Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bardzo bardzo ladna ta lista.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż i ja zerknęłam z ciekawości :) No rzeczywiście ładnie to wygląda :)

    Ciekawe co u Alex

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem już pęknie będzie jak wszytkie tam będziemy ❤️❤️
    Właśnie ALex ... mowila ze na 13 ma szpital wiec pewnie już tam jest

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w końcu będziemy się mogły wszystkie przenieść na baby boom :D :D :D

    No mam nadzieję, że z Alex wszystko dobrze. Masakra, że coś takiego się jej przydarzyło ;/

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No strasznie mi szkoda Alex. alex trzymamy kciuki!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Dziewczyny, opiłam się zielonej herbaty i tak mnie zemdliło, że ledwo żyję.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama zamknęłam :D ładnie się ten rok zaczął oby tak dalej

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi No to odpoczywać trzeba jak mdli ;p
    A ALex dalej cisza ....ciekawe co się u niej dzieje

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, no właśnie wchodzę zniecierpliwiona co jakiś czas na forum żeby zobaczyć czy Alex się odezwała, a tu kompletna cisza. Oby wszystko było ok.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo właśnie ! ... trzymam kciuki żeby ta cisza oznaczała dobre wiadomości a poprostu w oszołomienie zapomniała o nas ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo odświeżam forum co 10 minut żeby zobaczyć co i jak a tu zero wieści :( miejmy nadzieję że wszystko u niej ok

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że jest wszystko w porządku, a Alex po prostu sobie odpoczywa, co jej się baaaardzo należy.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na jakaś wiadomość od Alex. Oby odpoczywała.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa, zaraz masz wizytę. Czekamy na relacje of course :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Terka już pewnie ogląda swojego malucha <3

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś same ważne wydarzenia :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi tak jest właśnie czekam na 'wywołanie' do gabinetu.☺

    alegzi lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa, przed oczami stanęła mi szkolna wizyta u pielęgniarki kiedy to się czekało na swoją kolej - mierzenie i te sprawy :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, oby Alex było lepiej :-)
    Czekamy na wieści.
    Ja się też fatalnie czuje, jest mi słabo i bardzo mnie głowa boli. A do tego do 20 muszę w robocie siedzieć. A jedno o czym marzę to moje łóżeczko i spanie.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza tu grobowa ;D wszyscy czekają na jakieś wieści a tu ciiicho

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
‹‹ 570 571 572 573 574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ