X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Kobietki właśnie moja koleżanka pojechała, ma prawie 5 latka a taki urwiska że szok ( ubrać się nie da bije ja gryzie kopie) jest teraz sama rozstała się z ojcem małego. Aj szkoda słów wychowanie to ważna sprawa i to już od malucha bo później długa droga aby to naprawić

    Tak, początki wbrew pozorom są bardzo ważne. Podejrzewam że dziewczynka przeżywa też na swój sposób rozstanie...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadia no to faktycznie urwis..wychowanie jest mega trudne.

    Patulka trudna sytuacja.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak popatrzeć z boku na zachowanie co poniekturych dzieci to widać jak rodzice z nimi postępują czy jest zainteresowanie z ich strony czy tylko masz i daj mi dziecko święty spokój.
    Bardzo bym chciała mieć czas dla swoich dzieciaczkow

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka ile ma dzieci oprócz Twoich? :) Na facetów to co druga kobieta narzeka, niestety w większości nie poczuwają się do obowiązków tak jak kobiety, nie wiem czym to jest spowodowane. Po części to pewnie wychowanie przez rodziców a po części taki charakter. Wydaje mi się że to walka z wiatrakami, możesz próbować ale go zachęcać do czynnosci, angażować w to ale jeśli go zmusisz to nic z tego

    Starania o drugie dziecko
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama mi wysłała zdjęcia swoich kart ciąży. Zarówno mnie jak i mojego brata urodziła tydzień po terminie :P

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Mama mi wysłała zdjęcia swoich kart ciąży. Zarówno mnie jak i mojego brata urodziła tydzień po terminie :P

    Widzisz ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki a ja znowu na ip. To samo ból brzucha nasilający się, trwający kilka godzin. Dostałam kroplówkę. Leci powoli. Zabrali mocz na badanie. I czekam. Jestem tu od 22.
    Moja mama jest przy małym.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedna Mari :( ciekawe co Ci jest :( trzymam kciuki żeby szybko puscilo :*

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Mari mam nadzieję że wszystko będzie ok :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle się witam :)
    U mnie jednak spadek tempki więc czekam na okres :) mam nadzieję że jutro przyjdzie i zacznę nowy cykl :) nie przejmuje się- taka jest kolej rzeczy i jeszcze nie raz się rozczaruje więc na spokojnie :)
    Wiecie co? wczoraj się skapnelam że skończyła mi się metformina :) pierwszy raz mam taką sytuację że zapomniałam iść po receptę i wykupić lek... chyba jeszcze w pracy mam kilka tabletek więc mi może starczy do wizyty u endo a jak nie to w środę muszę iść do rodzinnej :)
    Życzę Wam udanego dnia kochane :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Miss, przykro mi że tempka spadła :( dobrze ze podchodzisz do tego w miarę pozytywnie. Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno!

    Miłego dnia :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Hej,
    Miss, przykro mi że tempka spadła :( dobrze ze podchodzisz do tego w miarę pozytywnie. Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno!

    Miłego dnia :)
    Dzięki Madziu :*
    W sobotę miałam dzień załamania więc dziś już nie mogę sobie pozwolić na smuty :) przyjdzie okres i walczę dalej- w tym cyklu odpuszczam obserwacje i na luzie się staramy :) poza tym święta za pasem więc nie będę tak myśleć

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mis musisz myśleć dobrze. Na pewno się uda :-)

    A ja całą noc w szpitalu, podejrzewają kamienie. Zobaczymy, czekam na chirurga co on powie.
    Kobiety najbardziej brakuje mi dziecka. We śnie słyszałam jego płacz. Zostawić tak małe dziecko, przez ten ból. Ja chce do domu.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Mari :( oby szybko zdiagnozowali i szybko do domu..

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari kochana ;( trzymaj się tam. Mały ma dobrą opiekę a chora mama mu za wiele nie pomoże teraz. Musisz być silna ;* daj znać pozniej jak się czegoś dowiesz od lekarza
    Miss przykro że tempka spadła. Ale startujemy prawie równo;) może ten cykl będzie dla nas szczęśliwy? U mnie dzisiaj 6 dc a prawy jajnik boli odkąd zaczęłam lamettę. Wczoraj przez niego zasnąć nie mogłam. Może owulacja będzie szybciej tym razem. Mąż już chce działać a ja mam jeszcze okres ;/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Mari, trzeba posprawdzam, żebys nie cierpiała, wiem jak nerki bolą miałam zapalenie kiedyś.
    Kiedy poczulyscie ruchy i jak to się objawialo, ja nam jeszcze czas, się oczywiście schizuje :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 06:55

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari jejku :( mam nadzieję że szybko Cię zdiagnozują..

    Magda o widzisz. Moja mama w ogole z jakims mega opoznieniem mnie urodzila..:P

    Alex niedlugo zaczniecie działać. :)

    A ja właśnie siedze w luxmedzie. Robię badanka. A potem ide do katedry się pomodlić i na pączka!:D

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari na pewno tęsknota za Mareczkiem wielka :( oby jak najszybciej doszli co to na pewno jest i zrobili co trzeba :/
    Podejrzewają kamienie nerkowe tak? Moja mama kiedyś miała kamienie w woreczku zolciowym- normalnie zwijala się z bólu a my jeździliśmy z nią od lekarza do lekarza :/

    Alex kto wie, może faktycznie ten cykl nam coś przyniesie :) ja jeszcze czekam na okres- dziś 27dc- jeden z dłuższych cykli będzie o ile nie najdłuższy :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii, oprócz Jagody ma jeszcze jedno - Julkę. Ale ciężko powiedzieć jak było z nią, bo prawie jej nie wychowywał jak była taka mała, bo szybko się rozstał z matką dziecka. Chyba miesiąc miała jak się wyprowadził bo nie mógł już wytrzymać z tą kobietą, a ona chciała go zatrzymać na siłę przy sobie.
    Powiem wam, że to że mnie się śmiano w ciąży i mówili (w tym K) że nie wyobrażają sobie mnie jak wychowują małą, jak ja przebieram i ogólnie..bo miałam w większości awersję do tak małych dzieci. A tym czasem to mi przyszło wszystko naturalnie, i niczego się nie boje...
    Któraś pytała czy jesteśmy po ślubie. Otóż nie jesteśmy i w obecnej chwili to ja nie chcę tego ślubu. I może zmieniłbym zdanie jakbym widziała inne zachowanie K, jednak w obecnej chwili widząc jego zachowanie utwierdzam się w przekonaniu że narazie 'nie'. Oczywiście jest wpisany w papiery jako ojciec i Jagoda ma jego jak i moje nazwisko (częściej oczywiście używane jest moje bo jest pierwsze :) ), także w razie czego bez niczego nie zostaniemy... I powiem wam że kiedyś myślałam o drugim dziecku, jednak narazie jak ze ślubem odpuszam. Nie dałbym rady nie tyle co fizycznie co psychicznie... Nie wiem, może przez te kilka dni co nas nie będzie przemyśli sobie swoje zachowanie.. chociaż widzę że będzie to walka z wiatrakami.. na parę dni spokój i znowu od nowa będzie to samo... W tym roku nie jedziemy na święta w góry, i już żałuję tego. Bo tutaj w domu nie będę czuła tej atmosfery świat .. ostatnio pisze kuzynce że 'swieta' tutaj będą trwać 15 minut, tyle co zjedzenie kolacji wigilijnej. A jak wyskoczę z tekstem że jadę do swojej rodziny na wieś to będzie wielkie obrażenie... Ale prawda jest taka że tam ta atmosfera nie jest taka sztywną jak tutaj... Naprawdę chyba psychicznie się wykoncze :(

    Mari, jej :( ciężko jest bez dziecka jednak tak jak dziewczyny piszą, za dużo byś przy nim z takim bólem niezrobila... Ja miałam tylko dwa takie dni odkąd jest Jagoda ze musiałam po prostu przespać ból... Na szczęście dziecko mam na tyle spokojne że nie płacze i dała jakoś mi odpocząć :)


    Alex, miss, może w tym cyklu dostaniecie swój prezent pod choinkę o którym dowiecie się doping w styczniu:)

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wydaje mi sie ze masz bardzo mocną osobowość. I dasz sobie rade co by się nie działo.. Szkoda że nie możesz pojechać w gory na swieta-rozumiem że stamtąd pochodzisz?

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 1941 1942 1943 1944 1945 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ