X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)
Odpowiedz

Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, Ojej, super że chociaż bladzioch jest, ja u siebie nigdy bladziocha nie widziałam prze prawie półtora roku starń :P mam nadzieję, że jutro będzie mocniejszy :* wrzuć zdjęcie najlepiej

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - dziękuje. Chociaż u mnie bladzioch wywołuje fale obaw bo raz już poroniłam, a drugi raz dwa dni po bladziochu przyszła @ - ciaza biochemiczna :( a w tym cyklu endometrium też nie było super wg ogólnych norm dlatego się boję że nawet jeśli to znowu na krótko :(...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 września 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rucola - dziękuje. Chociaż u mnie bladzioch wywołuje fale obaw bo raz już poroniłam, a drugi raz dwa dni po bladziochu przyszła @ - ciaza biochemiczna :( a w tym cyklu endometrium też nie było super wg ogólnych norm dlatego się boję że nawet jeśli to znowu na krótko :(...
    a ile jesteś dni po owu?? nie chcesz jutro skoczyć na betę?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 września 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik trzymamy kciuki!

    Nikusiia
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 września 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, ja nie uzależniam żadnych innych planów od ciąży i dziecka, tylko ta praca etatowa...
    W sumie ciut bardziej się oszczędzam, ale wciąż dużo pracuję i dużo podróżuję.
    Tak bym chciała, żeby akurat to HSG mi pomogło w nowym cyklu...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 września 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, też nigdy nie widziałam bladziocha, więc zazdroszczę, a jednocześnie trzymam kciuki za fasolkę!!

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 września 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie idę na betę bo nie na moje nerwy to... jutro zrobię jeszcze test. Jestem 13dpo, ale na dobrą sprawę do zapłodnienia mogło dojść dwa dni pózniej. Wczoraj miałam brudny śluz. Dzisiaj troszeczkę też :( więc znowu musi być biochemiczna albo błąd testu. Płakać mi się chce i strasznie ciężki psychicznie mam dzień...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Nie idę na betę bo nie na moje nerwy to... jutro zrobię jeszcze test. Jestem 13dpo, ale na dobrą sprawę do zapłodnienia mogło dojść dwa dni pózniej. Wczoraj miałam brudny śluz. Dzisiaj troszeczkę też :( więc znowu musi być biochemiczna albo błąd testu. Płakać mi się chce i strasznie ciężki psychicznie mam dzień...

    Pilik trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!
    Wiem, że takie ponure dni też działają depresyjnie, ale znajdź coś dzisiaj, co sprawi Ci przyjemność.

    Ja wczoraj obejrzałam sobie film "Captain Fantastic" i gorąco polecam :)
    Choć trochę pogłębił moją chęć rzucenia pracy i oderwania się choć na jakiś czas od cywilizacji, to jednak warto było go zobaczyć.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 września 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka - dziękuje! Ja nie wiem co się dzieje. Mam plamienia ale jakby żywą krwią, takie jasno różowe. Nigdy takich nie mam... ciekawe czy do jutra z tego normalnie się @ rozkręci. Szyjka dalej wysoko, twarda i raczej zamknięta (mistrzem oceny nie jestem...) i bóli @ brak...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 września 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik leć na betę i progesteron, bierzesz jakiegoś dupka albo luteinę? masz coś w domu?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 września 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola nie biorę. Mam dhupaston ale jak wezmę a ma być normalna @ to powstrzyma... nie wiem kurczę, betę najwcześniej jutro po południu a wynik w poniedziałek, wiec nie bede raczej jechała robić... jutro z rana test będę robiła. Jak @ nie przyjdzie, a wyjdzie coś na teście to zadzwonię do gin...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 września 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziś powtarzałas test?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 września 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola tak ale po południu, nic nie wyszło. Ale pije dzisiaj jak smok i mocz był przezroczysty... jutro z rana zrobię... chyba że @ przez nic się rozkręci. Chociaż już teraz całkowicie czysto było, zero śladu po śluzie tym różowym...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 września 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze trzymam za Ciebie mocno kciuki. Jak jutro rano voś wyjdzue to leć na betę i dzwoń do gina. Jak masz dupka w domu to jestem spokojna :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 22 września 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, daj znać jak jest dzisiaj! Oby to implantacja była albo inny pozytywny symptom!

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Poszłam na betę, żeby już na 100% wiedzieć. Mam dosyć tej niepewności. Jak wyjdzie negatywna to boję się że jakaś torbiel czy coś... ale nie ważne, czekam. Głowa mi pęka, choroba łapie, chce już wiedzieć żeby wiedzieć jak się leczyć i czy migę się przeciwbólowymi nafaszerować ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik a jak test, robiłaś??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola robiłam rano, ale 25 czułość. Ja tam cień cienia widziałam, ale mąż nie, a mi się mogło wydawać bo chciałam widzieć... wiecie jak jest ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 września 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) kurcze to moze warto zebyś wzięła duphaston chociaż do wyniku bety... zastanów się :) bo skoro były jakieś plamienia to wolałabym wziąć

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubeł zimnej wody na głowę. W następnym cyklu żadnych bet, bardziej bolą te cyferki od białego testu...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ