawsze go dużo i dlugo.. nawet w ciazy mialam i mnie straszyli ciaza pozamaciczna a po prostu taka byla uroda mojego cyklu ;p

    ja znam forumowiczkę co miala wlasnie przeczyszczenie tych zrostów itp i zaszła w następnym cyklu zaraz.
    teraz jest znieczulenie itp to myślę że nie będzie strasznie.
    Czeka cie poród a to gorsze :D

    ciekawe z tym nasieniem bo jednak byl zaziębiony wtedy i juz inne wyniki.. na pewno ma lepsze.. bo infekcja pokazała co nie co i zaraz jakość inna.

    tylko szkoda że musisz czekać aż do maja, a moze sie uda bez tego :) oby :)

    ale dobrze ze chociaz na tym monitoringu zobaczysz co dzieje sie z cyklem.. w razie co by mogł dopomóc czymkolwiek... jakaś stymulacja...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go wysle juz za miesiac :D bedzie calkiem zdrowy, po miesiacu suplementacji nie wytrzymam az 3, gorzej jak sie pogorszy...

    Mam nadzieje chociaz pod narkoza to jest to przezyje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem mizzelko gdzie bo nie mowil ale gdyby tam to chyba bylby przekonany ze juz po.. a i mam nie brac luteiny bo dopoki nie bd wiedzial co i o ile dolega to nie bedzie leczyl. Po to w maju ta laparoskopia. W sumie nie badala mi tamta prigesteronu po owulacji a lute kazala brac... aaaa juz sama nie wiem co mam robic.... nie bede mierzyc bo faktycznie wzbudza to zbyt wiele emocji... dobrze ze jestescie

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Ja go wysle juz za miesiac :D bedzie calkiem zdrowy, po miesiacu suplementacji nie wytrzymam az 3, gorzej jak sie pogorszy...

    Mam nadzieje chociaz pod narkoza to jest to przezyje
    tez jestem za.. bo teraz troszkę te wyniki oszukane przez te przeziębienie.
    ciekawe co on na to :D

    na pewno na żywca ci tego robić nie będą :) nie te czasy... :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Nie wiem mizzelko gdzie bo nie mowil ale gdyby tam to chyba bylby przekonany ze juz po.. a i mam nie brac luteiny bo dopoki nie bd wiedzial co i o ile dolega to nie bedzie leczyl. Po to w maju ta laparoskopia. W sumie nie badala mi tamta prigesteronu po owulacji a lute kazala brac... aaaa juz sama nie wiem co mam robic.... nie bede mierzyc bo faktycznie wzbudza to zbyt wiele emocji... dobrze ze jestescie
    a no własnie.. dobrze ten ginek kmini.. ale na monitoringi będziesz chodziła do niego do maja?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ