Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie co do imienia Ignacy to też modliłam się do świętego Ignacego, który jest patronem kobiet w ciąży, trochę też mieliśmy w czasie ciąży komplikacji więc imię Ignacy stało się dla nas ważne :)

    terka, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex - chyba Cię znalazłam u Patulki - dałam follow. Jeśli to nie Ty, daj znać xd

    alex0806 lubi tę wiadomość

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka cudna Jagoda ;) nie ładnie lokal postąpił i jeszcze taka nerwówka.
    Moja mama dzisiaj wdała się w szał zakupowo-promocjowy i przyniosła siatę ciuchów dla Małej. A ja kupiłam kombinezon na 9 mcy w kiabi za 35zł(cena bez obniżek 110) ;) bo jest promo -30% na przecenione artykuły.
    Ja nie mogę chodzić na zakupy..... bo mnie zgubią o.o

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bez insta pociesze się tym co tu wrzucicie :D

    I nie mam storczyków XD

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Patulka cudna Jagoda ;) nie ładnie lokal postąpił i jeszcze taka nerwówka.
    Moja mama dzisiaj wdała się w szał zakupowo-promocjowy i przyniosła siatę ciuchów dla Małej. A ja kupiłam kombinezon na 9 mcy w kiabi za 35zł(cena bez obniżek 110) ;) bo jest promo -30% na przecenione artykuły.
    Ja nie mogę chodzić na zakupy..... bo mnie zgubią o.o

    Hahaha :D
    Z tego co piszesz to u was to rodzinne :D

    puszek369 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bycie w ciąży to jest taka radość, że chciałoby się od razu wszystkim powiedzieć, ale zawsze jest gdzieś ten strach...

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na insta mam taki bałagan, że sama nie wiem co tam mam ;)

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek, kiedy Ty zaczelas tak szalec z zakupami wyprawkowi?:p ja nie mam nic, zero niczego nie mam 00000000 :p jedyne co to dostalismy na swieta od szwagierki takiego Misiaczka szaro-niebieskiego, przytulanke chyba? Nawet nie wiem jak sie to nazywa:p takie cos co sie przyklada dzieciom zeby sie wtulaly :p haha ale ze mnie specjalistka

    Axie, ja chetnie tez insta :)

  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem czy się przyznać, jakiś czas temu się zorientowałam Axie jak opowiadałaś o sobie, że kojarzę taką osobę no i nie myliłam się.

    axie92 lubi tę wiadomość

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam Was po obserwowanych u Alex :D

    alex0806 lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie to ja ;p trafiłaś ;)
    Mój dzieć się dzisiaj chyba rozciąga w macicy bo cały dzień czuje brzuch i mi wywaliło znowu tuż nad linią majtek ;) aż się do brzucha uśmiecham jak durna bo wiem że on tam rośnie;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati1992 wrote:
    A ja nie wiem czy się przyznać, jakiś czas temu się zorientowałam Axie jak opowiadałaś o sobie, że kojarzę taką osobę no i nie myliłam się.

    Ojej czyli ja Ciebie też pewnie kojarzę? :D

    Lelek, dałam follow :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2019, 14:24

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek zaczęło się jak poznałam płeć. Z tygodnia na tydzień jest chyba coraz gorzej ;D Ja już się modle, żeby te wstrętne promocje mnie nie kusiły ;D
    Ja nie mam insta ;( tylko fejsa...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech rosnie, oby tak dalej ;) Moj wygladal wczoraj przed sniadaniem o tak (uwaga debiut:D) :


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5985ab022c96.jpg

    nati1992, alex0806, terka, Magdaa21, Mari92, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axie92 wrote:
    Ojej czyli ja Ciebie też pewnie kojarzę? :D

    Tak, już się nie da tego ukryć ;) ale no najwidoczniej tak musiało być ;)

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati Ciebie chyba nie znalazłam? :) już się pogubiłam;p
    Lelek brzusio cudny ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati1992 wrote:
    axie92 wrote:
    Ojej czyli ja Ciebie też pewnie kojarzę? :D

    Tak, już się nie da tego ukryć ;) ale no najwidoczniej tak musiało być ;)


    Hmm ale podpowiedz mi skąd? :D

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem po zjedzeniu tych wszystkich pysznych rzeczy (mnm;)) jak bralam kapiel i chcialam odwiesic szlafrok na wieszak w lazience, to musialam meza wolac bo nie dalam rady tak podniesc reki :p jak podnosilam, to czulam jak mi sie skora rozciaga na mostku i tutaj w nadbrzuszu- nie mam tyle skory zeby sie rozciagnela :p maz sie ze mnie smial, ale co ja moge zrobic :( potrzebuje stoleczek do mycia zebow dla dzieci :p

  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim pierwszym zakupem z wyprawki były 2 koszule nocne do karmienia.

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axie tak się złożyło, że studiowałyśmy na tym samym kierunku :o

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
‹‹ 2162 2163 2164 2165 2166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ