Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17188 23910

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, dobrze ze masz stowarzyszenie bo chyba właśnie pozwala spełnić ta potrzebe kontaktu z ludzmi. Ja jestem bardzo pro społeczna i mi tez ludzi brakuje. Na szczescie zaprzyjaznilam sie z jedna dziewczyna z pracy, jak jeszcze pracowalam. I staramy sie umowic na kawe raz na 2-3 tygodnie. Siedzimy wtedy do pozna a mezowie zostaja z dziecmi. Bardzo jest mi to potrzebne.

    BillieJean z tym zlobkiem i praca to niestety juz tak jest. Moje 3 tez pojdzie do zlobka bo nie wyobrazam sobie ciagnac dg przy roczniaku. Chyba, ze cos mi sie zmieni. Widze ze z wiekiem i iloscia dzieci moje zorganizowanie wzrasta.

    BillieJean lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 17 kwietnia, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai zupełnie rozumiem! Mój małżonek właśnie pakuje się na zasiadkę karpiową a mnie czeka samotny weekend z dziećmi ale.... Jutro wieczorem przychodzi psiapsi na sushi 😁
    A za tydzień jadę na weekend do Częstochowy więc też fajnie. Co prawda z Tolką, ale będą też teściowie więc nie będę z nią samą więc może nawet zjem coś jak człowiek 😅

    Ounai lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17188 23910

    Wysłany: 17 kwietnia, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie dzis mialam popoludnie z moja psiapsi i 6h siedzialysmy. Uwielbiam te spotkania, od razu czlowiekowi lepiej. Gorzej, ze kolacje musialam zjesc kupna i niestety cukry wybilo. Najgorzej ze to kolacja wiec rano pewnie tez wybije

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 509 401

    Wysłany: 18 kwietnia, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam test - jest delikatna druga kreseczka 🥹 W poniedziałek zrobię betę 🥹

    Co do objawów to nie czuję absolutnie nic 😄 Z chłopcami było dokładnie tak samo - jak czułam się ciążowo to okazywało się, że nie jestem w ciąży, a jak nie czułam żadnych dolegliwości i myślałam, że nic z tego to test pozytywny 😄 Tak się śmiałam, że teraz chyba jestem w ciąży, bo nic nie czuję - no i wychodzi na to, że znowu wczesnym objawem ciaży jest brak objawów 😂

    BillieJean, Ounai, Katy, Fermina, edka85, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1138 1679

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam test - jest delikatna druga kreseczka 🥹 W poniedziałek zrobię betę 🥹

    Co do objawów to nie czuję absolutnie nic 😄 Z chłopcami było dokładnie tak samo - jak czułam się ciążowo to okazywało się, że nie jestem w ciąży, a jak nie czułam żadnych dolegliwości i myślałam, że nic z tego to test pozytywny 😄 Tak się śmiałam, że teraz chyba jestem w ciąży, bo nic nie czuję - no i wychodzi na to, że znowu wczesnym objawem ciaży jest brak objawów 😂

    Rosalinda!! To wspaniała wiadomość ❤️ gratuluję i trzymam kciuki za zdrową i piękną ciążę 👌👌

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 509 401

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Rosalinda!! To wspaniała wiadomość ❤️ gratuluję i trzymam kciuki za zdrową i piękną ciążę 👌👌
    Dziękuję! ❤️

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17188 23910

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda, gratulację. Będziesz robić betę? Szybko poszło :)

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 509 401

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Rosalinda, gratulację. Będziesz robić betę? Szybko poszło :)
    Dziękuję ❤️ Betę zrobię w poniedziałek a potem w środę przyrost 🙂

    BillieJean, Ounai lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 18 kwietnia, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda ale wiadomość ♥️♥️♥️ wspaniale

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 18 kwietnia, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam test - jest delikatna druga kreseczka 🥹 W poniedziałek zrobię betę 🥹

    Co do objawów to nie czuję absolutnie nic 😄 Z chłopcami było dokładnie tak samo - jak czułam się ciążowo to okazywało się, że nie jestem w ciąży, a jak nie czułam żadnych dolegliwości i myślałam, że nic z tego to test pozytywny 😄 Tak się śmiałam, że teraz chyba jestem w ciąży, bo nic nie czuję - no i wychodzi na to, że znowu wczesnym objawem ciaży jest brak objawów 😂


    Gratulacje 🥰💐

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1138 1679

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara jak Toli podobało się motocyklowe rozpoczęcie sezonu?

    Ounai czy może odbyła się już impreza ‚baby shower’ i poznałaś płeć swojego Maleństwa ?


    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17188 23910

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Sara jak Toli podobało się motocyklowe rozpoczęcie sezonu?

    Ounai czy może odbyła się już impreza ‚baby shower’ i poznałaś płeć swojego Maleństwa ?
    Nieee, w sobotę mamy. A w domu taka rozwałka, że aż słabo. Żeby śmieszniej było w piątek nagle kierownik budowy wysłał ki chłopaków koparką, żeby teren w ogórku wyrównali, wiec pasowałoby wyjsc zgrabic i wybrac kamienie póki ziemia mokra i rozpulchniona i zanim chwasty zaczną kiełkować. Więc teraz nie wiem czy sprzątac czy co mam robić ;)

    Ale ponieważ jestem właścicielką adhd, to skoro jie wiem od czego zaczac to rano jak rozwiozlam dzieci przesadziłam alokazje do wiekszej doniczki bo juz jej korzenie na gore wychodziły (mam takie 3 szt co im matka zmarła, ale zostawila po sobie 6 bulw i z fych bulw 3 bejbi udalo mi sie wyhodowac wiec dbam jak o swoje).

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda, brawo! Test ciemnieje? 😁

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 509 401

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Rosalinda, brawo! Test ciemnieje? 😁
    Tak, ciemnieje 😁 Późnym wieczorem powinnam mieć wyniki bety 😀

    BillieJean lubi tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1138 1679

    Wysłany: 20 kwietnia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda trzymam kciuki za betę, ale skoro krechy ciemniejsze to wynik też będzie zacny :)

    Ounai to masz co robić faktycznie ! Przybijam piątkę, ja też jestem adhd w gorącej wodzie kąpane 😅

    Rosalinda, Ounai lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 509 401

    Wysłany: 20 kwietnia, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są moje wyniki (12 dpo) - Beta 98,60, a progesteron 33,400 😀

    Małaczarna, BillieJean, Ounai, edka85 lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Małaczarna Ekspertka
    Postów: 177 420

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Są moje wyniki (12 dpo) - Beta 98,60, a progesteron 33,400 😀

    Wow! Gratulacje!

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    01 2022 ❤️
    03 2024 ❤️
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 509 401

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małaczarna wrote:
    Wow! Gratulacje!
    Dziękuję 🥰

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1138 1679

    Wysłany: 20 kwietnia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Są moje wyniki (12 dpo) - Beta 98,60, a progesteron 33,400 😀
    Pięknie! Jaki prog wow ! ❤️ gratuluję !

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 20 kwietnia, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean to w najbliższy weekend dopiero :)


    Rosalinda pięknie! 🥹 Rosnijcie zdrowo ❤️

    Rosalinda, BillieJean lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ